Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2023 arrow MW Seniorka 2023
MW Seniorka 2023 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek-Eliminacje do Mistrzostw Polski

12.02.2023 Toruń

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

1.

338

Miklaszewska

Maja

Energa KTS Toruń

2001

120

awans do MP

2.

5227

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

115

3-4

331

Jarkowska

Aleksandra

Energa KTS Toruń

2003

107

 

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

107

5-8

1500

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

98

 

1499

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

98

 

1498

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

98

 

1491

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

98

9-16

6380

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

83

 

347

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

83

 

332

Kluszewska

Milena

Energa KTS Toruń

2002

83

 

6384

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

83

 

343

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

2000

83

 

2656

Rękas

Julia

KS Nowa Era Toruń

2001

83

 

336

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

83

 

6379

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

83

17-18

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

70

 

11602

Grzebielucha

Natalia

KS Nowa Era Toruń

2001

70

Gra Podwójna

1.

Łącka - Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

2.

Drąg - Piłat

LUKS Chełmno

 

3-4

Miklaszewska-Jarkowska Al..

Energa KTS Toruń

 

Lemańska-Przybytkowska

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

5-8

Krause - Łęgowska

Emdek Bydgoszcz

 

 

Słupska-Rogulska

LUKS Chełmno

 

 

Szoch - Kluszewska

Emdek Bydgoszcz-Energa KTS Toruń

 

Sonnenberg-Wycichowska Ag

Energa KTS Toruń

 

9.

Rękas J. - Grzebielucha

KS Nowa Era Toruń

Gra Mieszana

1.

Kotowski - Kluszewska

Energa KTS Toruń

 

2.

Szurlej - Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

3-4

Ufnal - Drąg

UKS Top Solec Kuj-LUKS Chełmno

 

 

Makowski - Piłat

LUKS Chełmno

 

5-8

Zgliński - Przybytkowska

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

 

Sawina - Łącka

Energa KTS Toruń

 

 

Michna - Miklaszewska

Energa KTS Toruń

 

 

Czerwiński - Jarkowska

Energa KTS Toruń

 

9-16

Pochylski - Szoch

Gwiazda Bydgoszcz-Emdek Bydgoszcz

 

Łącki - Wycichowska Agata

Energa KTS Toruń

 

 

Rękas Miłosz-Rękas Julia

KS Nowa Era Toruń

 

Szymanek - Sonnenberg

Energa KTS Toruń

 

 

Kęsik - Krause

KS Nowa Era Toruń - Emdek Bydgoszcz

 

 

Mańkowski - Lemańska

Piast Kruszwica-Krajna Sępólno

 

Rękas Maciej - Słupska

KS Nowa Era Toruń - LUKS Chełmno

 

 

Olszewski - Łęgowska

Emdek Bydgoszcz

17-18

Przybytkowski-Grzebielucha

LUKS Chełmno-KS Nowa Era Toruń

 

Gronowski - Rogulska

LUKS Chełmno

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz