Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień118
miesiąc442
wszystkie439508

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2023 arrow MW Kadetka 2023
MW Kadetka 2023 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych

2.04.2023 Sępólno Kraj.

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

6379

Krause

Agata

EMDEK Bydgoszcz

2009

75

2.

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

71

3-4

4760

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

65

 

6380

Łęgowska

Maja

EMDEK Bydgoszcz

2008

65

5-8

8364

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

59

 

4539

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

59

 

5226

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

59

 

8348

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

59

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Punkty

1.

4760

Pilarska

Weronika

Kusy Laskowice

2009

75

awans do OOM

2.

5226

Knapik

Marta

Krajna Sepólno

2009

71

awans do OOM

3.

4539

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kuj.

2009

67

4.

8348

Czajkowska

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2008

64

5.

8364

Mensch

Martyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

62

6.

10817

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sepólno

2008

60

7-8

8355

Kujawa

Katarzyna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

57

 

3025

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

57

9-10

8345

Belter

Zuzanna

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

53

 

8365

Mikuła

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2009

53

Gra Podwójna

1.

 

Łęgowska - Krause

Emdek Bydgoszcz

 

2.

 

Pilarska-Słupska

LUKS Kusy Laskowice-LUKS Chełmno

 

3-4

 

Czajkowska-Kujawa

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

 

Knapik - Klepacz

Krajna Sępólno - UKS Top Solec Kuj.

 

5-6

 

Wożniak-Krzyżkowska

IKTS Noteć Ino-Krajna Sępółno

 

 

 

Mensch-Belter

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

Gra Mieszana

1.

 

Rękas Maciej-Krause

KS Nowa Era-Emdek Bydgoszcz

 

2.

 

Rękas Miłosz-Słupska

KS Nowa Era-LUKS Chełmno

 

3-4

 

Rudolf - Pilarska

LUKS Chełmno - LUKS Kusy Laskowice

 

 

 

Sawina-Łęgowska

Energa KTS Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

5-8

 

Barton - Mensch

KS Nowa Era-LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

 

Aderjahn-Knapik

Krajna Sępólno

 

 

 

Marjanek-Klepacz

UKS Top Solec Kuj.

 

 

 

Łukaszewski - Czajkowska

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

9-12

 

Majewski - Woźniak

IKTS Noteć Inowrocław

 

 

 

Skorulski - Belter

KS Nowa Era-LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Lippki - Kujawa

LUKS Chełmno-LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Jesse - Mikuła

Krajna Sępólno-LUKS Orzeł Rynarzewo

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorek Młodszych-Elim. do OOM

1.

394

Emdek Bydgoszcz

Łęgowska Maja

Krause Agata

 

2.

334

Krajna Sępólno

Knapik Marta

Krzyżkowska Agata

 

awans do OOM

3-4

510

LUKS Orzeł I Rynarzewo

Czajkowska Martyna

Kujawa Katarzyna

 

 

510

LUKS Orzeł II Rynarzewo

Mikuła Małgorzata

Belter Zuzanna

Mensch Martyna

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz