Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Kadeci po II WTK
Kadeci po II WTK 22/23 Drukuj

       

Kadeci po II WTK 2022/23

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

86

82

168

2.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

86

82

168

3.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

82

82

164

4.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

82

70

152

5.

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

60

52

112

6.

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

46

65

111

7.

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

50

44

94

8.

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

41

48

89

9.

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

48

41

89

10.

3963

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

44

41

85

11.

2664

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

38

38

76

12.

1495

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

24

38

62

13.

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

38

24

62

14-16

3584

Zielony

Wiktor

ŚKTS Świecie

2010

24

33

57

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

24

33

57

 

3965

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

24

33

57

17-18

3960

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

33

24

57

 

5396

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

33

24

57

19.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

41

0

41

20.

4763

Rujner

Szymon

LUKS Kusy Laskowice

2011

13

24

37

21-22

2683

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

24

13

37

 

5755

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

24

13

37

23.

5387

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

0

33

33

24-25

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

33

0

33

 

4485

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

33

0

33

26-27

3012

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

13

13

26

 

6116

Lippki

Aleksander

LUKS Chełmno

2009

13

13

26

28-29

4634

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

24

0

24

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

24

0

24

30-33

7914

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

0

24

24

 

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

0

24

24

 

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

0

24

24

 

4764

Rybak

Maciej

LUKS Kusy Laskowice

2010

0

24

24

34-37

4758

Pęczkowski

Mikołaj

LUKS Kusy Laskowice

2010

9

13

22

 

10897

Bugay

Aleksey

Olimpia Grudziądz

2011

0

13

13

 

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

0

13

13

 

5362

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

0

13

13

38-42

5386

Rosiński

Tytus

Energa KTS Toruń

2010

13

0

13

 

8362

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

13

0

13

 

5358

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

13

0

13

 

4541

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

13

0

13

 

4493

Olechnowicz

Maciej

Gwiazda Bydgoszcz

2009

13

0

13

43-44

11322

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

0

9

9

 

 

Ponczek

Kacper

ŚKTS Świecie

2009

0

9

9

45-47

4767

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

9

0

9

 

4546

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

9

0

9

 

6377

Hołda

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

9

0

9

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz