Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj23
tydzień39
miesiąc290
wszystkie328445

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow V LIGA arrow Runda I
V LIGA - I runda Drukuj

TABELA PO I RUNDZIE

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO V LIGI TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2017/2018

 

 

    I kolejka – 16.09.17 r. /sobota /

Piast II Kruszwica

8-3

Piast III Kruszwica

Sokół Gniewkowo

8-4

UKS WDK Paterek

Sparta Nakło

8-6

Start Lubraniec

KWTS Gwiazda Bukowiec

8-3

LUKS IV Chełmno

MGLKS Tarpan Mrocza

2-8

UZTS II Barcin

II kolejka – 23.09.17 r. /sobota/

UKS WDK Paterek

0-8

Piast II Kruszwica

Start Lubraniec

8-3

Sokół Gniewkowo

LUKS IV Chełmno

4-8

Sparta Nakło

UZTS II Barcin

8-4

KWTS Gwiazda Bukowiec

Piast III Kruszwica

8-2

MGLKS Tarpan Mrocza

III kolejka – 30.09.17 r. / sobota /

Piast II Kruszwica

8-4

Start Lubraniec

Sokół Gniewkowo

8-5

LUKS IV Chełmno

Sparta Nakło

4-8

UZTS II Barcin

KWTS Gwiazda Bukowiec

6-8

MGLKS Tarpan Mrocza

UKS WDK Paterek

4-8

Piast III Kruszwica

     IV kolejka –14.10.17 r. /sobota /

LUKS IV Chełmno

4-8

Piast II Kruszwica

Start Lubraniec

8-4

UKS WDK Paterek

UZTS II Barcin

7-7

Sokół Gniewkowo

MGLKS Tarpan Mrocza

6-8

Sparta Nakło

Piast III Kruszwica

7-7

KWTS Gwiazda Bukowiec

V kolejka – 21.10.17 r. / sobota /

Piast II Kruszwica

8-3

UZTS II Barcin

Sokół Gniewkowo

7-7

MGLKS Tarpan Mrocza

Sparta Nakło

8-5

KWTS Gwiazda Bukowiec

UKS WDK Paterek

5-8

LUKS IV Chełmno

Start Lubraniec

8-5

Piast III Kruszwica

VI kolejka – 28.10.17 r. /sobota/

MGLKS Tarpan Mrocza

3-8

Piast II Kruszwica

KWTS Gwiazda Bukowiec

5-8

Sokół Gniewkowo

UZTS II Barcin

6-8

UKS WDK Paterek

LUKS IV Chełmno

5-8

Start Lubraniec

Piast III Kruszwica

5-8

Sparta Nakło

VII kolejka – 18.11.17 r. /sobota/

Piast II Kruszwica

8-6

KWTS Gwiazda Bukowiec

Sokół Gniewkowo

8-3

Sparta Nakło

UKS WDK Paterek

3-8

MGLKS Tarpan Mrocza

Start Lubraniec

8-5

UZTS II Barcin

LUKS IV Chełmno

2-8

Piast III Kruszwica

VIII kolejka02.12.17 r. /sobota/

Sparta Nakło

1-8

Piast II Kruszwica

KWTS Gwiazda Bukowiec

8-0

UKS WDK Paterek

MGLKS Tarpan Mrocza

8-4

Start Lubraniec

UZTS II Barcin

8-3

LUKS IV Chełmno

Piast III Kruszwica

6-8

Sokół Gniewkowo

IX kolejka16.12.17 r. /sobota/

Piast II Kruszwica

8-5

Sokół Gniewkowo

UKS WDK Paterek

7-7

Sparta Nakło

Start Lubraniec

6-8

KWTS Gwiazda Bukowiec

LUKS IV Chełmno

4-8

MGLKS Tarpan Mrocza

Piast III Kruszwica

4-8

UZTS II Barcin

 

Początek rozgrywania meczów godzina 11.00

 

      

TABELA

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Piast II Kruszwica

9

18

72-29

2

Sokół Gniewkowo

9

12

62-53

3

UZTS II Barcin

9

11

61-48

4

Sparta Nakło

9

11

55-57

5

Start Lubraniec

9

10

60-54

6

MGLKS Tarpan Mrocza

9

9

52-56

7

KWTS Gwiazda Bukowiec

9

7

57-56

8

Piast III Kruszwica

9

7

54-55

9

UKS WDK Paterek

9

3

35-69

10

LUKS IV Chełmno

9

2

38-69

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA