Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj23
tydzień178
miesiąc564
wszystkie344505

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości
Start arrow Liga młodzieżowa arrow L.M. II runda
LM - II runda Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO  LIGI MŁODZIEŻOWEJ TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2019/20 - II RUNDA

 

X kolejka – 25.01.2020r. /sobota /

 

Sokół III Gniewkowo

4:14

Energa Manekin V Toruń

 

ŚKTS Świecie

5:13

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS III Chełmno

10:8

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS Kusy II Laskowice

5:13

LUKS Kusy Laskowice

 

UKS TOP II SolecKuj.

8:10

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

 

 

XI kolejka – 8.02.2020 r. /sobota/

 

Energa Manekin V Toruń

14:4

ŚKTS Świecie

 

Krajna III Sępólno Kraj.

12:6

LUKS III Chełmno

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

17:1

LUKS Kusy II Laskowice

 

LUKS Kusy Laskowice

11:7

UKS TOP II SolecKuj.

 

Gwiazda III Bydgoszcz

6:12

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

XII kolejka – 15.02.2020 r. / sobota /

 

LUKS III Chełmno

7:11

Energa Manekin V Toruń

 

LUKS Kusy II Laskowice

6:12

Krajna III Sępólno Kraj.

 

UKS TOP II SolecKuj.

4:14

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Gwiazda III Bydgoszcz

7:11

LUKS Kusy Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

 

ŚKTS Świecie

 

 

 

 

 

XIII kolejka –29.02.2020 r. /sobota /

 

Energa Manekin V Toruń

17:1

LUKS Kusy II Laskowice

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

UKS TOP II SolecKuj.

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

12:6

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy Laskowice

11:7

Sokół III Gniewkowo

 

ŚKTS Świecie

2:16

LUKS III Chełmno

 

 

 

 

 

XIV kolejka – 28.03.2020 r. / sobota /

 

UKS TOP II SolecKuj.

 

Energa Manekin V Toruń

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

ŚKTS Świecie

 

Sokół III Gniewkowo

 

LUKS III Chełmno

 

 

 

 

 

XV kolejka – 4.04.2020 r. /sobota/

 

Energa Manekin V Toruń

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS Kusy Laskowice

 

ŚKTS Świecie

 

UKS TOP II SolecKuj.

 

LUKS III Chełmno

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

XVI kolejka – 25.04.2020 r. /sobota/

 

LUKS Kusy Laskowice

 

Energa Manekin V Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

ŚKTS Świecie

 

UKS TOP II SolecKuj.

 

LUKS III Chełmno

 

Sokół III Gniewkowo

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

 

 

 

 

XVII kolejka –16.05.2020 r. /sobota/

 

Energa Manekin V Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS III Chełmno

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy II Laskowice

 

UKS TOP II SolecKuj.

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

XVIII kolejka – 23.05.2020 r. /sobota/

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Energa Manekin V Toruń

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

ŚKTS Świecie

 

LUKS Kusy Laskowice

 

LUKS III Chełmno

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 LUKS Kusy II Laskowice

 

UKS TOP II SolecKuj.

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tabela zakończonych rozgrywek  Ligi Młodzieżowej

sezon 2019/20

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Krajna III Sępólno Kraj.

12

24

159:57

2

Energa Manekin V Toruń

13

24

171:63

3

LUKS Kusy Laskowice

13

20

138:96

4

LUKS III Chełmno

13

17

142:92

5

Olimpia Unia IV Grudziądz

13

14

147:87

6

Gwiazda III Bydgoszcz

13

13

129:105

7

Sokół III Gniewkowo

12

8

86:130

8

UKS TOP II SolecKuj.

12

4

70:146

9

LUKS Kusy II Laskowice

13

2

42:192

10

ŚKTS Świecie

12

0

50:166

 

 

 

Awans do V Ligi- Krajna III Sępólno Kraj.

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz