Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj18
wczoraj23
tydzień65
miesiąc463
wszystkie348539

Gościmy

Start arrow VI LIGA arrow Runda I
VI LIGA - I runda Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO VI LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka – 3.10.20r. /sobota /

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

 

 

AZS II Włocławek

8:0

AZS III Włocławek

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

8:0

Energa Manekin V Toruń

 

 

Sokół III Gniewkowo

6:8

Gotyk III Toruń

 

 

Piast III Kruszwica

6:8

LUKS II Kołaczkowo

 

 

GLKS II Rogóźno

8:2

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

AZS III Włocławek

8:6

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

Energa Manekin V Toruń

4:8

AZS II Włocławek

 

 

Gotyk III Toruń

5:8

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

LUKS II Kołaczkowo

8:4

Sokół III Gniewkowo

 

 

Cis Hylmet II Cekcyn

0:8

Piast III Kruszwica

 

 

GLKS II Rogóźno

 

 

 

 

III kolejka – 17.10.20 r. / sobota /

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

8:3

Energa Manekin V Toruń

 

 

AZS II Włocławek

8:0

Gotyk III Toruń

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

0:8

LUKS II Kołaczkowo

 

 

Sokół III Gniewkowo

8:3

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

Piast III Kruszwica

4:8

GLKS II Rogóźno

 

 

 

 

AZS III Włocławek

 

 

IV kolejka –24.10.20 r. /sobota /

 

Gotyk III Toruń

8:1

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

LUKS II Kołaczkowo

2:8

AZS II Włocławek

 

 

Cis Hylmet II Cekcyn

2:8

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

GLKS II Rogóźno

8:2

Sokół III Gniewkowo

 

 

Piast III Kruszwica

 

 

 

 

Energa Manekin V Toruń

0:8

AZS III Włocławek

 

 

V kolejka – 7.11.20 r. / sobota /

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

0:8

LUKS II Kołaczkowo

 

 

AZS II Włocławek

8:0

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

2:8

GLKS II Rogóźno

 

 

Sokół III Gniewkowo

4:8

Piast III Kruszwica

 

 

AZS III Włocławek

8:5

Gotyk III Toruń

 

 

 

 

Energa Manekin V Toruń

 

 

VI kolejka – 14.11.20 r. /sobota/

 

Cis Hylmet II Cekcyn

3:8

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

GLKS II Rogóźno

4:8

AZS II Włocławek

 

 

Piast III Kruszwica

8:0

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

LUKS II Kołaczkowo

8:6

AZS III Włocławek

 

 

Gotyk III Toruń

8:0

Energa Manekin V Toruń

 

 

VII kolejka – 21.11.20 r. /sobota/

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

3:8

GLKS II Rogóźno

 

 

AZS II Włocławek

8:3

Piast III Kruszwica

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

8:6

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

Gotyk III Toruń

 

 

Energa Manekin V Toruń

0:8

LUKS II Kołaczkowo

 

 

AZS III Włocławek

8:0

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

VIII kolejka –28.11.20 r. /sobota/

 

Piast III Kruszwica

8:1

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

 

Sokół III Gniewkowo

4:8

AZS II Włocławek

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

 

GLKS II Rogóźno

8:2

AZS III Włocławek

 

 

Cis Hylmet II Cekcyn

7:7

Energa Manekin V Toruń

 

 

LUKS II Kołaczkowo

8:6

Gotyk III Toruń

 

 

IX kolejka – 5.12.20 r. /sobota/

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

5:8

Sokół III Gniewkowo

 

 

AZS II Włocławek

8:1

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

AZS III Włocławek

4:8

Piast III Kruszwica

 

 

Energa Manekin V Toruń

1:8

GLKS II Rogóźno

 

 

Gotyk III Toruń

8:4

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

 

 

LUKS II Kołaczkowo

 

 

X kolejka – 12.12.20 r. / sobota/

 

Gwiazda III Bydgoszcz

8:0

GKS Myśliwiec Gostycyn

 

AZS II Włocławek

 

 

 

Sokół III Gniewkowo

8:4

AZS III Włocławek

 

Piast III Kruszwica

8:1

Energa Manekin V Toruń

 

GLKS II Rogóźno

8:0

Gotyk III Toruń

 

Cis Hylmet II Cekcyn

0:8

LUKS II Kołaczkowo

 

XI kolejka – 19.12.20 r./ sobota/

 

GKS Myśliwiec Gostycyn

1:8

AZS II Włocławek

 

AZS III Włocławek

7:7

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Energa Manekin V Toruń

4:8

Sokół III Gniewkowo

 

Gotyk III Toruń

3:8

Piast III Kruszwica

 

LUKS II Kołaczkowo

8:3

GLKS II Rogóźno

 

 

 

Cis Hylmet II Cekcyn

 

 

 

 

Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela po I RUNDZIE – sezon 2020/2021

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

AZS II Włocławek

10

20

80:18

2.

LUKS II Kołaczkowo

10

18

74:33

3.

GLKS II Rogóźno

10

16

71:32

4.

Piast III Kruszwica

10

14

69:37

5.

Gwiazda III Bydgoszcz

10

11

50:52

6.

AZS III Włocławek

10

9

55:56

7.

Gotyk III Toruń

10

8

46:59

8.

Sokół III Gniewkowo

10

8

58:64

9.

GKS Myśliwiec Gostycyn

10

4

33:70

10.

Cis Hylmet II Cekcyn

10

1

21:72

11.

Energa Manekin V Toruń

10

0

13:80

 

 

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz