Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Menu g堯wne

Start
Zarz康
Aktualno軼i KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga m這dzie穎wa
II LIGA KOBIET
II LIGA M坒CZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozosta貫
Kadry Wojew鏚zkie
Kolegium S璠zi闚

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzie133
miesi帷295
wszystkie439361

Go軼imy

Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow M這dzik za sezon 22/23
M這dzik za sezon 22/23 Drukuj

       

M這dzicy za sezon 2022/23

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imi

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toru

2010

105

105

91

92

302

2.

348

ㄠcki

Piotr

Energa KTS Toru

2010

105

79

79

110

294

3.

628

Krzy瘸nowski

Jakub

Energa KTS Toru

2010

91

91

105

92

288

4.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudzi康z

2012

66

69

79

92

240

5.

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Che軛no

2012

57

42

38

60

159

6.

1495

Kurowski

Beniamin

LUKS Che軛no

2011

38

40

47

64

151

7.

3960

Biernat

Micha

Olimpia Grudzi康z

2010

53

38

44

51

148

8.

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toru

2010

40

39

53

48

141

9.

3965

J璠rzejewski

Oliwier

Olimpia Grudzi康z

2012

39

47

36

53

139

10.

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Che軛no

2013

42

44

42

48

134

11.

5386

Rosi雟ki

Tytus

Energa KTS Toru

2010

34

35

35

44

114

12.

4541

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

35

36

40

36

112

13.

3584

Zielony

Wiktor

安iecki KTS

2010

36

31

20

44

111

14.

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toru

2013

28

34

34

36

104

15.

1505

Szczutkowski

Kacper

LUKS Che軛no

2012

31

31

0

36

98

16.

5358

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toru

2011

31

28

0

36

95

17.

4546

Piekutowski

Cyprian

UKS Top Solec Kuj.

2010

28

28

28

36

92

18.

2682

Nowakowski

Adrian

KS Nowa Era Toru

2013

0

20

28

36

84

19.

4545

Ol璠zki

Oskar

UKS Top Solec Kuj.

2012

12

28

31

24

83

20.

4764

Rybak

Maciej

Kusy Laskowice

2010

20

20

0

36

76

21.

6120

Facenna

Luca

LUKS Che軛no

2012

0

20

31

24

75

22.

2670

Jurkiewicz

Micha

KS Nowa Era Toru

2010

0

28

20

24

72

23.

2687

Tyburski

Kornel

KS Nowa Era Toru

2011

20

0

11

36

67

24.

6119

Facenna

Krystian

LUKS Che軛no

2010

0

20

20

24

64

25.

4763

Rujner

Szymon

Kusy Laskowice

2011

20

20

0

24

64

26.

5319

Augustynowicz

Patryk

Energa KTS Toru

2010

0

11

28

24

63

27.

6118

Drzazga

Miko豉j

LUKS Che軛no

2013

20

11

20

15

55

28.

6117

Lippki

Ksawery

LUKS Che軛no

2012

20

0

20

15

55

29.

10875

Kieca

Jakub

MLUKS Orlik Kcynia

2012

0

20

28

0

48

30.

6121

Szulc

Karol

LUKS Che軛no

2013

12

11

0

24

47

31.

5360

Drajem

Mateusz

Energa KTS Toru

2013

28

0

0

15

43

32.

10112

S這mi雟ki

Stanis豉w

Olender Wielka Nieszawka

2011

0

20

20

0

40

33.

8688

Borek

Kaspian

LUKS Che軛no

2014

0

0

11

24

35

34.

10109

Borowy

Aleksander

Olender Wielka Nieszawka

2010

0

11

20

0

31

35.

4767

Szot

Rados豉w

Kusy Laskowice

2011

20

11

0

0

31

36.

2659

Pieszak

Adam

KS Nowa Era Toru

2010

28

0

0

0

28

37-38

5411

Cymerski

Witold

Energa KTS Toru

2015

12

11

0

0

23

 

4758

P璚zkowski

Miko豉j

Kusy Laskowice

2010

12

11

0

0

23

39.

 

Nowakowski

Kacper

MLUKS Orlik Kcynia

2010

0

0

20

0

20

40.

10890

Krzemi雟ki

Dominik

LUKS Che軛no

2011

0

20

0

0

20

41-42

6377

Ho責a

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

2010

20

0

0

0

20

 

5352

Andrzejewski

Kacper

Energa KTS Toru

2011

20

0

0

0

20

43-44

10874

Dubiel

Filip

MLUKS Orlik Kcynia

2012

0

7

11

0

18

 

10115

Walczak

Pawe

Olender Wielka Nieszawka

2010

0

7

11

0

18

45.

4752

Archacki

Mi這sz

Kusy Laskowice

2011

12

0

0

0

12

46-48

 

Knapik

Nikodem

MLUKS Orlik Kcynia

2012

0

0

11

0

11

 

 

Popiela

Dominik

MLUKS Orlik Kcynia

2011

0

0

11

0

11

 

 

Czechowski

Oliwer

MLUKS Orlik Kcynia

2010

0

0

11

0

11

49.

5373

Kaczmarek

Julian

Energa KTS Toru

2012

0

11

0

0

11

50-52

4759

Pi徠kowski

Jakub

LUKS Kusy Laskowice

2011

0

7

0

0

7

 

6372

Lewandowski

Jan

Emdek Bydgoszcz

2014

0

7

0

0

7

 

6374

Rasztubowicz

Jakub

Emdek Bydgoszcz

2010

0

7

0

0

7

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz