Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow III WTK Kadetek
III WTK Kadetek 22/23 Drukuj

       

III WTK Kadetek 2022/23

19.02.2023 Sępólno Kraj.

L.p

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 ur.

III

1.

6380

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

60

awans do III Grand Prix

2.

4760

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

57

3.

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

54

4.

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

52

5.

2686

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

50

6.

2027

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR-ULKS Barcin

2010

48

7.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

46

8.

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sepólno

2011

44

9.

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

42

10.

6384

Szoch

Izabela

EMDEK Bydgoszcz

2010

40

11-12

4539

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

38

 

4753

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

38

13-16

1700

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

33

 

5226

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

33

 

8348

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

33

 

8355

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

33

17-24

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

24

 

3025

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

24

 

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR-ULKS Barcin

2012

24

 

3013

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

24

 

1701

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

24

 

10817

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sepólno

2008

24

 

8364

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

24

 

8363

Majdan

Lena

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

24

25-32

3016

Gawęda

Lena

IKTS Noteć Inowrocław

2011

13

 

8347

Bryła

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

13

 

8365

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

13

 

4751

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

13

 

4766

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

13

 

2024

Rydlewska

Lilianna

BOSiR-ULKS Barcin

2015

13

 

5228

Nowak

Zofia

Krajna Sepólno

2010

13

 

10818

Krzyżkowska

Nadia

Krajna Sepólno

2011

13

33.

3188

Gałęzewska

Maria

BOSiR-ULKS Barcin

2012

9

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz