Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj29
wczoraj150
tydzień179
miesiąc1503
wszystkie396872

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Kolegium Sędziów arrow Wykaz Sędziów KPOZTS
Wykaz Sędziów KPOZTS Drukuj

 

        

                                                                  Wykaz sędziów KPOZTS

Lp

Nr leg

Nazwisko

Imię

Miejscowość

1.

 

Adamczyk

Paweł

Grudziądz

2.

 

Adamczyk

Krystian

Grudziądz

3.

 

Aderjahn

Tomasz

Sępólno Kraj.

4.

 

Babiński

Radosław

Włocławek

5.

 

Baczyńska

Marika

Wapno

6.

 

Bajer

 Kazimierz

Chełmno

7.

 

Bartosik

Gerard

Toruń

8.

 

Bejenka

Tomasz

Bydgoszcz

9.

 

Belzyt

Agata

Inowrocław

10.

 

Błachnio

Waldemar

Łasin

11.

 

Błażejewicz

Janusz

Chełmno

12.

 

Bogdaniuk

Alina

Inowrocław

13.

 

Bojanowski

Kazimierz

Toruń

14.

 

Bonkowski

Zenon

Grudziądz

15.

 

Borowicz

Marek

Inowrocław

16.

 

Broża

Łukasz

Łasin

17.

 

Brożek

Maciej

Wszedzień

18.

 

Bukolt

Beata

Sępólno Kraj.

19.

 

Burczyński

Gerard

Grudziądz

20.

 

Chłopecki

Michał

Kikół

21.

 

Chojecki

Mariusz

Toruń

22.

 

Chojnicki

Marcin

Lipno-Jastrzębie

23.

 

Chojnicki

Marcin

Lipno-Jastrzębie

24.

 

Cholewczyński

Mateusz

Bydgoszcz

25.

 

Chyliński

Eugeniusz

Łasin

26.

 

Ciemiecki

Andrzej

Brzozie

27.

 

Ciemna

Natalia

Inowrocław

28.

 

Czarczyński

Łukasz

Solec Kujawski

29.

 

Czysz

Łukasz

Bydgoszcz

30.

 

Dembek

Kazimierz

Grudziądz

31.

 

Domagalski

Bogdan

Chełmno

32.

 

Drozdowski

Ireneusz

Świecie nad Osą

33.

 

Drzażdżyński

Marek

Świecie nad Osą

34.

 

Drzycimski

Tomasz

Laskowice

35.

 

Duda

Joanna

Inowrocław

36.

 

Duda

Oktawian

Grudziądz

37.

 

Dudek

Bogusław

Bydgoszcz

38.

 

Dziadkowiec

Daniela

Chełmno

39.

 

Dzikowski

Mateusz

Chełmno

40.

 

Fiedurek

Mateusz

Laskowice

41.

 

Fiedurek

Agata

Drzycim

42.

 

Flisiak

Hubert

Toruń

43.

 

Forias

Damian

Bydgoszcz

44.

 

Frąckowiak

Marcin

Barcin

45.

 

Gahr

Zbigniew

Grudziądz

46.

 

Gawłowski

Maciej

Włocławek

47.

 

Gazińska

Beata

Inowrocław

48.

 

Gąsiorowski

Mirosław

Grudziądz

49.

 

Glura

Henryk

Bydgoszcz

50.

 

Gołembiewski

Kazimierz

Gniewkowo

51.

 

Grabarski

 

 

52.

 

Grobelski

Tomasz

Rynarzewo

53.

 

Gutkowski

Jerzy

Toruń

54.

 

Gutkowski

Michał

Brodnica

55.

 

Gwardecki

Sławomir

Włocławek

56.

 

Hałas

Stefan

Gniewkowo

57.

 

Harmata

Leszek

Rogóźno

58.

 

Hołda

Jarosław

Bydgoszcz

59.

 

Jandernal

Piotr

Grudziądz

60.

 

Jankowski

Hubert

Solec Kujawski

61.

 

Januszewski

Marek

Cekcyn

62.

 

Jasiński

Szymon

Gniewkowo

63.

 

Jesiołowski

Andrzej

Inowrocław

64.

 

Jesionowski

Jacek

Brodnica

65.

 

Jurek

Arkadiusz

Bydgoszcz

66.

 

Kalinowski

Ryszard

Grudziądz

67.

 

Kaps

Krzysztof

Bydgoszcz

68.

 

Kaszuba

Agata

Inowrocław

69.

 

Kazanecka

Paula

Włocławek

70.

 

Kielak

Zbigniew

Chełmża

71.

 

Kinowski

Adam

Stawiska

72.

 

Kocoń

Dariusz

Chełmno

73.

 

Kocoń

Kamila

Chełmno

74.

 

Kocoń

Sandra

Chełmno

75.

 

Kontowicz

Andrzej

Inowrocław

76.

 

Kostańska

Joanna

Brodnica

77.

 

Kostański

Paweł

Brodnica

78.

 

Kowal

Wojciech

Barcin

79.

 

Kowalewska

Agnieszka

Bydgoszcz

80.

 

Kowalski

Czesław

Świecie nad Osą

81.

 

Kowalski

Grzegorz

Kcynia

82.

 

Kowalski

Piotr

Mrocza

83.

 

Kruczek

Sławomir

Grudziądz

84.

 

Kuflewicz

Zdzisław

Barcin

85.

 

Kurtyka

Tomasz

Toruń

86.

 

Kwasnik

Michał

Gniewkowo

87.

 

Kwasnik

Piotr

Gniewkowo

88.

 

Lach

Marcin

Grudziądz

89.

 

Lasota

Rafał

Łochowo

90.

 

Lepak

Bartosz

 

91.

 

Leśniewski

Paweł

Włocławek

92.

 

Lewandowski

Zbigniew

Inowrocław

93.

 

Lewandowski

Marek

Świecie nad Osą

94.

 

Lica

Marcin

Sępólno Kraj.

95.

 

Lipowski

Daniel

Rogóźno

96.

 

Lisiecki

Mateusz

Rogowo

97.

 

Lisowski

Maciej

Kołaczkowo

98.

 

Lutowski

Jacek

Laskowice

99.

 

Łączny

Tomasz

Paterek

100.

 

Łuczak

Robert

Mogilno

101.

 

Łukaszewska

Danuta

Łasin

102.

 

Łukaszewski

Łukasz

Łasin

103.

 

Maćkowski

Mateusz

Brodnica

104.

 

Majchrzak

Wioletta

 

105.

 

Majewski

Tomasz

Kruszwica

106.

 

Marchlewski

Marcin

Toruń

107.

 

Maruszak

Piotr

Toruń

108.

 

Masiak

Tomasz

Mrocza

109.

 

Mędlewski

Sebastian

Solec Kujawski

110.

 

Michalski

Mariusz

Inowrocław

111.

 

Mikołajewska

Monika

Bydgoszcz

112.

 

Miks

Tomasz

Grupa

113.

 

Mila

Zbigniew

Inowrocław

114.

 

Milewski

Benedykt

Grążawy

115.

 

Milewski

Marek

Grążawy

116.

 

Milewski

Jakub

Grążawy

117.

 

Miloch

Wojciech

Laskowice

118.

 

Młodzik

Roman

Sępólno

119.

 

Morawski

Sławomir

Włocławek

120.

 

Murawski

Jerzy

Toruń

121.

 

Musiał

Janusz

Pruszcz

122.

 

Nowicki

Przemysław

Solec Kujawski

123.

 

Ofczyński

Andrzej

Bydgoszcz

124.

 

Olędzki

Stanisław

Solec Kujawski

125.

 

Ostrowska

Weronika

Zbiczno

126.

 

Ostrowski

Grzegorz

Zbiczno

127.

 

Otto

Jakub

Laskowice

128.

 

Paga

Paweł

Łasin

129.

 

Palacz

Katarzyna

Inowrocław

130.

 

Pałubicki

Paweł

Paterek

131.

 

Panfil

Jerzy

Inowrocław

132.

 

Pater

Kamil

Solec Kujawski

133.

 

Pawłowski

Sławomir

Brodnica

134.

 

Piekarski

Sławomir

Brodnica

135.

 

Piekart

Lech

Bydgoszcz

136.

 

Pieragowski

Krzysztof

Chojnice

137.

 

Piesik

Marek

Cekcyn

138.

 

Piotrowski

Krzysztof

Toruń

139.

 

Piotrowski

Jacek

Bydgoszcz

140.

 

Piotrowski

Mikołaj

Bydgoszcz

141.

 

Płachta

Kinga

Chełmno

142.

 

Podufalska

Sylwia

Chełmno

143.

 

Pokora

Emilia

Bydgoszcz

144.

 

Pollok

Paweł

Cekcyn

145.

 

Połomski

Henryk

Inowroclaw

146.

 

Posert

Bogdan

Bydgoszcz

147.

 

Prymula

Mariusz

Nakło

148.

 

Rafiński

Ksawery

Włocławek

149.

 

Rafiński

Piotr

Włocławek

150.

 

Rakowicz

Maciej

Laskowice

151.

 

Rączka

Jerzy

Grudziądz

152.

 

Rękas

Grzegorz

Toruń

153.

 

Rękas

Julia

Toruń

154.

 

Rogala

Krzysztof

Świerkówiec

155.

 

Rogowski

Piotr

Sępólno Kraj.

156.

 

Rudak

Tadeusz

Bydgoszcz

157.

 

Rybak

Henryk

Laskowice

158.

 

Sadowska

Małgorzata

Głuchowo

159.

 

Sadowski

Jacek

Jeżewo

160.

 

Schuetz

Robert

Brodnica

161.

 

Senkbeil

Grzegorz

Grudziądz

162.

 

Sivakowa

Katsiarina

Toruń

163.

 

Słaby

Paweł

Jeżewo? 166 nr

164.

 

Słonimski

Tomasz

Cekcyn

165.

 

Sobociński

Ryszard

Rogóźno

166.

 

Sobociński

Tomasz

Rogóźno

167.

 

Sondej

Kacper

Solec Kujawski

168.

 

Straszkiewicz

Zbigniew

Grudziądz

169.

 

Straszkiewicz-Aleksandrowicz

Aldona

Grudziądz

170.

 

Stróżyński

Michał

Bydgoszcz

171.

 

Stypka

Filip

Bydgoszcz

172.

 

Sucharski

Piotr

Lipno-Jastrzębie

173.

 

Suchomska

Sylwia

Cekcyn

174.

 

Suchomska

Barbara

Laskowice Pom.

175.

 

Sznejder

 Leszek

Grążawy

176.

 

Szweda

Marek

Gostycyn

177.

 

Szwochert

Bogusław

Kamien Kraj.

178.

 

Szyc

Tadeusz

 

179.

 

Szymański

Wojciech

Grudziądz

180.

 

Śliwiński

Marcin

Wąpielsk 118

181.

 

Świtała

Monika

Gniewkowo

182.

 

Tobolska

Gabriela

Laskowice

183.

 

Tomaszewska

Dominika

Nowa Wieś Wielka

184.

 

Tomczak

Krzysztof

Kcynia

185.

 

Waldowski

Gerard

Solec Kujawski

186.

 

Warda

Bogusław

Bydgoszcz

187.

 

Warda

Krzysztof

Bydgoszcz

188.

 

Wasilewski

Adam

Bydgoszcz

189.

 

Wawrzyniak

Andrzej

Ostrów Wlkp.

190.

 

Wencel

Rafał

 

191.

 

Wierzchucki

Krzysztof

Sępólno

192.

 

Winkowski

Maciej

Kcynia

193.

 

Wiśniewski

Rafał

Toruń

194.

 

Wiśniewski

Stanisław

Brodnica

195.

 

Witucki

Marcin

Nakło

196.

 

Wojnerowicz

Robert

Cekcyn

197.

 

Wojtasik

Tadeusz

Lubraniec

198.

 

Wojtasińska

Ewa

Bydgoszcz

199.

 

Wołowiec

Ryszard

Inowrocław

200.

 

Woskowicz

Mateusz

Chełmno

201.

 

Woźniak

Roman

Izbica Kujawska

202.

 

Wróblewski

Sławomir

Pruszcz

203.

 

Zakrzewski

Michał

Gniewkowo

204.

 

Zakrzewski

Bartosz

Gniewkowo

205.

 

Zaleta

Krzysztof

Gniewkowo

206.

 

Zdziebłowski

Łukasz

Włocławek

207.

 

Zieliński

Piotr

Toruń

208.

 

Zieliński

Lech

Bydgoszcz

209.

 

 

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz