Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow III WTK Kadetów
III WTK Kadetów 22/23 Drukuj

       

III WTK Kadetów 2022/23

19.02.2023 Sępólno Kraj.

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

60

awans do III Grand Prix

2.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

57

3.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

54

4.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

52

5.

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

50

6.

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

48

7.

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

46

8.

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

44

9.

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

42

10.

4485

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

40

11-12

1495

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

38

 

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

38

13-16

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

33

 

3965

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

33

 

3960

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

33

 

5387

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

33

17-24

3963

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

24

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

24

 

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

24

 

5755

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

24

 

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

24

 

4541

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

24

 

11322

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

24

 

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

24

25-32

2664

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

13

 

5396

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

13

 

4763

Rujner

Szymon

LUKS Kusy Laskowice

2011

13

 

6116

Lippki

Aleks

LUKS Chełmno

2009

13

 

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

13

 

5362

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

13

 

5358

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

13

 

2670

Jurkiewicz

Michał

KS Nowa Era Toruń

2010

13

33-42

3012

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

9

 

4634

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

9

 

4764

Rybak

Maciej

LUKS Kusy Laskowice

2010

9

 

4758

Pęczkowski

Mikołaj

LUKS Kusy Laskowice

2010

9

 

8362

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

9

 

4767

Szot

Radosław

LUKS Kusy Laskowice

2011

9

 

4546

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

9

 

3015

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

9

 

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

9

 

5319

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toruń

2010

9

Zaw. Maksymilian Sawina ukarany żółtą kartką za rzucanie rakietki.

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz