Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień132
miesiąc294
wszystkie439360

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Juniorzy po II WTK
Juniorzy po II WTK 22/23 Drukuj
 
        

Juniorzy po II WTK 2022/23

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

2005

152

179

331

2.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

2004

129

108

237

3.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

100

91

191

4.

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

90

100

190

5.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

66

62

128

6.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

59

66

125

7.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

62

57

119

8.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

51

59

110

9.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

57

50

107

10.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

49

55

104

11.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

55

48

103

12.

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

53

45

98

13.

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

45

39

84

14.

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

45

39

84

15.

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

28

45

73

16.

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

53

69

17.

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

28

39

67

18-21

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

39

28

67

 

2689

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

39

28

67

 

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

39

28

67

 

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

39

28

67

22-24

2129

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

28

28

56

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

28

28

56

 

4548

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

28

28

56

25.

3023

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

39

55

26.

7915

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

49

0

49

27.

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

28

16

44

28.

5755

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

16

16

32

29-30

7914

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

28

0

28

 

2664

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

28

0

28

31.

4485

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

0

28

28

32-35

8481

Rybacki

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2005

16

11

27

 

2128

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

16

11

27

 

3022

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

16

11

27

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

16

11

27

36-38

4544

Nowicki

Przemysław

UKS Top Solec Kuj.

2004

10

16

26

 

1495

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

10

16

26

 

4540

Kozak

Kacper

UKS Top Solec Kuj.

2007

10

16

26

39-43

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

10

11

21

 

3020

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

11

21

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

2006

10

11

21

 

3963

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

10

11

21

 

4673

Babiński

Bartosz

GOKSiR Pruszcz

2006

10

11

21

44-46

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

0

16

16

 

4538

Kaczan

Stanisław

UKS Top Solec Kuj.

2004

0

16

16

 

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

0

16

16

47.

4634

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

16

0

16

48-50

2683

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

10

0

10

 

4537

Jankowski

Hubert

UKS Top Solec Kuj.

2005

10

0

10

 

3015

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

10

0

10

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz