Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień119
miesiąc443
wszystkie439509

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow III WTK Żaków
III WTK Żaków 22/23 Drukuj

       

III WTK Żaków 2022/23

26.02.2023 Gniewkowo

Lp.

Nr. Lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

1.

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

40

awans do III Grand Prix

2.

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toruń

2013

37

3.

6120

Facenna

Luca

LUKS Chełmno

2012

35

4.

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toruń

2013

33

5.

4545

Olędzki

Oskar

UKS TOP Solec Kujawski

2012

32

6.

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Chełmno

2012

31

7.

6121

Szulc

Karol

LUKS Chełmno

2013

30

8.

6118

Drzazga

Mikołaj

LUKS Chełmno

2013

29

9.

5411

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

28

10.

11265

Jendryczka

Franciszek

LUKS Chełmno

2012

27

11-12

8359

Leszczyński

Dominik

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

25

 

11570

Krukovvskyi

Nestor

Energa KTS Toruń

2013

25

13-16

8688

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

22

 

6372

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

22

 

8376

Złotek

Natan

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

22

 

6538

Wójcik

Nikodem

Emdek Bydgoszcz

2014

22

17-24

8349

Filipiak

Wojciech

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

16

 

3021

Stec

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2013

16

 

8399

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

16

 

2663

Błaszkiewicz

Mateusz

KS Nowa Era Toruń

2012

16

 

8366

Oczki

Mikołaj

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

16

 

5398

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

16

 

11611

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

16

 

12261

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

16

25-26

11610

Parzyszek

Antoni

KS Nowa Era Toruń

2015

10

 

12262

Sondej

Marcel

LUKS Chełmno

2014

10

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz