Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj150
tydzień165
miesiąc1489
wszystkie396858

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Liga młodzieżowa arrow L.M. II runda
LM - II runda Drukuj

 

        WYNIKI KOŃCOWE

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - II RUNDA

12. Kolejka 15.01. (sobota)

Sokół III Gniewkowo

7

:

11

LUKS III Chełmno

Emdek III Bydgoszcz

0

:

18

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

KS Nowa Era II Toruń

12

:

6

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

Olimpia Unia V Grudziądz

14

:

4

KS Olender Wielka Nieszawka

ŚKTS/LUKS Chełmno

15

:

3

UKS TOP III Solec Kuj.

LUKS Kusy Laskowice

15

:

3

BOSiR ULKS Barcin

13. Kolejka 05.02. (sobota)

LUKS III Chełmno

18

:

0

Emdek III Bydgoszcz

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

4

:

14

KS Nowa Era II Toruń

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

11

:

7

KS Olender Wielka Nieszawka

Olimpia Unia V Grudziądz

11

:

7

ŚKTS/LUKS Chełmno

UKS TOP III Solec Kuj.

15

:

3

BOSiR ULKS Barcin

Sokół III Gniewkowo

7

:

11

LUKS Kusy Laskowice

14. Kolejka 12.02. (sobota)

KS Nowa Era II Toruń

12

:

6

LUKS III Chełmno

KS Olender Wielka Nieszawka

3

:

15

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

ŚKTS/LUKS Chełmno

14

:

4

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

BOSiR ULKS Barcin

5

:

13

Olimpia Unia V Grudziądz

LUKS Kusy Laskowice

4

:

14

UKS TOP III Solec Kuj.

Emdek III Bydgoszcz

9

:

9

Sokół III Gniewkowo

15. Kolejka 19.02. (sobota)

LUKS III Chełmno

10

:

8

KS Olender Wielka Nieszawka

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

9

:

9

ŚKTS/LUKS Chełmno

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

15

:

3

BOSiR ULKS Barcin

Olimpia Unia V Grudziądz

14

:

4

LUKS Kusy Laskowice

Sokół III Gniewkowo

8

:

10

UKS TOP III Solec Kuj.

Emdek III Bydgoszcz

4

:

14

KS Nowa Era II Toruń

16. Kolejka 26.02. (sobota)

ŚKTS/LUKS Chełmno

14

:

4

LUKS III Chełmno

BOSiR ULKS Barcin

4

:

14

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

LUKS Kusy Laskowice

11

:

7

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

UKS TOP III Solec Kuj.

5

:

13

Olimpia Unia V Grudziądz

KS Olender Wielka Nieszawka

10

:

8

Emdek III Bydgoszcz

KS Nowa Era II Toruń

15

:

3

Sokół III Gniewkowo

17. Kolejka 12.03. (sobota)

LUKS III Chełmno

17

:

1

BOSiR ULKS Barcin

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

14

:

4

LUKS Kusy Laskowice

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

8

:

10

UKS TOP III Solec Kuj.

Olimpia Unia V Grudziądz

16

:

2

Sokół III Gniewkowo

Emdek III Bydgoszcz

3

:

15

ŚKTS/LUKS Chełmno

KS Nowa Era II Toruń

12

:

6

KS Olender Wielka Nieszawka

18. Kolejka 26.03. (sobota)

LUKS Kusy Laskowice

5

:

13

LUKS III Chełmno

UKS TOP III Solec Kuj.

8

:

10

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

Olimpia Unia V Grudziądz

14

:

4

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

KS Olender Wielka Nieszawka

5

:

13

Sokół III Gniewkowo

ŚKTS/LUKS Chełmno

6

:

12

KS Nowa Era II Toruń

BOSiR ULKS Barcin

5

:

13

Emdek III Bydgoszcz

19. Kolejka 02.04. (sobota)

LUKS III Chełmno

8

:

10

UKS TOP III Solec Kuj.

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

3

:

15

Olimpia Unia V Grudziądz

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

12

:

6

Sokół III Gniewkowo

Emdek III Bydgoszcz

8

:

10

LUKS Kusy Laskowice

KS Nowa Era II Toruń

15

:

3

BOSiR ULKS Barcin

KS Olender Wielka Nieszawka

6

:

12

ŚKTS/LUKS Chełmno

20. Kolejka 09.04. (sobota)

Olimpia Unia V Grudziądz

16

:

2

LUKS III Chełmno

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

9

:

9

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

UKS TOP III Solec Kuj.

18

:

0

Emdek III Bydgoszcz

LUKS Kusy Laskowice

5

:

13

KS Nowa Era II Toruń

BOSiR ULKS Barcin

3

:

15

KS Olender Wielka Nieszawka

ŚKTS/LUKS Chełmno

9

:

9

Sokół III Gniewkowo

21. Kolejka 30.04. (sobota)

LUKS III Chełmno

8

:

10

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

Sokół III Gniewkowo

9

:

9

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

Olimpia Unia V Grudziądz

18

:

0

Emdek III Bydgoszcz

KS Nowa Era II Toruń

10

:

8

UKS TOP III Solec Kuj.

KS Olender Wielka Nieszawka

6

:

12

LUKS Kusy Laskowice

ŚKTS/LUKS Chełmno

15

:

3

BOSiR ULKS Barcin

22. Kolejka 14.05. (sobota)

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

9

:

9

LUKS III Chełmno

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

10

:

8

Emdek III Bydgoszcz

Olimpia Unia V Grudziądz

10

:

8

KS Nowa Era II Toruń

KS Olender Wielka Nieszawka

8

:

10

UKS TOP III Solec Kuj.

LUKS Kusy Laskowice

6

:

12

ŚKTS/LUKS Chełmno

BOSiR ULKS Barcin

3

:

15

Sokół III Gniewkowo

 

 

Tabela:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

KS Nowa Era II Toruń

21

40

280

:

98

2.

Olimpia Unia V Grudziądz

21

36

267

:

111

3.

ŚKTS/LUKS Chełmno

21

34

263

:

115

4.

UKS TOP III Solec Kuj.

21

27

218

:

160

5.

MLKS Krajna IV Sępólno Kraj.

21

26

209

:

169

6.

LUKS III Chełmno

21

21

183

:

195

7.

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

21

19

181

:

197

8.

LUKS Kusy Laskowice

21

16

156

:

222

9.

Sokół III Gniewkowo

21

13

172

:

206

10.

Emdek III Bydgoszcz

21

6

103

:

275

11.

KS Olender Wielka Nieszawka

21

4

110

:

268

12.

BOSiR ULKS Barcin

11

0

36

:

162

 

Awans do V ligi: KS Nowa Era II Toruń

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz