Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Seniorki po II WTK
Seniorki po II WTK 22/23 Drukuj

       

Seniorki po II WTK 2022/23

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

MW+MP

I

II

Razem

1.

328

Błażejewicz

Zuzanna

Energa KTS Toruń

2001

156

185

168

156

509

2.

331

Jarkowska

Aleksandra

Energa KTS Toruń

2003

116

115

0

77

308

3.

1498

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

81

120

81

0

282

4.

5227

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

74

107

85

81

273

5.

336

Miklaszewska

Maja

Energa KTS Toruń

2001

0

0

156

116

272

6.

1491

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

70

107

77

85

269

7.

1499

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

77

98

74

68

249

8.

42

Kluszewska

Milena

Energa KTS Toruń

2002

73

96

57

70

239

9.

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

68

98

70

63

236

10.

4750

Dąbrzał

Zuzanna

KS Gotyk Toruń

2006

85

83

0

61

229

11.

4765

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

72

98

0

52

222

12.

343

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

61

83

72

0

216

13.

1500

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

52

70

68

74

212

14.

347

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

57

83

52

72

212

15.

5223

Suchomska

Barbara

LUKS Kusy Laskowice

1995

63

83

65

0

211

16.

5226

Rękas

Julia

KS Nowa Era Toruń

2001

59

83

0

57

199

17.

338

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

55

83

0

59

197

18.

4760

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

46

83

59

0

188

19.

2656

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

0

83

63

0

146

20.

2027

Kyryliuk

Weronika

Energa KTS Toruń

2006

0

0

61

65

126

21.

1494

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

0

70

48

0

118

22.

1496

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

50

0

55

0

105

23.

1504

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

39

0

50

0

89

24.

1501

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

41

0

46

0

87

25.

4749

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

44

0

39

0

83

26.

344

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR UZTS Barcin

2010

0

70

0

0

70

27.

6527

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

0

0

0

55

55

28.

6382

Rujner

Lilianna

LUKS Kusy Laskowice

2006

48

0

0

0

48

29.

332

Ratajczak

Julia

Baszta Żnin

2010

0

0

44

0

44

30.

4762

Ratajczak

Zofia

Baszta Żnin

2011

0

0

41

0

41

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz