Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj150
tydzień172
miesiąc1496
wszystkie396865

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow VI LIGA arrow Runda II
VI LIGA II RUNDA Drukuj

 

        WYNIKI KOŃCOWE

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO VI LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - II RUNDA

8. Kolejka - 29.01. (sobota)

UKS TOP II Solec Kuj.

 8

:

AZS Wątarski III Włocławek

GLKS III Rogóźno

 7

:

GKS Myśliwiec Gostycyn

UKS WDK II Paterek

 8

:

Energa Manekin V Toruń

Olimpia Unia IV Grudziądz

 8

:

Cis Hylmet II Cekcyn

9. Kolejka - 05.02. (sobota)

AZS Wątarski III Włocławek

 8

:

 5

GLKS III Rogóźno

UKS TOP II Solec Kuj.

 8

:

 4

UKS WDK II Paterek

GKS Myśliwiec Gostycyn

 6

:

 8 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Energa Manekin V Toruń

 8

:

3

Cis Hylmet II Cekcyn

10. Kolejka - 19.02. (sobota)

UKS WDK II Paterek

7

:

7

AZS Wątarski III Włocławek

Olimpia Unia IV Grudziądz

8

:

4

GLKS III Rogóźno

Cis Hylmet II Cekcyn

2

:

8

UKS TOP II Solec Kuj.

Energa Manekin V Toruń

2

:

8

GKS Myśliwiec Gostycyn

11. Kolejka - 12.03. (sobota)

AZS Wątarski III Włocławek

6

:

8

Olimpia Unia IV Grudziądz

UKS WDK II Paterek

8

:

0

Cis Hylmet II Cekcyn

GLKS III Rogóźno

8

:

3

Energa Manekin V Toruń

UKS TOP II Solec Kuj.

8

:

4

GKS Myśliwiec Gostycyn

12. Kolejka - 26.03. (sobota)

Cis Hylmet II Cekcyn

2

:

8

AZS Wątarski III Włocławek

Olimpia Unia IV Grudziądz

7

:

7

Energa Manekin V Toruń

GKS Myśliwiec Gostycyn

7

:

7

UKS WDK II Paterek

GLKS III Rogóźno

4

:

8

UKS TOP II Solec Kuj.

13. Kolejka - 02.04. (sobota)

AZS Wątarski III Włocławek

 8

:

 2

Energa Manekin V Toruń

Cis Hylmet II Cekcyn

 7

:

 7

GKS Myśliwiec Gostycyn

Olimpia Unia IV Grudziądz

7

:

 7

UKS TOP II Solec Kuj.

UKS WDK II Paterek

7

:

 7

GLKS III Rogóźno

14. Kolejka - 30.04. (sobota)

GKS Myśliwiec Gostycyn

 8

:

 4

AZS Wątarski III Włocławek

UKS TOP II Solec Kuj.

 8

:

 2

Energa Manekin V Toruń

GLKS III Rogóźno

8

:

 2

Cis Hylmet II Cekcyn

Olimpia Unia IV Grudziądz

0

:

8 Vo.

UKS WDK II Paterek

 

Tabela:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

UKS TOP II Solec Kuj.

14

26

110

:

55

2.

Olimpia Unia IV Grudziądz

14

22

97

:

77

3.

UKS WDK II Paterek

14

15

93

:

73

4.

GKS Myśliwiec Gostycyn

14

15

90

:

73

5.

AZS Wątarski III Włocławek

14

14

90

:

81

6.

GLKS III Rogóźno

14

12

81

:

82

7.

Energa Manekin V Toruń

14

7

66

:

100

8.

Cis Hylmet II Cekcyn

14

1

25

:

111

 

        Awans do V ligi: UKS TOP II Solec Kujawski i Olimpia Unia IV Grudziądz

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz