Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień119
miesiąc443
wszystkie439509

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2023 arrow MW Żaczka 2023
MW Żaczka 2023 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Żaczek

29.04.2023 Grudziądz

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

45

2.

4490

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

42

3-4

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

39

 

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

39

5-8

346

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

34

 

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

34

 

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

34

 

1490

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

34

Eliminacje do Mistrzostw Polski  Żaczek

Lp

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

 

1.

1490

Jabońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

45

awans do MP

2.

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

42

awans do MP

3.

346

Dymińska

Kinga

Energa KTS Toruń

2012

40

4.

7671

Borko

Nikola

LUKS Chełmno

2013

38

5-6

8357

Lasik

Julia

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

36

 

3187

Gałęzewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

36

7-8

8352

Kaniecka

Gaja

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

33

 

3024

Woźniak

Dorota

IKTS Noteć Inowrocław

2012

33

9-16

3188

Gałęzewska

Maria

BOSiR ULKS Barcin

2013

27

 

4543

Mazurek

Lena

UKS TOP Solec Kujawski

2012

27

 

2661

Rolle

Liliana

KS Nowa Era Toruń

2013

27

 

4609

Blaczkowska

Maja

BOSiR ULKS Barcin

2013

27

 

2025

Szal

Martyna

BOSiR ULKS Barcin

2014

27

 

8356

Kujawa

Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

27

 

2024

Rydlewska

Lilianna

BOSiR ULKS Barcin

2015

27

 

8393

Synakiewicz

Nina

LUKS Orzeł Rynarzewo

2014

27

17-22

2691

Motyka

Emilia

KS Nowa Era Toruń

2015

20

 

12042

Liepelt

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2013

20

 

10907

Lewandowska

Antonina

UKS TOP Solec Kujawski

2012

20

 

2692

Puszakowska

Zuzanna

KS Nowa Era Toruń

2014

20

 

12041

Liepelt

Lena

BOSiR ULKS Barcin

2015

20

 

8370

Walczak

Marisa

LUKS Orzeł Rynarzewo

2013

20

Gra podwójna

1.

 

Nowak Wiktoria

Lasota Nadia

LUKS Chełmno-Gwiazda Bydgoszcz

2.

 

Szczutkowska Amelia

Kowalik Greta

LUKS Chełmno

3-4

 

Jabłońska Anelia

Dymińska Kinga

LUKS Chełmno-Energa KTS Toruń

 

 

Rydlewska Adrianna

Szal Agata

BOSiR ULKS Barcin

5-8

 

Lasik Julia

Walczak Marisa

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Borko Nicola

Kaniecka Gaja

LUKS Chełmno-LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Wożniak Dorota

Motyka Emilia

IKTS Noteć Inowrocław-Nowa Era Toruń

 

 

Rydlewska Lilianna

Szal Martyna

BOSiR ULKS Barcin

9-13

 

Gałęzewska Antonina

Gałęzewska Maria

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Puszakowska Zuzanna

Rolle Liliana

KS Nowa Era Toruń

 

 

Blaczkowska Maja

Liepelt Agata

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Synakiewicz Nina

Kujawa Małgorzata

LUKS Orzeł Rynarzewo

 

 

Lewandowska Antonina

Mazurek Lena

UKS TOP Solec Kujawski

                   Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaczek

30.04.2023 Grudziądz

1.

110

LUKS Chełmno

Kowalik Greta

Szczutkowska Amelia

Nowak Wiktoria

2.

146

BOSiR ULKS Barcin

Rydlewska Adrianna

Szal Agata

 

3-4

510

LUKS Orzeł Rynarzewo

Lasik Julia

Kaniecka Gaja

 

 

110

LUKS II Chełmno

Jabłońska Anelia

Borko Nicola

 

5-6

146

BOSiR ULKS II Barcin

Rydlewska Lilianna

Szal Martyna

 

 

146

BOSiR ULKS III Barcin

Gałęzewska Maria

Gałęzewska Antonina

 

7-8

146

BOSiR ULKS IV Barcin

Nowicka Nina

Blaczkowska Maja

 

 

510

LUKS Orzeł Rynarzewo

Walczak Marisa

Synakiewicz Nina

Kujawa Małgorzata

9

174

KS Nowa Era II Toruń

Motyka Amelia

Przygodzka Alicja

Rolle Liliana

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz