Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj27
tydzień193
miesiąc74
wszystkie436292

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
Start arrow VI LIGA arrow Runda I
VI LIGA - I runda Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
VI LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2023/2024 - I RUNDA

Nr

1. Kolejka - 16.09. (sobota)

601/A

GKS Myśliwiec II Gostycyn

7

:

7

KTS II Złotoria

602/A

Cis Hylmet III Cekcyn

1

:

8

Cis Hylmet II Cekcyn

603/A

UKS OSiR II Brodnica

8

:

3

Fala Świekatowo

604/A

AZS Wątarski II Włocławek

2

:

8

IKTS II Inowrocław

605/A

UKS Top III Solec Kuj.

0

:

8

KTS Złotoria

606/A

Enigma Białe Błota

1

:

8

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

2. Kolejka - 23.09. (sobota)

607/A

Cis Hylmet II Cekcyn

8

:

5

GKS Myśliwiec II Gostycyn

608/A

Fala Świekatowo

4

:

8

Cis Hylmet III Cekcyn

609/A

IKTS II Inowrocław

5

:

8

UKS OSiR II Brodnica

610/A

KTS Złotoria

8

:

AZS Wątarski II Włocławek

611/A

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

8

:

1

UKS Top III Solec Kuj.

612/A

Enigma Białe Błota

6

:

8

KTS II Złotoria

3. Kolejka - 30.09. (sobota)

613/A

GKS Myśliwiec II Gostycyn

8

:

0

Fala Świekatowo

614/A

Cis Hylmet III Cekcyn

3

:

8

IKTS II Inowrocław

615/A

UKS OSiR II Brodnica

7

:

7

KTS Złotoria

616/A

AZS Wątarski II Włocławek

0

:

8

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

617/A

UKS Top III Solec Kuj.

0

:

8

Enigma Białe Błota

618/A

KTS II Złotoria

5

:

8

Cis Hylmet II Cekcyn

4. Kolejka - 07.10. (sobota)

619/A

IKTS II Inowrocław

6

:

8

GKS Myśliwiec II Gostycyn

620/A

KTS Złotoria

8

:

0

Cis Hylmet III Cekcyn

621/A

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

8

:

1

UKS OSiR II Brodnica

622/A

Enigma Białe Błota

8

:

1

AZS Wątarski II Włocławek

623/A

UKS Top III Solec Kuj.

2

:

8

KTS II Złotoria

624/A

Fala Świekatowo

1

:

8

Cis Hylmet II Cekcyn

5. Kolejka - 21.10. (sobota)

625/A

GKS Myśliwiec II Gostycyn

2

:

8

KTS Złotoria

626/A

Cis Hylmet III Cekcyn

0

:

8

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

627/A

UKS OSiR II Brodnica

3

:

8

Enigma Białe Błota

628/A

UKS Top III Solec Kuj.

8

:

4

AZS Wątarski II Włocławek

629/A

Cis Hylmet II Cekcyn

3

:

8

IKTS II Inowrocław

630/A

KTS II Złotoria

8

:

1

Fala Świekatowo

 

6. Kolejka - 28.10. (sobota)

631/A

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

8

:

4

GKS Myśliwiec II Gostycyn

632/A

Enigma Białe Błota

8

:

0

Cis Hylmet III Cekcyn

633/A

UKS Top III Solec Kuj.

5

:

8

UKS OSiR II Brodnica

634/A

AZS Wątarski II Włocławek

6

:

8

KTS II Złotoria

635/A

KTS Złotoria

6

:

8

Cis Hylmet II Cekcyn

636/A

IKTS II Inowrocław

8

:

3

Fala Świekatowo

7. Kolejka - 04.11. (sobota)

637/A

GKS Myśliwiec II Gostycyn

4

:

8

Enigma Białe Błota

638/A

Cis Hylmet III Cekcyn

2

:

8

UKS Top III Solec Kuj.

639/A

UKS OSiR II Brodnica

8

:

2

AZS Wątarski II Włocławek

640/A

KTS II Złotoria

8

:

0

IKTS II Inowrocław

641/A

Fala Świekatowo

0

:

8

KTS Złotoria

642/A

Cis Hylmet II Cekcyn

4

:

8

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

8. Kolejka - 02.12. (sobota)

643/A

UKS Top III Solec Kuj.

8

:

1

GKS Myśliwiec II Gostycyn

644/A

Cis Hylmet III Cekcyn

0

:

8

AZS Wątarski II Włocławek

645/A

UKS OSiR II Brodnica

8

:

5

KTS II Złotoria

646/A

Enigma Białe Błota

8

:

3

Cis Hylmet II Cekcyn

647/A

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

8

:

1

Fala Świekatowo

648/A

KTS Złotoria

8

:

3

IKTS II Inowrocław

9. Kolejka - 09.12.. (sobota)

649/A

GKS Myśliwiec II Gostycyn

6

:

8

AZS Wątarski II Włocławek

650/A

Cis Hylmet III Cekcyn

3

:

8

UKS OSiR II Brodnica

651/A

Cis Hylmet II Cekcyn

8

:

3

UKS Top III Solec Kuj.

652/A

Fala Świekatowo

0

:

8

Enigma Białe Błota

653/A

IKTS II Inowrocław

0

:

8

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

654/A

KTS II Złotoria

4

:

8

KTS Złotoria

10. Kolejka - 16.12. (sobota)

655/A

UKS OSiR II Brodnica

8

:

0

GKS Myśliwiec II Gostycyn

656/A

Cis Hylmet III Cekcyn

0

:

8

KTS II Złotoria

657/A

Cis Hylmet II Cekcyn

8

:

2

AZS Wątarski II Włocławek

658/A

UKS Top III Solec Kuj.

8

:

0

Fala Świekatowo

659/A

Enigma Białe Błota

8

:

3

IKTS II Inowrocław

660/A

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

8

:

4

KTS Złotoria

11. Kolejka - 23.12. (sobota)

661/A

GKS Myśliwiec II Gostycyn

8

:

1

Cis Hylmet III Cekcyn

662/A

Cis Hylmet II Cekcyn

2

:

8

UKS OSiR II Brodnica

663/A

Fala Świekatowo

4

:

8

AZS Wątarski II Włocławek

664/A

IKTS II Inowrocław

8

:

4

UKS Top III Solec Kuj.

665/A

KTS Złotoria

 8 

:

 4 

Enigma Białe Błota

666/A

KTS II Złotoria

1

:

8

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

 

 

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

LUKS Serock - GOKSiR II Pruszcz

11

22

88

:

17

2.

UKS OSiR II Brodnica

11

17

75

:

48

3.

KTS Złotoria

11

17

81

:

36

4.

Enigma Białe Błota

11

16

75

:

38

5.

Cis Hylmet II Cekcyn

11

14

68

:

55

6.

KTS II Złotoria

11

13

70

:

54

7.

IKTS II Inowrocław

11

10

57

:

63

8.

UKS Top III Solec Kuj.

11

8

47

:

63

9.

GKS Myśliwiec II Gostycyn

11

7

53

:

70

10.

AZS Wątarski II Włocławek

11

6

41

:

74

11.

Cis Hylmet III Cekcyn

11

2

18

:

84

12.

Fala Świekatowo

11

0

17

:

88

 

 

 

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz