Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień119
miesiąc443
wszystkie439509

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow III WTK Seniorów
III WTK Seniorów 22/23 Drukuj

      

III WTK Seniorów 2022/23

15.01.2023 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

1058

Sokołowski

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2

90

awans do III Grand Prix

2.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

85

3.

4536

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

81

4.

329

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

77

5.

2706

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

74

6.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

72

7.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

70

8.

4639

Krzyżanowski

Michał

Gotyk Toruń

86

68

9-10

340

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

64

 

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

64

11-12

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

60

 

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

60

13-16

5302

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

53

 

4638

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

53

 

6394

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

53

 

2896

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

53

17-24

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

40

 

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

40

 

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

40

 

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

40

 

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

40

 

1198

Rumiński

Hubert

GLKS GOK Rogóźno

1

40

 

5312

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

40

 

5306

Chojnacki

Dominik

Energa KTS Toruń

74

40

25-32

1488

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

 

4507

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

25

 

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

25

 

4506

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

25

 

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

10

25

 

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

7

25

 

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

7

25

 

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

25

33-35

2655

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

18

 

6398

Witucki

Marcin

Emdek Bydgoszcz

93

18

 

1184

Broża

Łukasz

GLKS GOK Rogóźno

95

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz