Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości
Start arrow IV LIGA arrow Runda I
IV LIGA - I runda Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
IV LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2023/2024 - I RUNDA

Nr

1. Kolejka - 16.09. (sobota)

401/A

Pogoń II Mogilno

8

:

5

IKST Noteć Inowrocław

402/A

GLKS Gruta

1

:

8

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

403/A

UKS Top II Solec Kuj.

5

:

8

Impeller Sokół Gniewkowo

404/A

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

4

:

8

EMDEK II Bydgoszcz

405/A

Olimpia Unia III Grudziądz

3

:

8

KS Nowa Era II Toruń

406/A

Baszta Żnin

8

:

6

KAL-POL GLKS II Rogóźno

2. Kolejka - 23.09. (sobota)

407/A

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

6

Pogoń II Mogilno

408/A

UKS Top II Solec Kuj.

8

:

4

GLKS Gruta

409/A

Impeller Sokół Gniewkowo

7

:

7

EMDEK II Bydgoszcz

410/A

KS Nowa Era II Toruń

8

:

2

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

411/A

KAL-POL GLKS II Rogóźno

8

:

2

Olimpia Unia III Grudziądz

412/A

Baszta Żnin

8

:

3

IKST Noteć Inowrocław

3. Kolejka - 30.09. (sobota)

413/A

Pogoń II Mogilno

8

:

2

UKS Top II Solec Kuj.

414/A

GLKS Gruta

4

:

8

EMDEK II Bydgoszcz

415/A

Impeller Sokół Gniewkowo

8

:

2

KS Nowa Era II Toruń

416/A

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

3

:

8

KAL-POL GLKS II Rogóźno

417/A

Olimpia Unia III Grudziądz

5

:

8

Baszta Żnin

418/A

IKST Noteć Inowrocław

8

:

4

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

4. Kolejka - 07.10. (sobota)

419/A

Pogoń II Mogilno

4

:

8

EMDEK II Bydgoszcz

420/A

KS Nowa Era II Toruń

8

:

4

GLKS Gruta

421/A

KAL-POL GLKS II Rogóźno

6

:

8

Impeller Sokół Gniewkowo

422/A

Baszta Żnin

8

:

4

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

423/A

Olimpia Unia III Grudziądz

8

:

3

IKST Noteć Inowrocław

424/A

UKS Top II Solec Kuj.

4

:

8

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

5. Kolejka - 21.10. (sobota)

425/A

Pogoń II Mogilno

8

:

3

KS Nowa Era II Toruń

426/A

GLKS Gruta

2

:

8

KAL-POL GLKS II Rogóźno

427/A

Impeller Sokół Gniewkowo

8

:

5

Baszta Żnin

428/A

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

2

:

8

Olimpia Unia III Grudziądz

429/A

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

6

EMDEK II Bydgoszcz

430/A

IKST Noteć Inowrocław

8

:

6

UKS Top II Solec Kuj.

6. Kolejka - 28.10. (sobota)

431/A

KAL-POL GLKS II Rogóźno

6

:

8

Pogoń II Mogilno

432/A

Baszta Żnin

8

:

2

GLKS Gruta

433/A

Olimpia Unia III Grudziądz

0

:

8

Impeller Sokół Gniewkowo

434/A

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

3

:

8

IKST Noteć Inowrocław

435/A

KS Nowa Era II Toruń

4

:

8

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

436/A

UKS Top II Solec Kuj.

5

:

8

EMDEK II Bydgoszcz

7. Kolejka - 04.11. (sobota)

437/A

Pogoń II Mogilno

8

:

4

Baszta Żnin

438/A

GLKS Gruta

8

:

3

Olimpia Unia III Grudziądz

439/A

Impeller Sokół Gniewkowo

8

:

3

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

440/A

IKST Noteć Inowrocław

8

:

4

EMDEK II Bydgoszcz

441/A

UKS Top II Solec Kuj.

6

:

8

KS Nowa Era II Toruń

442/A

KAL-POL GLKS II Rogóźno

8

:

3

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8. Kolejka - 02.12. (sobota)

443/A

Olimpia Unia III Grudziądz

6

:

8

Pogoń II Mogilno

444/A

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

3

:

8

GLKS Gruta

445/A

Impeller Sokół Gniewkowo

8

:

3

IKST Noteć Inowrocław

446/A

Baszta Żnin

8

:

3

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

447/A

KAL-POL GLKS II Rogóźno

8

:

 2 

UKS Top II Solec Kuj.

448/A

KS Nowa Era II Toruń

8

:

5

EMDEK II Bydgoszcz

9. Kolejka - 09.12. (sobota)

449/A

Pogoń II Mogilno

8

:

2

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

450/A

GLKS Gruta

2

:

8

Impeller Sokół Gniewkowo

451/A

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

2

Olimpia Unia III Grudziądz

452/A

UKS Top II Solec Kuj.

7

:

7

Baszta Żnin

453/A

KAL-POL GLKS II Rogóźno

8

:

5

EMDEK II Bydgoszcz

454/A

IKST Noteć Inowrocław

8

:

4

KS Nowa Era II Toruń

10. Kolejka - 16.12. (sobota)

455/A

Impeller Sokół Gniewkowo

3

:

8

Pogoń II Mogilno

456/A

GLKS Gruta

8

:

3

IKST Noteć Inowrocław

457/A

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

5

:

8

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

458/A

Olimpia Unia III Grudziądz

4

:

8

UKS Top II Solec Kuj.

459/A

Baszta Żnin

8

:

4

EMDEK II Bydgoszcz

460/A

KAL-POL GLKS II Rogóźno

8

:

6

KS Nowa Era II Toruń

11. Kolejka - 23.12. (sobota)

461/A

Pogoń II Mogilno

8

:

3

GLKS Gruta

462/A

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

7

:

7

Impeller Sokół Gniewkowo

463/A

UKS Top II Solec Kuj.

8

:

5

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

464/A

Olimpia Unia III Grudziądz

8

:

6

EMDEK II Bydgoszcz

465/A

KS Nowa Era II Toruń

7

:

7

Baszta Żnin

466/A

IKST Noteć Inowrocław

4

:

8

KAL-POL GLKS II Rogóźno

 

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

Pogoń II Mogilno

11

18

82

:

50

2.

Impeller Sokół Gniewkowo

11

18

81

:

48

3.

Baszta Żnin

11

16

79

:

57

4.

KAL-POL GLKS II Rogóźno

11

16

82

:

51

5.

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

11

15

73

:

59

6.

KS Nowa Era II Toruń

11

11

66

:

67

7.

IKST Noteć Inowrocław

11

10

61

:

69

8.

EMDEK II Bydgoszcz

11

9

69

:

72

9.

UKS Top II Solec Kuj.

11

7

61

:

76

10.

GLKS Gruta

11

6

46

:

73

11.

Olimpia Unia III Grudziądz

11

6

49

:

75

12.

MLKS Krajna II Sępólno Kraj.

11

0

36

:

88

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz