Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Seniorzy po II WTK
Seniorzy po II WTK 22/23 Drukuj

       

Seniorzy po II WTK 2022/23

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MW+MP

I

II

Razem

1.

333

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

233

229

300

300

833

2.

334

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

274

185

168

274

733

3.

1060

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

168

149

198

198

564

4.

342

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

156

149

198

0

503

5.

51

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

198

149

116

0

463

6.

1058

Sokołowski

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2

116

115

156

85

387

7.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

80

120

77

156

356

8.

329

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

77

83

130

81

294

9.

4639

Krzyżanowski

Michał

Gotyk Toruń

86

0

90

110

74

274

10.

4536

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

71

110

85

77

272

11.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

74

98

74

0

246

12.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

60

83

70

53

213

13.

1301

Śliwiński

Marcin

UKS Szaniec

94

53

83

64

0

200

14.

2706

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

81

115

0

0

196

15.

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

60

63

0

64

187

16.

5302

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

53

67

53

40

173

17.

340

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

0

107

0

53

160

18.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

17

0

72

68

157

19.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

25

49

53

53

155

20.

4642

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

25

0

60

60

145

21.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

17

63

40

40

143

22.

4533

Majchrzak

Michał

UKS Top Solec Kuj.

99

36

107

0

0

143

23.

5212

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

0

83

53

0

136

24.

1486

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

0

63

0

72

135

25.

339

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

53

0

40

40

133

26.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

40

0

68

25

133

27.

4531

Leszczyński

Krzysztof

UKS Top Solec Kuj.

83

0

0

60

70

130

28.

6296

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

64

63

0

0

127

29.

1299

Maćkowiak

Wojciech

UKS Szaniec

82

17

0

64

40

121

30.

1482

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

53

0

0

64

117

31.

335

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

68

49

0

0

117

32.

1488

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

63

0

25

113

33.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

25

83

0

0

108

34.

6300

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

40

63

0

0

103

35.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

17

0

25

60

102

36.

6394

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

60

0

0

40

100

37.

4502

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

17

49

25

0

91

38-39

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

25

0

40

25

90

 

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

25

0

40

25

90

40.

4638

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

40

0

25

25

90

41.

4506

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

17

0

40

25

82

42.

4507

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

0

0

53

18

71

43.

4503

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

25

0

0

40

65

44.

1198

Rumiński

Hubert

GLKS GOK Rogóźno

1

0

0

0

53

53

45-46

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

10

0

0

0

40

40

 

9264

Prymula

Mariusz

UKS WDK Paterek

87

0

0

0

40

40

47-49

1297

Fąfara

Krzysztof

UKS Szaniec

74

0

0

40

0

40

 

8819

Ostrowski

Wiesław

Gruta

52

0

0

40

0

40

 

3974

Drozdowski

Andrzej

Olimpia Grudziądz

82

0

0

40

0

40

50.

2896

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

40

0

0

0

40

51-52

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

17

0

0

18

35

 

2689

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

5

17

0

0

18

35

53-54

5315

Zgliński

Rafał

Energa KTS Toruń

77

0

0

0

25

25

 

1294

Ciołkowski

Paweł

UKS Szaniec

2

0

0

0

25

25

55-59

5312

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

0

0

25

0

25

 

5554

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2

0

0

25

0

25

 

5217

Zamojski

Mateusz

Krajna Sępólno

93

0

0

25

0

25

 

3960

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

10

0

0

25

0

25

 

3983

Śnieżek

Patrk

Olimpia Grudziądz

97

0

0

25

0

25

60.

6304

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

25

0

0

0

25

61-64

5306

Chojnacki

Dominik

Energa KTS Toruń

74

0

0

0

18

18

 

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

7

0

0

0

18

18

 

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

7

0

0

0

18

18

 

9259

Grzelak

Michał

UKS WDK Paterek

89

0

0

0

18

18

65-67

2655

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

0

0

18

0

18

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

8

0

0

18

0

18

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

6

0

0

18

0

18

68-70

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

17

0

0

0

17

 

3030

Stolarski

Robert

IKTS Noteć Inowrocław

76

17

0

0

0

17

 

2893

Zdziebłowski

Łukasz

Piast Kruszwica

89

17

0

0

0

17

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz