Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Juniorzy po III WTK
Juniorzy po III WTK 22/23 Drukuj

       

Juniorzy po III WTK 2022/23

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

2005

152

179

129

460

2.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

2004

129

108

108

345

3.

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

90

100

100

290

4.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

100

91

84

275

5.

2685

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

59

66

59

184

6.

2671

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

66

62

51

179

7.

351

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

51

59

66

176

8.

355

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

62

57

53

172

9.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

57

50

62

169

10.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

49

55

57

161

11.

2684

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

53

45

50

148

12.

1493

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

55

48

28

131

13.

2666

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

45

39

45

129

14.

628

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

45

39

39

123

15.

5224

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

39

28

48

115

16.

1502

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

39

28

45

112

17.

5222

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

53

39

108

18.

4486

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

39

28

39

106

19.

2689

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

39

28

28

95

20-21

2672

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

28

28

28

84

 

3017

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

28

28

28

84

22.

2129

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

28

45

0

73

23.

4548

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

28

16

28

72

24.

3967

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

28

28

16

72

25.

3023

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

39

16

71

26.

7915

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

28

39

0

67

27.

4635

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

16

11

39

66

28.

5755

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

0

28

28

56

29.

7914

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

10

16

28

54

30.

4485

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

10

11

28

49

31.

2664

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

49

0

0

49

32-33

8481

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

16

11

16

43

 

2128

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

16

11

16

43

34.

3022

Nowicki

Przemysław

UKS Top Solec Kuj.

2004

10

16

16

42

35.

4544

Babiński

Bartosz

GOKSiR Pruszcz

2006

10

11

16

37

36.

1506

Kozak

Kacper

UKS Top Solec Kuj.

2007

10

16

11

37

37-38

3020

Kaczan

Stanisław

UKS Top Solec Kuj.

2004

0

16

16

32

 

3959

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

0

16

16

32

39-40

4540

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

11

11

32

 

1497

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

2006

10

11

11

32

41.

1495

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

16

16

0

32

42-43

3963

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

28

0

0

28

 

4673

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

28

0

0

28

44.

4538

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

16

0

11

27

45.

3964

Rybacki

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2005

16

11

0

27

46.

4634

Jankowski

Hubert

UKS Top Solec Kuj.

2005

10

0

11

21

47.

4542

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

10

11

0

21

48.

2683

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

0

16

0

16

49-50

4537

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

0

0

11

11

 

3015

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

0

0

11

11

51-52

11322

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

10

0

0

10

 

2688

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

10

0

0

10

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz