Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień119
miesiąc443
wszystkie439509

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2023 arrow MW Kadet 2023
MW Kadet 2023 Drukuj
 
         

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

2.04.2023 Sępólno Kraj.

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 

Punkty

1.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

75

2.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

71

3-4

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

65

 

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

65

5-8

4485

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

59

 

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

59

 

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

59

 

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

59

 

 

 

 

 

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

 

 

 

 

 

 

 

1.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

75

awans na OOM

2.

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

71

awans na OOM

3.

4485

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

67

4.

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

64

5-6

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

61

 

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

61

7-8

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

57

 

3963

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

57

9-12

2664

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

51

 

4634

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

51

 

11322

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

51

 

5755

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

51

13-16

6116

Lippki

Aleks

LUKS Chełmno

2009

43

 

5396

Zagórski

Marcin

Energa KTS Toruń

2009

43

 

5387

Rzadkiewicz

Antoni

Energa KTS Toruń

2008

43

 

8362

Łukaszewski

Paweł

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

43

17-18

5362

Dymiński

Kacper

Energa KTS Toruń

2009

37

 

3012

Majewski

Franciszek

IKTS Noteć Inowrocław

2009

37

Gra Podwójna

1.

 

Sawina-Rękas Miłosz

Energa KTS-KS Nowa Era Toruń

 

2.

 

Rudolf-Rękas Maciej

LUKS Chełmno-KS Nowa Era Toruń

 

3-4

 

Górzyński-Marjanek

Gwiazda Bydg-UKS Top Solec Kuj.

 

 

 

Aderjahn-Jesse

Krajna Sępólno Kraj.

 

5-8

 

Pawłowski-Zaborowski

Olimpia Grudziądz

 

 

 

Skorulski - Barton

KS Nowa Era Toruń

 

 

 

Zagórski-Rzadkiewicz

Energa KTS Toruń

 

 

 

Czekała - Dymiński

Olimpia Grudziądz-Energa KTS Toruń

 

9-10

 

Majewski-Lippki

IKTS Noteć Ino-LUKS Chełmno

 

 

 

Bołądź - Łukaszewski

Maksimus Broker Toruń -LUKS Orzeł Rynarzewo

 

Gra Mieszana

1.

 

Rękas Maciej-Krause

KS Nowa Era-Emdek Bydgoszcz

 

2.

 

Rękas Miłosz-Słupska

KS Nowa Era-LUKS Chełmno

 

3-4

 

Rudolf - Pilarska

LUKS Chełmno - LUKS Kusy Laskowice

 

 

 

Sawina-Łęgowska

Energa KTS Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

5-8

 

Barton - Mensch

KS Nowa Era-LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

 

Aderjahn-Knapik

Krajna Sępólno

 

 

 

Marjanek-Klepacz

UKS Top Solec Kuj.

 

 

 

Łukaszewski - Czajkowska

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

9-12

 

Majewski - Woźniak

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

Skorulski - Belter

KS Nowa Era-LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

 

Lippki - Kujawa

LUKS Chełmno-LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

 

Jesse - Mikuła

Krajna Sępólno-LUKS Orzeł Rynarzewo

 

Drużynowe Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

16.04.2023 Toruń

1.

174 

KS Nowa Era Toruń

Rękas Miłosz

Rękas Maciej

 

awans do OOM

2.

 035

Energa KTS Toruń

Sawina Maksymilian

Rzadkiewicz Antoni

 

3-4

 110

LUKS Chełmno

Rudolf Wiktor

Lippki Aleks

 

 

 334

Krajna Sępólno

Adrjahn Nikodem

Jesse Mateusz

 

5.

 057

Olimpia Grudziądz

Zaborowski Igor

Czekała Mateusz

 

6.

 174

KS Nowa Era II Toruń

Barton Hubert

Skorulski Adam

 

7.

 035

Energa KTS II Toruń

Dymiński Kacper

Zagórski Marcin

 

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz