Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Juniorki po III WTK
Juniorki po III WTK 22/23 Drukuj

       

Juniorki po III WTK 2022/23

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

Razem

1.

1491

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

152

100

108

360

2.

1499

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

152

100

108

360

3.

5227

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

75

91

62

228

4.

1498

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

75

62

84

221

5.

6380

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

66

84

45

195

6.

6379

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

62

66

66

194

7.

4765

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

53

57

57

167

8.

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

55

51

55

161

9.

4760

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

45

48

53

146

10.

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

70

59

0

129

11.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

48

28

51

127

12.

6384

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

39

39

39

117

13.

344

Kyryliuk

Weronika

Energa KTS Toruń

2006

50

0

59

109

14.

1701

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

31

39

39

109

15.

5226

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

39

28

39

106

16.

1700

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

31

28

45

104

17.

347

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

0

55

48

103

18.

1500

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

0

45

50

95

19.

3025

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

31

28

31

90

20.

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2010

39

45

0

84

21.

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

39

39

0

78

22.

2027

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

45

0

31

76

23.

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

31

0

39

70

24.

4539

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kujawski

2009

0

39

31

70

25.

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

31

0

31

62

26.

10817

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

0

21

31

52

27.

6382

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

51

0

0

51

28.

42

Dąbrzał

Zuzanna

Gotyk Toruń

2006

0

50

0

50

29.

2686

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

0

0

31

31

30.

3013

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

31

0

0

31

31-32

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

0

28

0

28

 

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

28

0

28

33-34

4753

Biernacka

Alicja

LUKS Kusy Laskowice

2010

0

28

0

28

 

5228

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

0

28

0

28

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz