Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzie117
miesi帷441
wszystkie439507

Go軼imy

Odwiedza nas 5 go軼i
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2023 arrow MW M這dziczka 2023
MW M這dziczka 2023 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa M這dziczek

 

22.04.2023 Che軛no

 

 

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

1500

Rogulska

Julia

LUKS Che軛no

2010

60

 

2.

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toru

2011

56

 

3-4

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Che軛no

2011

52

 

 

1494

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

52

 

5-8

2686

Skowro雟ka

Izabela

KS Nowa Era Toru

2011

46

 

 

2027

Kwa郾iewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

46

 

 

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna S瘼ólno

2011

46

 

 

6384

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

46

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski

 

 

L.p

 

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

Punkty

 

1.

2686

Skowro雟ka

Izabela

KS Nowa Era Toru

2011

60

awans do MP

 

2.

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Che軛no

2011

56

awans do MP

 

3.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Che軛no

2012

53

 

4.

6384

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

51

 

5-6

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Che軛no

2012

48

 

 

4490

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

48

 

7-8

1700

Ratajczak

Julia

狼MS Baszta 疸in

2010

44

 

 

1490

Jab這雟ka

Anelia

LUKS Che軛no

2013

44

 

9-16

2681

Motyka

Amelia

KS Nowa Era Toru

2011

36

 

 

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

36

 

 

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

36

 

 

4547

To造sz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

36

 

 

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Che軛no

2012

36

 

 

1701

Ratajczak

Zofia

狼MS Baszta 疸in

2011

36

 

 

4753

Biernacka

Alicja

Kusy Laskowice

2010

36

 

 

3013

D帳rza

Anna

IKTS Note Inowroc豉w

2011

36

 

17-24

6711

Kosik

Zuzanna

Strzemyk Grudzi康z

2010

24

 

 

346

Dymi雟ka

Kinga

Energa KTS Toru

2012

24

 

 

10818

Krzy磬owska

Nadia

Krajna S瘼ólno

2011

24

 

 

3188

Ga喚zewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2012

24

 

 

2132

Lewicka

Martyna

TG Sokó Gniewkowo

2010

24

 

 

3016

Gaw璠a

Lena

IKTS Note Inowroc豉w

2011

24

 

 

7671

Borko

Nicola

LUKS Che軛no

2013

24

 

 

3187

Ga喚zewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

24

 

25-32

4751

Adamska

Julia

Kusy Laskowice

2011

13

 

 

4766

Sworowska

Amelia

Kusy Laskowice

2011

13

 

 

4543

Mazurek

Lena

UKS Top Solec Kuj.

2012

13

 

 

2024

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

13

 

 

10737

Rydlewska

Amelia

BOSiR ULKS Barcin

2010

13

 

 

6713

Kuropatwa

Maja

Strzemyk Grudzi康z

2010

13

 

 

2025

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

13

 

 

2131

Krzysztofiak

Michalina

TG Sokó Gniewkowo

2010

13

 

Gra Podwójna

 

 

1

 

Rogulska-Kowalik

LUKS Che軛no

 

2

 

Kwa郾iewska - Sonnenberg

BOSiR ULKS Barcin-Energa KTS Toru

 

3-4

 

Nowak Wiktoria-Rudolf

LUKS Che軛no

 

 

 

Ilcewicz-Skowro雟ka

Krajna S瘼ólno Kraj.-KS Nowa Era

 

5-8

 

Szal Agata- Rydlewska Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

 

 

 

Szoch - Biernacka

Emdek Bydgoszcz-Kusy Laskowice

 

 

 

D帳rza Anna-Gaw璠a

IKTS Note Inowroc豉w

 

 

 

Szczutkowska-Lasota

LUKS Che軛no-Gwiazda Bydgoszcz

 

9-16

 

Lewicka-Krzysztofiak

TG Sokó Gniewkowo

 

 

 

Jab這雟ka - Dymi雟ka

LUKS Che軛no-Energa KTS Toru

 

 

 

Krzy磬owska - Motyka

Krajna S瘼ólno Kraj.-KS Nowa Era

 

 

 

Sworowska - Adamska

Kusy Laskowice

 

 

 

Szal Martyna- Rydlewska Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

 

 

 

Ratajczak Julia-Ratajczak Zofia

狼MS Baszta 疸in

 

 

 

Mazurek - To造sz

UKS Top Solec Kuj.

 

 

 

Ga喚zewska M-Ga喚zewska An

BOSiR ULKS Barcin

 

17

 

Borko-Rydlewska Amelia

LUKS Che軛no-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Dru篡nowe Mistrzostwa Województwa M這dziczek

23.04.2023 Che軛no

1.

LUKS Che軛no - 110

Rogulska Julia

Rudolf Natasza

Kowalik Greta

 

2.

BOSiR ULKS Barcin - 146

Kwa郾iewska Zuzanna

Rydlewska Adrianna

Szal Agata

 

3-4

LUKS Che軛no II - 110

Szczutkowska Amelia

Nowak Wiktoria

 

 

 

Energa KTS Toru - 035

Sonnenberg Monika

Dymi雟ka Kinga

 

 

Dru篡nowe Eliminacje do Mistrzostw Polski M這dziczek

Pkt

1.

LUKS Che軛no II - 110

Szczutkowska Amelia

Nowak Wiktoria

 

360

awans do MP

2.

BOSiR ULKS Barcin - 146

Kwa郾iewska Zuzanna

Rydlewska Adrianna

Szal Agata

350

3.

Energa KTS Toru - 035

Sonnenberg Monika

Dymi雟ka Kinga

 

338

4.

狼MS Baszta 疸in - 125

Ratajczak Julia

Ratajczak Zofia

 

328

5-8

LUKS Che軛no III - 110

Jab這雟ka Anelia

Borko Nicola

 

305

 

KS Nowa Era Toru - 174

Skowro雟ka Izabela

Motyka Amelia

 

305

 

Krajna S瘼ólno Kraj. - 334

Ilcewicz Wiktoria

Krzy磬owska Nadia

 

305

 

Kusy Laskowice - 309

Biernacka Alicja

Adamska Julia

 

305

9-12

UKS Top Solec Kuj. - 298

To造sz Wiktoria

Mazurek Lena

 

270

 

BOSiR ULKS Barcin III - 146

Ga喚zewska Antonina

Ga喚zewska Maria

 

270

 

Strzemyk Grudzi康z - 416

Wi郾iewska Sophia

Kuropatwa Maja

Kosik Zuzanna

270

 

IKTS Note Inowroc豉w - 198

D帳rza Anna

Gaw璠a Lena

 

270

13-14

BOSiR ULKS Barcin II - 146

Rydlewska Lilianna

Szal Martyna

 

250

 

BOSiR ULKS Barcin IV - 146

Blaczkowska Maja

Rydlewska Amelia

 

250

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz