Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj150
tydzień165
miesiąc1489
wszystkie396858

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow IV LIGA arrow Runda II
IV LIGA II RUNDA Drukuj

 

        WYNIKI KOŃCOWE

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - II RUNDA

12. Kolejka - 29.01. (sobota)

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

5

:

8

Gotyk III Toruń

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

3

:

8

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

AZS Wątarski Włocławek

1

:

8

Energa Manekin IV Toruń

Sparta Nakło

2

:

8

Piast II Kruszwica

GLKS Gruta

8

:

3

LUKS Kołaczkowo

UKS Szaniec II Świecie/Osą

4

:

8

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

13. Kolejka - 05.02. (sobota)

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

2

:

8

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

3

:

8

AZS Wątarski Włocławek

Energa Manekin IV Toruń

8

:

0

Sparta Nakło

Piast II Kruszwica

5

:

8

GLKS Gruta

LUKS Kołaczkowo

8

:

1

UKS Szaniec II Świecie/Osą

Gotyk III Toruń

8

:

4

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

14. Kolejka - 12.02. (sobota)

AZS Wątarski Włocławek

8

:

1

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

Sparta Nakło

4

:

8

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

GLKS Gruta

7

:

7

Energa Manekin IV Toruń

UKS Szaniec II Świecie/Osą

2

:

8

Piast II Kruszwica

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

8

:

0

LUKS Kołaczkowo

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

8

:

4

Gotyk III Toruń

15. Kolejka - 19.02. (sobota)

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

8

:

1

Sparta Nakło

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

7

:

7

GLKS Gruta

Energa Manekin IV Toruń

8

:

0

UKS Szaniec II Świecie/Osą

Piast II Kruszwica

8

:

4

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

Gotyk III Toruń

8

:

4

LUKS Kołaczkowo

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

1

:

8

AZS Wątarski Włocławek

16. Kolejka - 26.02. (sobota)

GLKS Gruta

5

:

8

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

UKS Szaniec II Świecie/Osą

3

:

8

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

6

:

8

Energa Manekin IV Toruń

LUKS Kołaczkowo

6

:

8

Piast II Kruszwica

Sparta Nakło

1

:

8

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

AZS Wątarski Włocławek

8

:

6

Gotyk III Toruń

17. Kolejka - 12.03. (sobota)

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

8

:

2

UKS Szaniec II Świecie/Osą

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

8

:

2

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

Energa Manekin IV Toruń

8

:

1

LUKS Kołaczkowo

Gotyk III Toruń

7

:

7

Piast II Kruszwica

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

7

:

7

GLKS Gruta

AZS Wątarski Włocławek

8

:

5

Sparta Nakło

18. Kolejka - 26.03. (sobota)

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

5

:

8

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

LUKS Kołaczkowo

7

:

7

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

Piast II Kruszwica

3

:

8

Energa Manekin IV Toruń

Sparta Nakło

1

:

8

Gotyk III Toruń

GLKS Gruta

6

:

8

AZS Wątarski Włocławek

UKS Szaniec II Świecie/Osą

2

:

8

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

19. Kolejka - 02.04. (sobota)

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

8

:

2

LUKS Kołaczkowo

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

8

:

3

Piast II Kruszwica

Gotyk III Toruń

7

:

7

Energa Manekin IV Toruń

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

8

:

0

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

AZS Wątarski Włocławek

8

:

1

UKS Szaniec II Świecie/Osą

Sparta Nakło

1

:

8

GLKS Gruta

20. Kolejka - 09.04. (sobota)

Piast II Kruszwica

3

:

8

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

Energa Manekin IV Toruń

8

:

3

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

LUKS Kołaczkowo

0

:

8

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

AZS Wątarski Włocławek

8

:

5

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

UKS Szaniec II Świecie/Osą

8

:

1

Sparta Nakło

GLKS Gruta

8

:

5

Gotyk III Toruń

21. Kolejka - 30.04. (sobota)

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

0

:

8

Energa Manekin IV Toruń

Gotyk III Toruń

4

:

8

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

7

:

7

Piast II Kruszwica

AZS Wątarski Włocławek

8

:

3

LUKS Kołaczkowo

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

8

:

3

Sparta Nakło

GLKS Gruta

8

:

2

UKS Szaniec II Świecie/Osą

22. Kolejka - 14.05. (sobota)

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

8

:

6

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

Energa Manekin IV Toruń

8

:

2

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

AZS Wątarski Włocławek

8

:

2

Piast II Kruszwica

LUKS Kołaczkowo

8

:

3

Sparta Nakło

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

8

:

3

GLKS Gruta

UKS Szaniec II Świecie/Osą

3

:

8

Gotyk III Toruń

 

Tabela:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt.          str.

1.

Energa Manekin IV Toruń

22

41

173

:

57

2.

AZS Wątarski Włocławek

22

38

159

:

84

3.

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

22

33

151

:

113

4.

MLKS Krajna III Sępólno Kraj.

22

26

141

:

113

5.

GLKS Gruta

22

24

152

:

130

6.

Gotyk III Toruń

22

21

131

:

137

7.

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

22

20

133

:

131

8.

LUKS Kołaczkowo

22

18

114

:

140

9.

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

22

16

106

:

141

10.

Piast II Kruszwica

22

15

115

:

150

11.

UKS Szaniec II Świecie/Osą

22

10

86

:

156

12.

Sparta Nakło

22

2

65

:

174

 

Awans do III ligi – Energa IV Manekin Toruń i AZS Wątarski Włocławek

Spadek do V ligi – UKS Szaniec II Świecie/Osą i Sparta Nakło
 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz