Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj13
wczoraj150
tydzień163
miesiąc1487
wszystkie396856

Gościmy

Start arrow V LIGA arrow Runda I
V LIGA - I runda Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO V LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - I RUNDA

1. Kolejka - 18.09. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

1

:

8

KS Nowa Era Toruń

Baszta Żnin

8

:

5

Gwiazda II Bydgoszcz

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

0

KS Koronowo

GKS Orzeł Zbiczno

2

:

8

IKTS Noteć Inowrocław

Sokół II Gniewkowo

8

:

6

GLKS II Rogóźno

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

3

:

8

AZS II Wątarski Włocławek

2. Kolejka - 25.09. (sobota)

Gwiazda II Bydgoszcz

8

:

3

Olimpia Unia III Grudziądz

KS Koronowo

0

:

8

Baszta Żnin

IKTS Noteć Inowrocław

8

:

2

Cis Hylmet Cekcyn

GLKS II Rogóźno

8

:

1

GKS Orzeł Zbiczno

AZS II Wątarski Włocławek

8

:

4

Sokół II Gniewkowo

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

0

:

8

KS Nowa Era Toruń

3. Kolejka - 09.10. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

8

:

3

KS Koronowo

Baszta Żnin

8

:

3

IKTS Noteć Inowrocław

Cis Hylmet Cekcyn

7

:

7

GLKS II Rogóźno

GKS Orzeł Zbiczno

1

:

8

AZS II Wątarski Włocławek

Sokół II Gniewkowo

8

:

2

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

KS Nowa Era Toruń

8

:

1

Gwiazda II Bydgoszcz

4. Kolejka - 23.10. (sobota)

IKTS Noteć Inowrocław

5

:

8

Olimpia Unia III Grudziądz

GLKS II Rogóźno

8

:

4

Baszta Żnin

AZS II Wątarski Włocławek

8

:

3

Cis Hylmet Cekcyn

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

5

GKS Orzeł Zbiczno

Sokół II Gniewkowo

1

:

8

KS Nowa Era Toruń

KS Koronowo

3

:

8

Gwiazda II Bydgoszcz

5. Kolejka - 30.10. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

7

:

7

GLKS II Rogóźno

Baszta Żnin

3

:

8

AZS II Wątarski Włocławek

Cis Hylmet Cekcyn

7

:

7

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

GKS Orzeł Zbiczno

8

:

3

Sokół II Gniewkowo

Gwiazda II Bydgoszcz

4

:

8

IKTS Noteć Inowrocław

KS Nowa Era Toruń

8

:

 0

KS Koronowo

6. Kolejka - 06.11. (sobota)

AZS II Wątarski Włocławek

5

:

8

Olimpia Unia III Grudziądz

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

6

Baszta Żnin

Sokół II Gniewkowo

8

:

6

Cis Hylmet Cekcyn

GKS Orzeł Zbiczno

2

:

8

KS Nowa Era Toruń

GLKS II Rogóźno

8

:

5

Gwiazda II Bydgoszcz

IKTS Noteć Inowrocław

8

:

0

KS Koronowo

7. Kolejka - 13.11. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

8

:

2

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

Baszta Żnin

7

:

7

Sokół II Gniewkowo

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

0

GKS Orzeł Zbiczno

KS Nowa Era Toruń

8

:

0

IKTS Noteć Inowrocław

KS Koronowo

:

8

GLKS II Rogóźno

Gwiazda II Bydgoszcz

6

:

8

AZS II Wątarski Włocławek

8. Kolejka - 20.11. (sobota)

Sokół II Gniewkowo

2

:

8

Olimpia Unia III Grudziądz

GKS Orzeł Zbiczno

4

:

8

Baszta Żnin

Cis Hylmet Cekcyn

0

:

8

KS Nowa Era Toruń

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

2

Gwiazda II Bydgoszcz

AZS II Wątarski Włocławek

8

:

0

KS Koronowo

GLKS II Rogóźno

8

:

0

IKTS Noteć Inowrocław

9. Kolejka - 27.11. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

8

:

4

GKS Orzeł Zbiczno

Baszta Żnin

8

:

3

Cis Hylmet Cekcyn

Gwiazda II Bydgoszcz

7

:

7

Sokół II Gniewkowo

KS Koronowo

0

:

8

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

IKTS Noteć Inowrocław

0

:

8

AZS II Wątarski Włocławek

KS Nowa Era Toruń

8

:

1

GLKS II Rogóźno

10. Kolejka - 04.12. (sobota)

Cis Hylmet Cekcyn

0

:

8

Olimpia Unia III Grudziądz

Baszta Żnin

0

:

8

KS Nowa Era Toruń

GKS Orzeł Zbiczno

7

:

7

Gwiazda II Bydgoszcz

Sokół II Gniewkowo

7

:

7

KS Koronowo

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

8

:

1

IKTS Noteć Inowrocław

AZS II Wątarski Włocławek

3

:

8

GLKS II Rogóźno

11. Kolejka - 18.12. (sobota)

Olimpia Unia III Grudziądz

6

:

8

Baszta Żnin

Gwiazda II Bydgoszcz

8

:

0

Cis Hylmet Cekcyn

KS Koronowo

0

:

8

GKS Orzeł Zbiczno

IKTS Noteć Inowrocław

8

:

3

Sokół II Gniewkowo

GLKS II Rogóźno

8

:

5

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

KS Nowa Era Toruń

8

:

3

AZS II Wątarski Włocławek

 

 

 

Tabela po I rundzie:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

KS Nowa Era Toruń

11

22

88

:

9

2.

GLKS II Rogóźno

11

16

77

:

48

3.

AZS II Wątarski Włocławek

11

16

75

:

44

4.

Olimpia Unia III Grudziądz

11

15

73

:

52

5.

Baszta Żnin

11

13

68

:

60

6.

LUKS Serock - GOKSiR Pruszcz

11

11

59

:

61

7.

IKTS Noteć Inowrocław

11

10

49

:

59

8.

Sokół II Gniewkowo

11

9

58

:

75

9.

Gwiazda II Bydgoszcz

11

8

61

:

68

10.

Cis Hylmet Cekcyn

11

6

44

:

70

11.

GKS Orzeł Zbiczno

11

5

42

:

74

12.

KS Koronowo

11

1

13

:

87

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz