Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień132
miesiąc294
wszystkie439360

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Kadetki po II WTK
Kadetki po II WTK 22/23 Drukuj

       

Kadetki po II WTK 2022/23

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

I

II

Razem

1.

6379

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

101

136

237

2.

1500

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

101

86

187

3.

6380

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

2008

82

86

168

4.

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

64

101

165

5.

4760

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

57

54

111

6.

2686

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

52

46

98

7.

1700

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

48

44

92

8.

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sepólno

2011

41

48

89

9.

2027

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

38

50

88

10.

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

50

38

88

11.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

41

40

81

12.

4539

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

33

42

75

13.

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

33

38

71

14.

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

70

0

70

15.

6384

Szoch

Izabela

EMDEK Bydgoszcz

2010

33

27

60

16-17

3025

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

24

33

57

 

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR-ULKS Barcin

2012

24

33

57

18.

5226

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

0

52

52

19-20

4547

Tołysz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

24

27

51

 

3013

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

24

27

51

21.

1701

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

46

0

46

22.

8348

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

44

0

44

23.

4753

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

38

0

38

24.

2030

Szal

Agata

BOSiR-ULKS Barcin

2012

9

27

36

25-26

10817

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sepólno

2008

0

33

33

 

3016

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

0

33

33

27.

8364

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

33

0

33

28.

5555

Maćkowska

Patrycja

UKS OSiR Brodnica

2009

0

27

27

29-32

8355

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

0

24

 

8347

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

0

24

 

8345

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

0

24

 

8344

Babkiewicz

Wiktoria

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

0

24

33-40

8371

Wendland

Rozalia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

13

0

13

 

8365

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

13

0

13

 

8363

Majdan

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

13

0

13

 

8374

Witkowska

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

13

0

13

 

3019

Pochocka

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

2010

13

0

13

 

4751

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

13

0

13

 

6383

Przybyła

Lena

EMDEK Bydgoszcz

2011

13

0

13

 

8346

Błażejewska

Maja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

13

0

13

41.

4766

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

9

0

9

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz