Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj1
wczoraj23
tydzień119
miesiąc443
wszystkie439509

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow V LIGA arrow Runda II
V LIGA II RUNDA Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE ROZGRYWEK
O MISTRZOSTWOV LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGOW SEZONIE 2022/2023

Nr

10. Kolejka - 14.01. (sobota)

551.

KS Koronowo

1

:

8

Sparta Nakło

552.

GKS Myśliwiec Gostycyn

6

:

8

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

553.

UKS WDK II Paterek

6

:

8

IKTS Noteć Inowrocław

554.

Olimpia Unia IV Grudziądz

8

:

1

Impeller/Sokół II Gniewkowo

555.

UKS Top II Solec Kuj.

8

:

4

Cis Hylmet Cekcyn

11. Kolejka - 21.01. (sobota)

556.

Sparta Nakło

4

:

8

GKS Myśliwiec Gostycyn

557.

KS Koronowo

0

:

8

UKS WDK II Paterek

558.

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

1

Olimpia Unia IV Grudziądz

559.

IKTS Noteć Inowrocław

4

:

8

UKS Top II Solec Kuj.

560.

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

2

Impeller/Sokół II Gniewkowo

12. Kolejka - 18.02. (sobota)

561.

UKS WDK II Paterek

8

:

4

Sparta Nakło

562.

Olimpia Unia IV Grudziądz

8

:

6

GKS Myśliwiec Gostycyn

563.

UKS Top II Solec Kuj.

8

:

0

KS Koronowo

564.

Cis Hylmet Cekcyn

5

:

8

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

565.

IKTS Noteć Inowrocław

8

:

2

Impeller/Sokół II Gniewkowo

13. Kolejka - 25.02. (sobota)

566.

Sparta Nakło

7

:

7

Olimpia Unia IV Grudziądz

567.

UKS WDK II Paterek

4

:

8

UKS Top II Solec Kuj.

568.

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

4

Cis Hylmet Cekcyn

569.

KS Koronowo

2

:

8

Impeller/Sokół II Gniewkowo

570.

IKTS Noteć Inowrocław

1

:

8

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

14. Kolejka - 18.03. (sobota)

571.

UKS Top II Solec Kuj.

8

:

0

Sparta Nakło

572.

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

6

Olimpia Unia IV Grudziądz

573.

Impeller/Sokół II Gniewkowo

5

:

8

UKS WDK II Paterek

574.

IKTS Noteć Inowrocław

8

:

5

GKS Myśliwiec Gostycyn

575.

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

0

KS Koronowo

15. Kolejka - 25.03. (sobota)

576.

Sparta Nakło

4

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

577.

UKS Top II Solec Kuj.

8

:

3

Impeller/Sokół II Gniewkowo

578.

Olimpia Unia IV Grudziądz

2

:

8

IKTS Noteć Inowrocław

579.

UKS WDK II Paterek

8

:

2

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

580.

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

2

KS Koronowo

16. Kolejka - 01.04. (sobota)

581.

Impeller/Sokół II Gniewkowo

3

:

8

Sparta Nakło

582.

IKTS Noteć Inowrocław

8

:

5

Cis Hylmet Cekcyn

583.

UKS Top II Solec Kuj.

8

:

2

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

584.

KS Koronowo

3

:

8

Olimpia Unia IV Grudziądz

585.

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

1

UKS WDK II Paterek

17. Kolejka - 22.04. (sobota)

586.

Sparta Nakło

3

:

8

IKTS Noteć Inowrocław

587.

Impeller/Sokół II Gniewkowo

8

:

3

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

588.

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

0

KS Koronowo

589.

UKS Top II Solec Kuj.

8

:

1

GKS Myśliwiec Gostycyn

590.

Olimpia Unia IV Grudziądz

8

:

4

UKS WDK II Paterek

18. Kolejka - 06.05. (sobota)

591.

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

4

Sparta Nakło

592.

KS Koronowo

0

:

8

IKTS Noteć Inowrocław

593.

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

0

Impeller/Sokół II Gniewkowo

594.

UKS WDK II Paterek

5

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

595.

UKS Top II Solec Kuj.

8

:

0 vo.

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

UKS Top II Solec Kuj.

18

35

143

:

42

2.

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

18

28

123

:

65

3.

IKTS Noteć Inowrocław

18

22

110

:

92

4.

GKS Myśliwiec Gostycyn

18

21

119

:

92

5.

Cis Hylmet Cekcyn

18

21

117

:

97

6.

Olimpia Unia IV Grudziądz

18

18

102

:

111

7.

UKS WDK II Paterek

18

18

106

:

103

8.

Sparta Nakło

18

9

81

:

122

9.

Impeller/Sokół II Gniewkowo

18

8

79

:

123

10.

KS Koronowo

18

0

11

:

144

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Awans do IV ligi – UKS Top II Solec Kujawski i LUKS Serock – GOKSiR Pruszcz.

Awans do V ligi, zwycięzca LM - LUKS III Chełmno

Spadek do VI ligi – Sparta Nakło, Impeller/Sokół II Gniewkowo i KS Koronowo.

 

 

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz