Atut Włocławek
 
AGA
l

Menu główne

Start
Zarząd
Aktualności KPOZTS
Napisz do nas
Galeria
Mapa strony
Kontakt
Kalendarz KPOZTS i PZTS
Pliki do pobrania
Liga młodzieżowa
II LIGA KOBIET
II LIGA MĘŻCZYZN
III LIGA
IV LIGA
V LIGA
VI LIGA
Klasyfikacje 2019/2020
Klasyfikacje 2020/2021
Klasyfikacje 2021/2022
Klasyfikacje 2022/2023
Klasyfikacje 2023/2024
Kluby
Mistrzostwa Woj. 2020
Mistrzostwa Woj. 2021
Mistrzostwa Woj. 2022
Mistrzostwa Woj. 2023
Mistrzostwa Woj. 2024
Regulaminy
Rozgrywki pozostałe
Kadry Wojewódzkie
Kolegium Sędziów

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień133
miesiąc295
wszystkie439361

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow Klasyfikacje 2022/2023 arrow Juniorka za sezon 22/23
Juniorka za sezon 22/23 Drukuj

       

Juniorki za sezon 2022/23

LP

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

I

II

III

MP-MW

Razem

1.

1491

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

152

100

108

149

409

2.

1499

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

152

100

108

112

372

3.

5227

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

75

91

62

112

278

4.

1498

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

75

62

84

99

258

5.

6380

Łęgowska

Maja

Emdek Bydgoszcz

2008

66

84

45

0

195

6.

6379

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

2009

62

66

66

0

194

7.

347

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

0

55

48

77

180

8.

4765

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

53

57

57

0

167

9.

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

55

51

55

0

161

10.

4760

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

45

48

53

0

146

11.

42

Dąbrzał

Zuzanna

Gotyk Toruń

2006

0

50

0

81

131

12.

1503

Słupska

Malwina

LUKS Chełmno

2008

70

59

0

0

129

13.

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

48

28

51

0

127

14.

6382

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

51

0

0

74

125

15.

6384

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

39

39

39

0

117

16.

344

Kyryliuk

Weronika

Energa KTS Toruń

2006

50

0

59

0

109

17.

1701

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

31

39

39

0

109

18.

5226

Knapik

Marta

Krajna Sępólno

2009

39

28

39

0

106

19.

1700

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

31

28

45

0

104

20.

1500

Rogulska

Julia

LUKS Chełmno

2010

0

45

50

0

95

21.

3025

Woźniak

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2008

31

28

31

0

90

22.

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2010

39

45

0

0

84

23.

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

39

39

0

0

78

24.

2027

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

45

0

31

0

76

25.

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

31

0

39

0

70

26.

4539

Klepacz

Maria

UKS Top Solec Kujawski

2009

0

39

31

0

70

27.

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

31

0

31

0

62

28.

10817

Krzyżkowska

Agata

Krajna Sępólno

2008

0

21

31

0

52

29.

2686

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

0

0

31

0

31

30.

3013

Dąbrzał

Anna

IKTS Noteć Inowrocław

2011

31

0

0

0

31

31-32

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

0

28

0

0

28

 

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

28

0

0

28

33-34

4753

Biernacka

Alicja

LUKS Kusy Laskowice

2010

0

28

0

0

28

 

5228

Nowak

Zofia

Krajna Sępólno

2010

0

28

0

0

28

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz