Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzie118
miesi帷442
wszystkie439508

Go軼imy

Odwiedza nas 5 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2023 arrow MW M這dzik 2023
MW M這dzik 2023 Drukuj

        

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dzików

22.04.2023 Che軛no

L.p

Nr lic

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

628

Krzy瘸nowski

Jakub

Energa KTS Toru

2010

60

2.

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toru

2010

56

3-4

4635

Wiechecki

Tomasz

Maximus Broker Toru

2010

52

 

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

52

5-8

3965

J璠rzejewski

Oliwier

Olimpia Grudzi康z

2012

46

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

46

 

3960

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

46

 

1495

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

46

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

Nr. lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

1.

1495

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

60

awans do MP

2.

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

56

awans do MP

3.

3965

J璠rzejewski

Oliwier

Olimpia Grudzi康z

2012

53

4.

3960

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

51

5-6

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

48

 

4635

Wiechecki

Tomasz

Maximus Broker Toru

2010

48

7-8

5386

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

44

 

3584

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

44

9-16

4764

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

36

 

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

36

 

2687

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toru

2011

36

 

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toru

2013

36

 

1505

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

36

 

4546

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

36

 

4541

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

36

 

5358

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toru

2011

36

17-24

2670

Jurkiewicz

Micha

KS Nowa Era Toru

2010

24

 

6121

Szulc

Karol

LUKS Che軛no

2013

24

 

4545

Ol璠zki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

24

 

5319

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toru

2010

24

 

4763

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

24

 

8688

Borek

Kaspian

LUKS Che軛no

2014

24

 

6119

Facenna

Krystian

LUKS Che軛no

2010

24

 

6120

Facenna

Luca

LUKS Che軛no

2012

24

25-28

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Che軛no

2012

15

 

6118

Drzazga

Miko豉j

LUKS Che軛no

2013

15

 

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

15

Zaw. Maciejewski Bartosz ukarany ó速 kartk za niesportowe zachowanie.

Gra Podwójna

1.

 

Krzy瘸nowski-Korzus

Energa KTS Toru-KS Nowa Era Toru

2.

 

Biernat-Wiechecki

Olimpia Grudzi康z-Maximus Broker Toru

3-4

 

Pankowski-Wójcik

LUKS Che軛no

 

 

Kurowski-Maciejewski

LUKS Che軛no-UKS Top Solec Kuj.

5-8

 

Rosi雟ki-Augustynowicz

Energa KTS Toru

 

 

Szczutkowski-J璠rzejewski

LUKS Che軛no-Olimpia Grudzi康z

 

 

Ol璠zki-Piekutowski

UKS TOP Solec Kuj.

 

 

Utylski-Nowakowski

KS Nowa Era Toru

9-14

 

Facenna Luca-Lippki

LUKS Che軛no

 

 

Tyburski-Jurkiewicz

KS Nowa Era Toru

 

 

Szulc-Drzazga

LUKS Che軛no

 

 

Rybak-Rujner

Kusy Laskowice

 

 

Drajem-Cymerski

Energa KTS Toru

 

 

Facenna Krystian-Borek

LUKS Che軛no

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dzików

23.04.2023 Che軛no

1.

Energa KTS Toru - 035

Krzy瘸nowski Jakub

Rosi雟ki Tytus

 

 

2.

KS Nowa Era Toru - 174

Jurkiewicz Micha

Korzus Julian

Utylski Ignacy

 

3-4

LUKS Che軛no - 110

Pankowski Jakub

Wójcik Patryk

Kurowski Benjamin

 

 

ASTS Olimpia Unia Grudzi康z-57

J璠rzejewski Oliwier

Glanert Olaf

Biernat Micha

 

Eliminacje do Dru篡nowych Mistrzostw Polski

1.

KS Nowa Era Toru - 174

Korzus Julian

Utylski Ignacy

Jurkiewicz Micha

360

awans do MP

2.

ASTS Olimpia Unia Grudzi康z-57

J璠rzejewski Oliwer

Glanert Olaf

Biernat Micha

350

3.

LUKS Che軛no - 110

Pankowski Jakub

Wójcik Patryk

Kurowski Benjamin

338

4.

LUKS Che軛no II - 110

Szczutkowski Kacper

Facenna Luca

Lippki Ksawery

328

5-8

LUKS Kusy Laskowice - 309

Rybak Maciej

Rujner Szymon

 

304

 

UKS Top Solec Kujawski - 298

Maciejewski Bartosz

Ol璠zki Oskar

Piekutowski Cyprian

304

 

Energa KTS Toru II - 035

Cymerski Antoni

Drajem Mateusz

Augustynowicz Patryk

304

 

KS Nowa Era  Toru II - 174

Nowakowski Adrian

Tyburskji Kornel

 

304

9-11

安iecki KTS - 236

Zielony Wiktor

Iwanicki Bart這miej

 

274

 

LUKS Che軛no III - 110

Facenna Krystian

Drzazga Miko豉j

 

274

 

LUKS Che軛no IV - 110

Szulc Karol

Borek Kaspian

 

274

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz