Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Seniorki po III WTK
Seniorki po III WTK 22/23 Drukuj

       

Seniorki po III WTK 2022/23

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW+MP

I

II

III

Razem

1.

328

Błażejewicz

Zuzanna

Energa KTS Toruń

2001

185

168

156

198

551

2.

338

Miklaszewska

Maja

Energa KTS Toruń

2001

0

156

116

85

357

3.

1498

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

107

85

81

81

273

4.

1491

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

107

77

85

72

269

5.

331

Jarkowska

Aleksandra

Energa KTS Toruń

2003

115

0

77

65

257

6.

1499

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

98

74

68

77

249

7.

332

Kluszewska

Milena

Energa KTS Toruń

2002

96

57

70

70

236

8.

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

98

70

63

0

231

9.

336

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

98

0

52

74

224

10.

347

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

83

52

72

68

223

11.

1500

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

70

68

74

0

212

12.

1498

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

120

81

0

0

201

13.

343

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

83

0

59

53

195

14.

2656

Rękas

Julia

KS Nowa Era Toruń

2001

83

0

57

53

193

15.

344

Kyryliuk

Weronika

Energa KTS Toruń

2006

0

61

65

60

186

16.

343

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

83

72

0

0

155

17.

5223

Suchomska

Barbara

LUKS Kusy Laskowice

1995

83

65

0

0

148

18.

2656

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

83

63

0

0

146

19.

4750

Dąbrzał

Zuzanna

KS Gotyk Toruń

2006

83

0

61

0

144

20.

4760

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

83

59

0

0

142

21.

2027

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR UZTS Barcin

2010

70

0

0

53

123

22.

1494

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

70

48

0

0

118

23.

6384

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

0

0

55

53

108

24.

6380

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

0

0

0

97

97

25.

6379

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

0

0

0

63

63

26.

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

0

0

0

60

60

27.

1496

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

0

55

0

0

55

28.

1504

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

0

50

0

0

50

29.

11602

Grzebielucha

Natalia

KS Nowa Era Toruń

2001

0

0

0

48

48

30.

1501

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

46

0

0

46

31.

332

Ratajczak

Julia

Baszta Żnin

2010

0

44

0

0

44

32.

4762

Ratajczak

Zofia

Baszta Żnin

2011

0

41

0

0

41

33.

4749

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

0

39

0

0

39

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz