Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj23
tydzień176
miesiąc477
wszystkie439543

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow VI LIGA arrow Runda II
VI LIGA II RUNDA Drukuj

WYNIKI KOŃCOWE ROZGRYWEK
O MISTRZOSTWOVI LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGOW SEZONIE 2022/2023

12. Kolejka - 14.01. (sobota)

 

PAUZA

 

:

 

GLKS III Rogóźno

601/B

AZS Wątarski II Włocławek

6

:

8

AZS Wątarski Włocławek

602/B

Sokół III Gniewkowo

1

:

8

Energa Manekin V Toruń

603/B

MLKS Krajna III Sępólno

8

:

2

Cis Hylmet II Cekcyn

604/B

 UKS Top III Solec Kuj.

5

:

8

GKS Myśliwiec II Gostycyn

605/B

Olimpia Unia V Grudziądz

8

:

0

UKS OSiR II Brodnica

13. Kolejka - 21.01. (sobota)

606/B

GLKS III Rogóźno

8

:

3

AZS Wątarski II Włocławek

607/B

AZS Wątarski Włocławek

8

:

 2

Sokół III Gniewkowo

608/B

Energa Manekin V Toruń

7

:

7

MLKS Krajna III Sępólno

609/B

Cis Hylmet II Cekcyn

8

:

4

 UKS Top III Solec Kuj.

610/B

GKS Myśliwiec II Gostycyn

4

:

8

Olimpia Unia V Grudziądz

 

PAUZA

 

:

 

UKS OSiR II Brodnica

14. Kolejka - 28.01. (sobota)

611/B

Sokół III Gniewkowo

1

:

GLKS III Rogóźno

612/B

MLKS Krajna III Sępólno

8

:

4

AZS Wątarski Włocławek

613/B

 UKS Top III Solec Kuj.

4

:

8

Energa Manekin V Toruń

614/B

Olimpia Unia V Grudziądz

8

:

5

Cis Hylmet II Cekcyn

615/B

UKS OSiR II Brodnica

5

:

8

GKS Myśliwiec II Gostycyn

 

AZS Wątarski II Włocławek

 

:

 

PAUZA

15. Kolejka - 18.02. (sobota)

616/B

GLKS III Rogóźno

8

:

3

MLKS Krajna III Sępólno

617/B

AZS Wątarski Włocławek

8

:

2

 UKS Top III Solec Kuj.

618/B

Energa Manekin V Toruń

8

:

1

Olimpia Unia V Grudziądz

619/B

Cis Hylmet II Cekcyn

7

:

7

UKS OSiR II Brodnica

 

PAUZA

 

:

 

GKS Myśliwiec II Gostycyn

620/B

AZS Wątarski II Włocławek

8

:

0

Sokół III Gniewkowo

16. Kolejka - 25.02. (sobota)

621/B

 UKS Top III Solec Kuj.

2

:

8

GLKS III Rogóźno

622/B

Olimpia Unia V Grudziądz

6

:

8

AZS Wątarski Włocławek

623/B

UKS OSiR II Brodnica

8

:

6

Energa Manekin V Toruń

624/B

GKS Myśliwiec II Gostycyn

7

:

7

Cis Hylmet II Cekcyn

625/B

MLKS Krajna III Sępólno

7

:

7

AZS Wątarski II Włocławek

 

Sokół III Gniewkowo

 

:

 

PAUZA

 

 

 

 

 

17. Kolejka - 18.03. (sobota)

626/B

GLKS III Rogóźno

8

:

2

Olimpia Unia V Grudziądz

627/B

AZS Wątarski Włocławek

7

:

7

UKS OSiR II Brodnica

628/B

Energa Manekin V Toruń

8

:

2

GKS Myśliwiec II Gostycyn

 

PAUZA

 

:

 

Cis Hylmet II Cekcyn

629/B

AZS Wątarski II Włocławek

8

:

5

 UKS Top III Solec Kuj.

630/B

Sokół III Gniewkowo

1

:

8

MLKS Krajna III Sępólno

18. Kolejka - 25.03. (sobota)

631/B

UKS OSiR II Brodnica

2

:

8

GLKS III Rogóźno

632/B

GKS Myśliwiec II Gostycyn

7

:

7

AZS Wątarski Włocławek

633/B

Cis Hylmet II Cekcyn

2

:

8

Energa Manekin V Toruń

 

MLKS Krajna III Sępólno

 

:

 

PAUZA

634/B

 UKS Top III Solec Kuj.

8

:

3

Sokół III Gniewkowo

635/B

Olimpia Unia V Grudziądz

8

:

4

AZS Wątarski II Włocławek

19. Kolejka - 01.04. (sobota)

636/B

GLKS III Rogóźno

8

:

1

GKS Myśliwiec II Gostycyn

637/B

AZS Wątarski Włocławek

8

:

5

Cis Hylmet II Cekcyn

 

PAUZA

 

:

 

Energa Manekin V Toruń

638/B

AZS Wątarski II Włocławek

7

:

7

UKS OSiR II Brodnica

639/B

Sokół III Gniewkowo

3

:

8

Olimpia Unia V Grudziądz

640/B

MLKS Krajna III Sępólno

8

:

1

 UKS Top III Solec Kuj.

20. Kolejka - 15.04. (sobota)

641/B

Cis Hylmet II Cekcyn

4

:

8

GLKS III Rogóźno

642/B

Energa Manekin V Toruń

8

:

0

AZS Wątarski Włocławek

643/B

GKS Myśliwiec II Gostycyn

8

:

0vo.

AZS Wątarski II Włocławek

644/B

UKS OSiR II Brodnica

8

:

2

Sokół III Gniewkowo

645/B

Olimpia Unia V Grudziądz

7

:

7

MLKS Krajna III Sępólno

 

 UKS Top III Solec Kuj.

 

:

 

PAUZA

21. Kolejka - 22.04. (sobota)

646/B

GLKS III Rogóźno

8

:

4

Energa Manekin V Toruń

 

PAUZA

 

:

 

AZS Wątarski Włocławek

647/B

AZS Wątarski II Włocławek

7

:

7

Cis Hylmet II Cekcyn

648/B

Sokół III Gniewkowo

0

:

8

GKS Myśliwiec II Gostycyn

649/B

MLKS Krajna III Sępólno

8

:

3

UKS OSiR II Brodnica

650/B

 UKS Top III Solec Kuj.

4

:

8

Olimpia Unia V Grudziądz

22. Kolejka - 06.05. (sobota)

651/B

AZS Wątarski Włocławek

8

:

6

GLKS III Rogóźno

652/B

Energa Manekin V Toruń

8

:

4

AZS Wątarski II Włocławek

653/B

Cis Hylmet II Cekcyn

8

:

5

Sokół III Gniewkowo

654/B

GKS Myśliwiec II Gostycyn

8

:

6

MLKS Krajna III Sępólno

655/B

UKS OSiR II Brodnica

8

:

3

 UKS Top III Solec Kuj.

 

Olimpia Unia V Grudziądz

 

:

 

PAUZA

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

GLKS III Rogóźno

20

35

154

:

66

2.

Energa Manekin V Toruń

20

31

145

:

93

3.

MLKS Krajna III Sępólno

20

30

146

:

82

4.

AZS Wątarski Włocławek

20

28

134

:

95

5.

Olimpia Unia V Grudziądz

20

21

124

:

116

6.

GKS Myśliwiec II Gostycyn

20

19

109

:

124

7.

Cis Hylmet II Cekcyn

20

17

107

:

128

8.

UKS OSiR II Brodnica

20

13

99

:

137

9.

AZS Wątarski II Włocławek

20

12

103

:

138

10.

 UKS Top III Solec Kuj.

20

9

88

:

141

11.

Sokół III Gniewkowo

20

5

63

:

152

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do V ligi – GLKS III Rogóźno i Energa Manekin V Toruń.

 

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz