Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj19
wczoraj23
tydzień134
miesiąc296
wszystkie439362

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Seniorzy po III WTK
Seniorzy po III WTK 22/23 Drukuj

       

Seniorzy po III WTK 2022/23

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW+MP

I

II

III

Razem

1.

333

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

229

300

300

0

829

2.

334

Kulpa

Konrad

Energa KTS Toruń

94

185

168

274

198

657

3.

342

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

149

198

0

233

580

4.

1060

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

149

198

198

140

545

5.

1058

Sokołowski

Łukasz

Olimpia Grudziądz

2

115

156

85

130

401

6.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

120

77

156

85

361

7.

329

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

83

130

81

77

294

8.

4536

Ufnal

Mateusz

UKS Top Solec Kuj.

97

110

85

77

81

276

9.

4639

Krzyżanowski

Michał

Gotyk Toruń

86

90

110

74

68

274

10.

51

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

149

116

0

0

265

11.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

4

98

74

0

72

244

12.

340

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

107

0

53

64

224

13.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

8

83

70

53

70

223

14.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

0

72

68

60

200

15.

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

63

0

64

64

191

16.

2706

Utylski

Rafał

KS Pogoń Mogilno

83

115

0

0

74

189

17.

5302

Bardon

Piotr

Energa KTS Toruń

0

67

53

40

53

173

18.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

49

53

53

40

155

19.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

0

68

25

60

153

20.

1301

Śliwiński

Marcin

UKS Szaniec

94

83

64

0

0

147

21.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

6

63

40

40

40

143

22.

5212

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

83

53

0

0

136

23.

1486

Makowski

Kacper

LUKS Chełmno

98

63

0

72

0

135

24.

4531

Leszczyński

Krzysztof

UKS Top Solec Kuj.

83

0

60

70

0

130

25.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

8

0

25

60

40

125

26.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

83

0

0

40

123

27.

4642

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

3

0

60

60

0

120

28.

1488

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

63

0

25

25

113

29.

4533

Majchrzak

Michał

UKS Top Solec Kuj.

99

107

0

0

0

107

30.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

8

0

40

25

40

105

31.

1299

Maćkowiak

Wojciech

UKS Szaniec

82

0

64

40

0

104

32.

4638

Jarząbkowski

Paweł

Gotyk Toruń

2

0

25

25

53

103

33.

4507

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

0

53

18

25

96

34.

6394

Olszewski

Marcin

Emdek Bydgoszcz

1

0

0

40

53

93

35.

1198

Rumiński

Hubert

GLKS GOK Rogóźno

1

0

0

53

40

93

36-37

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

4

0

40

25

25

90

 

4506

Pochylski

Patryk

Gwiazda Bydgoszcz

93

0

40

25

25

90

38.

339

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

0

40

40

0

80

39.

4502

Cholewczyński

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

96

49

25

0

0

74

40.

5312

Marciniak

Damian

Energa KTS Toruń

95

0

25

0

40

65

41.

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

10

0

0

40

25

65

42.

1482

Gronowski

Wojciech

LUKS Chełmno

98

0

0

64

0

64

43-44

6296

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

63

0

0

0

63

 

6300

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

63

0

0

0

63

45.

5306

Chojnacki

Dominik

Energa KTS Toruń

74

0

0

18

40

58

46.

2896

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

0

0

0

53

53

47.

335

Kurtyka

Tomasz

Energa KTS Toruń

95

49

0

0

0

49

48-49

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

7

0

0

18

25

43

 

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

7

0

0

18

25

43

50-51

4503

Garboliński

Dawid

Gwiazda Bydgoszcz

84

0

0

40

0

40

 

9264

Prymula

Mariusz

UKS WDK Paterek

87

0

0

40

0

40

52-54

1297

Fąfara

Krzysztof

UKS Szaniec

74

0

40

0

0

40

 

8819

Ostrowski

Wiesław

Gruta

52

0

40

0

0

40

 

3974

Drozdowski

Andrzej

Olimpia Grudziądz

82

0

40

0

0

40

55.

2655

Rękas

Grzegorz

KS Nowa Era Toruń

78

0

18

0

18

36

56.

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

6

0

0

0

25

25

57-58

5315

Zgliński

Rafał

Energa KTS Toruń

77

0

0

25

0

25

 

1294

Ciołkowski

Paweł

UKS Szaniec

2

0

0

25

0

25

59-62

5554

Grochowski

Dominik

UKS OSiR Brodnica

2

0

25

0

0

25

 

5217

Zamojski

Mateusz

Krajna Sępólno

93

0

25

0

0

25

 

3960

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

10

0

25

0

0

25

 

3983

Śnieżek

Patrk

Olimpia Grudziądz

97

0

25

0

0

25

63-64

6398

Witucki

Marcin

Emdek Bydgoszcz

93

0

0

0

18

18

 

1184

Broża

Łukasz

GLKS GOK Rogóźno

95

0

0

0

18

18

65-67

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

10

0

0

18

0

18

 

2689

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

5

0

0

18

0

18

 

9259

Grzelak

Michał

UKS WDK Paterek

89

0

0

18

0

18

68-69

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

8

0

18

0

0

18

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

6

0

18

0

0

18

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz