Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień135
miesiąc297
wszystkie439363

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Skrzat po III WTK
Skrzat po III WTK 22/23 Drukuj

       

Skrzaci po III WTK 2022/23

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

8688

Borek

Kaspian

LUKS Chełmno

2014

35

40

40

115

2.

6372

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

37

37

35

109

3.

12261

Jendryczka

Stanisław

LUKS Chełmno

2015

30

32

33

95

4.

3585

Iwanicki

Bartłomiej

ŚKTS Świecie

2014

33

33

28

94

5.

12262

Sondej

Marcel

LUKS Chełmno

2014

28

35

25

88

6.

5411

Cymerski

Witold

Energa KTS Toruń

2015

40

0

37

77

7.

 

Mańkowski

Mikołaj

LUKS Chełmno

2014

26

29

22

77

8.

8388

Rutkowski

Stanisław

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

25

25

23

73

9.

11611

Błaszkiewicz

Kamil

KS Nowa Era Toruń

2015

0

31

32

63

10.

11610

Parzyszek

Antoni

KS Nowa Era Toruń

2015

0

30

31

61

11.

8399

Szulc

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

32

0

24

56

12.

8379

Buczkowski

Antoni

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

27

23

0

50

13.

8382

Garsztka

Julian

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

23

0

21

44

14.

 

Ewertowski

Oliwier

UKS  Strzemyk Grudziądz

2014

31

0

0

31

15.

 

Piechowiak

Filip

Myliwiec Gostycyn

2015

0

0

30

30

16.

8538

Wójcik

Nikodem

Emdek Bydgoszcz

2014

0

0

29

29

17.

8381

Dogoński

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

29

0

0

29

18.

 

Lubomski

Tymoteusz

KS Nowa Era Toruń

2014

0

28

0

28

19.

5398

Sarnowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2014

0

0

27

27

20.

 

Kelbratowski

Olaf

ŚKTS Świecie

2014

0

27

0

27

21.

8398

Lian

Szymon

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

0

26

26

22.

8384

Kowalewski

Antoni

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

0

26

0

26

23.

 

Kelbratowski

Igor

ŚKTS Świecie

2016

0

24

0

24

24.

 

Reder

Tymoteusz

UKS  Strzemyk Grudziądz

2014

24

0

0

24

25.

 

Kotowski

Łukasz

LUKS Chełmno

2014

22

0

0

22

26.

 

Lasocki

Paweł

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

0

0

20

20

27.

 

Świerczyński

Kacper

Energa KTS Toruń

2016

0

0

19

19

28.

 

Banasiak

Robert

UKS  Strzemyk Grudziądz

2015

0

0

18

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz