Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow V LIGA arrow Runda I
V LIGA - I runda Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
V LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2023/2024 - I RUNDA

Nr

1. Kolejka - 16.09. (sobota)

501/A

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

8

:

1

AZS Wątarski Włocławek

502/A

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

0

KS Koronowo

503/A

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

0

Impeller Sokół II Gniewkowo

504/A

Olimpia Unia IV Grudziądz

8

:

2

Olimpia Unia V Grudziądz

505/A

UKS WDK II Paterek

8

:

6

Sparta Nakło

506/A

Energa Manekin III Toruń

4

:

8

LUKS III Chełmno

2. Kolejka - 23.09. (sobota)

507/A

KS Koronowo

0

:

8

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

508/A

Impeller Sokół II Gniewkowo

2

:

8

GKS Myśliwiec Gostycyn

509/A

Olimpia Unia V Grudziądz

1

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

510/A

Sparta Nakło

8

:

2

Olimpia Unia IV Grudziądz

511/A

LUKS III Chełmno

8

:

3

UKS WDK II Paterek

512/A

Energa Manekin III Toruń

7

:

7

AZS Wątarski Włocławek

3. Kolejka - 30.09. (sobota)

513/A

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

8

:

2

Impeller Sokół II Gniewkowo

514/A

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

2

Olimpia Unia V Grudziądz

515/A

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

2

Sparta Nakło

516/A

LUKS III Chełmno

8

:

4

Olimpia Unia IV Grudziądz

517/A

UKS WDK II Paterek

8

:

2

Energa Manekin III Toruń

518/A

AZS Wątarski Włocławek

8

:

2

KS Koronowo

4. Kolejka - 07.10. (sobota)

519/A

Olimpia Unia V Grudziądz

1

:

8

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

520/A

Sparta Nakło

5

:

8

GKS Myśliwiec Gostycyn

521/A

LUKS III Chełmno

6

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

522/A

Energa Manekin III Toruń

7

:

7

Olimpia Unia IV Grudziądz

523/A

UKS WDK II Paterek

8

:

0

AZS Wątarski Włocławek

524/A

Impeller Sokół II Gniewkowo

8

:

3

KS Koronowo

5. Kolejka - 21.10. (sobota)

525/A

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

8

:

3

Sparta Nakło

526/A

GKS Myśliwiec Gostycyn

4

:

8

LUKS III Chełmno

527/A

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

0

Energa Manekin III Toruń

528/A

Olimpia Unia IV Grudziądz

7

:

7

UKS WDK II Paterek

529/A

KS Koronowo

1

:

8

Olimpia Unia V Grudziądz

530/A

Impeller Sokół II Gniewkowo

8

:

5

AZS Wątarski Włocławek

6. Kolejka - 28.10. (sobota)

531/A

LUKS III Chełmno

4

:

8

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

532/A

Energa Manekin III Toruń

3

:

8

GKS Myśliwiec Gostycyn

533/A

UKS WDK II Paterek

0

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

534/A

Olimpia Unia IV Grudziądz

7

:

7

AZS Wątarski Włocławek

535/A

Sparta Nakło

8

:

1

KS Koronowo

536/A

Olimpia Unia V Grudziądz

4

:

8

Impeller Sokół II Gniewkowo

7. Kolejka - 04.11. (sobota)

537/A

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

8

:

2

Energa Manekin III Toruń

538/A

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

3

UKS WDK II Paterek

539/A

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

0

Olimpia Unia IV Grudziądz

540/A

AZS Wątarski Włocławek

6

:

8

Olimpia Unia V Grudziądz

541/A

Impeller Sokół II Gniewkowo

8

:

5

Sparta Nakło

542/A

KS Koronowo

0

:

8

LUKS III Chełmno

8. Kolejka - 02.12. (sobota)

543/A

UKS WDK II Paterek

3

:

8

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

544/A

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

4

Olimpia Unia IV Grudziądz

545/A

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

0

AZS Wątarski Włocławek

546/A

Energa Manekin III Toruń

8

:

1

KS Koronowo

547/A

LUKS III Chełmno

8

:

3

Impeller Sokół II Gniewkowo

548/A

Sparta Nakło

8

:

3

Olimpia Unia V Grudziądz

9. Kolejka - 09.12.. (sobota)

549/A

Olimpia Unia IV Grudziądz

2

:

8

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

550/A

GKS Myśliwiec Gostycyn

4

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

551/A

KS Koronowo

 0

:

UKS WDK II Paterek

552/A

Impeller Sokół II Gniewkowo

7

:

7

Energa Manekin III Toruń

553/A

LUKS III Chełmno

8

:

6

Olimpia Unia V Grudziądz

554/A

AZS Wątarski Włocławek

0

:

8 VO

Sparta Nakło

10. Kolejka - 16.12. (sobota)

555/A

Cis Hylmet Cekcyn

8

:

2

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

556/A

GKS Myśliwiec Gostycyn

8

:

0

AZS Wątarski Włocławek

557/A

Olimpia Unia IV Grudziądz

8

:

2

KS Koronowo

558/A

UKS WDK II Paterek

8

:

2

Impeller Sokół II Gniewkowo

559/A

Energa Manekin III Toruń

7

:

7

Olimpia Unia V Grudziądz

560/A

LUKS III Chełmno

8

:

2

Sparta Nakło

11. Kolejka - 23.12. (sobota)

561/A

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

7

:

7

GKS Myśliwiec Gostycyn

562/A

KS Koronowo

0

:

8

Cis Hylmet Cekcyn

563/A

Impeller Sokół II Gniewkowo

7

:

7

Olimpia Unia IV Grudziądz

564/A

Olimpia Unia V Grudziądz

6

:

8

UKS WDK II Paterek

565/A

Sparta Nakło

8

:

4

Energa Manekin III Toruń

566/A

LUKS III Chełmno

8

:

2

AZS Wątarski Włocławek

 

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

Cis Hylmet Cekcyn

11

22

88

:

15

2.

UKS Szaniec II Świecie n. Osą

11

19

81

:

33

3.

LUKS III Chełmno

11

18

82

:

44

4.

GKS Myśliwiec Gostycyn

11

17

79

:

42

5.

UKS WDK II Paterek

11

13

64

:

55

6.

Impeller Sokół II Gniewkowo

11

10

55

:

71

7.

Sparta Nakło

11

10

63

:

58

8.

Olimpia Unia IV Grudziądz

11

8

56

:

72

9.

Energa Manekin III Toruń

11

6

51

:

77

10.

Olimpia Unia V Grudziądz

11

5

48

:

78

11.

AZS Wątarski Włocławek

11

4

36

:

80

12.

KS Koronowo

11

0

10

:

88

 

 

 

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz