Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień135
miesiąc297
wszystkie439363

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Żaczka po II WTK
Żaczka po II WTK 22/23 Drukuj

       

Żaczki po II WTK 2022/23

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

Razem

1.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

82

71

153

2.

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

71

52

123

3.

4490

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

62

59

121

4.

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

55

55

110

5.

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

52

55

107

6.

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

46

35

81

7.

1490

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

40

37

77

8.

346

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

33

33

66

9.

8357

Lasik

Julia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

32

32

64

10.

8352

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

31

29

60

11.

8687

Czackowska

Kalina

LUKS Chełmno

2013

30

28

58

12.

3024

Woźniak

Dorota

IKTS Noteć Inowrocław

2012

29

27

56

13.

7671

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

23

31

54

14.

4543

Mazurek

Lena

UKS TOP Solec Kujawski

2012

28

25

53

15.

3187

Gałęzewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

25

23

48

16.

2024

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

21

23

44

17.

8375

Zaparucha

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

17

44

18.

5221

Ihina

Daryna

Krajna Sępólno

2013

24

19

43

19.

8356

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

21

41

20.

8367

Paliwoda

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

18

21

39

21.

2661

Rolle

Liliana

KS Nowa Era Toruń

2013

22

14

36

22.

3188

Gałęzewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2013

15

19

34

23.

2025

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

19

14

33

24.

2023

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

14

17

31

25.

10871

Jamroży

Gabriela

MLUKS Orlik Kcynia

2012

0

30

30

26.

8370

Walczak

Marisa

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

26

0

26

27.

6381

Orzechowska

Alicja

Emdek Bydgoszcz

2013

0

25

25

28.

4609

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

17

0

17

29-30

5229

Bobik

Maja

Krajna Sępólno

2014

0

12

12

 

5218

Kucharska

Marta

Krajna Sępólno

2013

0

12

12

31.

8369

Skuza

Oliwia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

0

11

11

32.

8393

Synakiewicz

Nina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

10

10

33.

8377

Belter

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

9

9

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz