Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Junior za sezon 22/23
Junior za sezon 22/23 Drukuj

       

Juniorzy za sezon 2022/23

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

349

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

2005

152

179

129

181

512

2.

352

Staszczyk

Konrad

Energa KTS Toruń

2004

129

108

108

123

360

3.

2873

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

90

100

100

123

323

4.

353

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

100

91

84

99

290

5.

2671

Kęsik

Gracjan

KS Nowa Era Toruń

2006

59

66

59

99

224

6.

355

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

2004

51

59

66

90

215

7.

2892

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

2004

57

50

62

81

200

8.

1493

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

53

45

50

77

180

9.

2685

Rękas

Miłosz

KS Nowa Era Toruń

2008

66

62

51

0

179

10.

351

Sawina

Maksymilian

Energa KTS Toruń

2008

62

57

53

0

172

11.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

49

55

57

0

161

12.

2689

Wypij

Radosław

KS Nowa Era Toruń

2005

39

28

48

73

160

13.

2666

Dereszewski

Michał

KS Nowa Era Toruń

2007

45

39

39

73

157

14.

3017

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

39

28

28

69

136

15.

2684

Rękas

Maciej

KS Nowa Era Toruń

2008

55

48

28

0

131

16.

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

45

39

45

0

129

17.

3023

Stolarski

Dawid

IKTS Noteć Inowrocław

2006

16

39

16

69

124

18.

2129

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

28

28

28

62

118

19.

3022

Stec

Oliwier

IKTS Noteć Inowrocław

2007

16

11

39

62

117

20.

4486

Jamnicki

Jakub

Gwiazda Bydgoszcz

2004

39

28

45

0

112

21.

1502

Rudolf

Wiktor

LUKS Chełmno

2009

16

53

39

0

108

22.

2672

Korzus

Julian

KS Nowa Era Toruń

2010

39

28

39

0

106

23.

4538

Kaczan

Stanisław

UKS Top Solec Kuj.

2004

0

16

16

62

94

24.

2128

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

16

11

16

62

94

25.

4544

Nowicki

Przemysław

UKS Top Solec Kuj.

2004

10

16

16

57

89

26.

3967

Zaborowski

Igor

Olimpia Grudziądz

2008

28

28

28

0

84

27.

5224

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

2008

28

45

0

0

73

28.

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

28

16

28

0

72

29.

4548

Waldowski

Nikodem

UKS Top Solec Kuj.

2007

28

28

16

0

72

30.

5222

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

2008

28

39

0

0

67

31.

4485

Gurzyński

Adam

Gwiazda Bydgoszcz

2009

0

28

28

0

56

32.

1495

Kurowski

Benjamin

LUKS Chełmno

2011

10

16

28

0

54

33.

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

10

11

28

0

49

34.

7915

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

49

0

0

0

49

35.

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

16

11

16

0

43

36.

4673

Babiński

Bartosz

GOKSiR Pruszcz

2006

10

11

16

0

37

37.

4540

Kozak

Kacper

UKS Top Solec Kuj.

2007

10

16

11

0

37

38.

4542

Marjanek

Nataniel

UKS Top Solec Kuj.

2009

0

16

16

0

32

39-40

3020

Ryszewski

Adrian

IKTS Noteć Inowrocław

2007

10

11

11

0

32

 

3959

Biernat

Kamil

Olimpia Grudziądz

2006

10

11

11

0

32

41.

5755

Skorulski

Adam

KS Nowa Era Toruń

2008

16

16

0

0

32

42-43

7914

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

2008

28

0

0

0

28

 

2664

Barton

Hubert

KS Nowa Era Toruń

2009

28

0

0

0

28

44.

4634

Bołądź

Krzysztof

Gotyk Toruń

2008

16

0

11

0

27

45.

8481

Rybacki

Aleksander

Emdek Bydgoszcz

2005

16

11

0

0

27

46.

4537

Jankowski

Hubert

UKS Top Solec Kuj.

2005

10

0

11

0

21

47.

3963

Czekała

Mateusz

Olimpia Grudziądz

2008

10

11

0

0

21

48.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

0

16

0

0

16

49-50

11322

Pawłowski

Oskar

Olimpia Grudziądz

2008

0

0

11

0

11

 

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

0

0

11

0

11

51-52

2683

Pieszak

Stanisław

KS Nowa Era Toruń

2008

10

0

0

0

10

 

3015

Gawęda

Aleksander

IKTS Noteć Inowrocław

2008

10

0

0

0

10

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz