Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj16
wczoraj22
tydzień171
miesiąc524
wszystkie325206

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Liga młodzieżowa chłopców arrow L.M. grupa A
LM grupa A - I runda Drukuj

TABELA PO I RUNDZIE

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ

TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2017/2018

 

 

    I kolejka – 16.09.17 r. /sobota /

IKTS III Inowrocław

 

 

Kusy III Laskowice

17-1

Kusy IV Laskowice

Krajna III Sępólno

8-10

Energa KTS IV Toruń

LUKS V Chełmno

7-11

Olimpia IV Grudziądz

Emdek III Bydgoszcz

17-1

Sokół III Gniewkowo

II kolejka – 23.09.17 r. /sobota/

Kusy IV Laskowice

0-18

IKTS III Inowrocław

Energa KTS IV Toruń

11-7

Kusy III Laskowice

Olimpia IV Grudziądz

9-9

Krajna III Sępólno

Sokół III Gniewkowo

0-18

LUKS V Chełmno

 

 

Emdek III Bydgoszcz

III kolejka – 30.09.17 r. / sobota /

IKTS III Inowrocław

6-12

Energa KTS IV Toruń

Kusy III Laskowice

8-10

Olimpia IV Grudziądz

Krajna III Sępólno

14-4

Sokół III Gniewkowo

LUKS V Chełmno

8-10

Emdek III Bydgoszcz

Kusy IV Laskowice

 

 

     IV kolejka –14.10.17 r. /sobota /

Olimpia IV Grudziądz

14-4

IKTS III Inowrocław

Energa KTS IV Toruń

18-0

Kusy IV Laskowice

Sokół III Gniewkowo

4-14

Kusy III Laskowice

Emdek III Bydgoszcz

4-14

Krajna III Sępólno

 

 

LUKS V Chełmno

V kolejka – 28.10.17 r. / sobota /

IKTS III Inowrocław

13-5

Sokół III Gniewkowo

Kusy III Laskowice

2-16

Emdek III Bydgoszcz

Krajna III Sępólno

17-1

LUKS V Chełmno

Kusy IV Laskowice

0-18

Olimpia IV Grudziądz

Energa KTS IV Toruń

 

 

VI kolejka – 18.11.17 r. /sobota/

Emdek III Bydgoszcz

13-5

IKTS III Inowrocław

LUKS V Chełmno

1-17

Kusy III Laskowice

Sokół III Gniewkowo

18-0

Kusy IV Laskowice

Olimpia IV Grudziądz

13-5

Energa KTS IV Toruń

 

 

Krajna III Sępólno

VII kolejka – 25.11.17 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

13-5

LUKS V Chełmno

Kusy III Laskowice

5-13

Krajna III Sępólno

Kusy IV Laskowice

4-14

Emdek III Bydgoszcz

Energa KTS IV Toruń

17-1

Sokół III Gniewkowo

Olimpia IV Grudziądz

 

 

VIII kolejka02.12.17 r. /sobota/

Krajna III Sępólno

12-6

IKTS III Inowrocław

LUKS V Chełmno

17-1

Kusy IV Laskowice

Emdek III Bydgoszcz

12-6

Energa KTS IV Toruń

Sokół III Gniewkowo

2-16

Olimpia IV Grudziądz

 

 

Kusy III Laskowice

IX kolejka16.12.17 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

7-11

Kusy III Laskowice

Kusy IV Laskowice

4-14

Krajna III Sępólno

Energa KTS IV Toruń

14-4

LUKS V Chełmno

Olimpia IV Grudziądz

7-11

Emdek III Bydgoszcz

 

 

Sokół III Gniewkowo

 

Początek rozgrywania meczów godzina 11.00

 

      

TABELA

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Emdek III Bydgoszcz

8

14

97-47

2

Krajna III Sępólno

8

13

101-43

3

Olimpia IV Grudziądz

8

13

98-46

4

Energa KTS IV Toruń

8

12

93-51

5

Kusy III Laskowice

8

8

81-63

6

IKTS III Inowrocław

8

6

72-72

7

LUKS V Chełmno

8

4

61-83

8

Sokół III Gniewkowo

8

2

35-109

9

Kusy IV Laskowice

8

0

10-134

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA