Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Skrzatka po III WTK
Skrzatka po III WTK 22/23 Drukuj

       

Skrzatki po III WTK 2022/23

Lp.

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

2024

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

40

40

40

120

2.

2023

Nowicka

Nina

BOSiR ULKS Barcin

2015

35

37

37

109

3.

8393

Synakiewicz

Nina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

33

33

35

101

4.

12333

Lewicka

Michalina

TG Sokół Gniewkowo

2014

31

31

32

94

5.

 

Rynkowska

Antonina

LUKS Chełmno

2014

29

28

31

88

6.

8390

Senger

Zofia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

28

29

26

83

7.

8385

Łącz

Alicja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

27

30

24

81

8.

2025

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

32

35

0

67

9.

8386

Piechowiak

Malwina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

30

32

0

62

10.

12332

Szaszkowa

Emilia

TG Sokół Gniewkowo

2014

0

27

28

55

11.

8394

Wachowska

Matylda

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

26

26

0

52

12.

 

Napieralska

Gaja

LUKS Chełmno

2014

25

25

0

50

13.

12041

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

0

23

25

48

14.

8377

Belter

Aleksandra

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

24

24

0

48

15.

2691

Motyka

Emilia

KS Nowa Era Toruń

2015

37

0

0

37

16.

11598

Przygodzka

Alicja

KS Nowa Era Toruń

2014

0

0

33

33

17.

2692

Puszakowska

Zuzanna

KS Nowa Era Toruń

2014

0

0

30

30

18.

 

Krajewska

Zofia

Myśliwiec Gostycyn

2014

0

0

29

29

19.

 

Dziewiątkowska

Maja

LUKS Chełmno

2016

0

0

27

27

20.

 

Burczyńska

Zuzanna

Myśliwiec Gostycyn

2015

0

0

23

23

21.

12331

Lorek

Celina

TG Sokół Gniewkowo

2014

0

0

22

22

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz