Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj8
wczoraj23
tydzień55
miesiąc500
wszystkie438146

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Liga młodzieżowa arrow L.M. I runda
LM - I runda Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
LIGI MŁODZIEŻOWEJ TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2023/2024 - I RUNDA

Nr

1. Kolejka - 16.09. (sobota)

-

UKS Top IV Solec Kuj.

 

:

 

PAUZA

701/A

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

18

:

0

Impeller Sokół III Gniewkowo

702/A

KS Nowa Era III Toruń

18

:

0

Olimpia Geotermia Grudziądz

703/A

LUKS Kusy Laskowice

15

:

3

GKS Myśliwiec III Gostycyn

704/A

LUKS IV Chełmno

12

:

6

LUKS V Chełmno

705/A

Energa Manekin IV Toruń

 

:

 

IKTS Noteć III Inowrocław

706/A

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

 

:

 

BOSiR ULKS Barcin

2. Kolejka - 23.09. (sobota)

707/A

Impeller Sokół III Gniewkowo

0

:

18

UKS Top IV Solec Kuj.

-

Olimpia Geotermia Grudziądz

 

:

 

PAUZA

708/A

GKS Myśliwiec III Gostycyn

1

:

17

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

709/A

LUKS V Chełmno

1

:

17

KS Nowa Era III Toruń

710/A

IKTS Noteć III Inowrocław

 

:

 

LUKS Kusy Laskowice

711/A

BOSiR ULKS Barcin

6

:

12

LUKS IV Chełmno

712/A

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

 

:

 

Energa Manekin IV Toruń

3. Kolejka - 30.09. (sobota)

713/A

UKS Top IV Solec Kuj.

16

:

2

Olimpia Geotermia Grudziądz

714/A

Impeller Sokół III Gniewkowo

13

:

5

GKS Myśliwiec III Gostycyn

-

PAUZA

 

:

 

LUKS V Chełmno

715/A

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

 

:

 

IKTS Noteć III Inowrocław

716/A

KS Nowa Era III Toruń

13

:

5

BOSiR ULKS Barcin

717/A

LUKS Kusy Laskowice

 

:

 

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

718/A

LUKS IV Chełmno

6

:

12

Energa Manekin IV Toruń

4. Kolejka - 07.10. (sobota)

719/A

GKS Myśliwiec III Gostycyn

0

:

18

UKS Top IV Solec Kuj.

720/A

LUKS V Chełmno

17

:

1

Olimpia Geotermia Grudziądz

721/A

IKTS Noteć III Inowrocław

 

:

 

Impeller Sokół III Gniewkowo

-

BOSiR ULKS Barcin

 

:

 

PAUZA

722/A

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

 

:

 

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

723/A

KS Nowa Era III Toruń

5

:

13

Energa Manekin IV Toruń

724/A

LUKS Kusy Laskowice

4

:

14

LUKS IV Chełmno

5. Kolejka - 14.10. (sobota)

725/A

UKS Top IV Solec Kuj.

12

:

6

LUKS V Chełmno

726/A

GKS Myśliwiec III Gostycyn

 

:

 

IKTS Noteć III Inowrocław

727/A

Olimpia Geotermia Grudziądz

3

:

15

BOSiR ULKS Barcin

728/A

Impeller Sokół III Gniewkowo

 

:

 

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

-

PAUZA

 

:

 

Energa Manekin IV Toruń

729/A

LUKS IV Chełmno

3

:

15

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

730/A

KS Nowa Era III Toruń

18

:

0

LUKS Kusy Laskowice

6. Kolejka - 21.10. (sobota)

731/A

IKTS Noteć III Inowrocław

 

:

 

UKS Top IV Solec Kuj.

732/A

BOSiR ULKS Barcin

6

:

12

LUKS V Chełmno

733/A

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

 

:

 

GKS Myśliwiec III Gostycyn

734/A

Energa Manekin IV Toruń

17

:

1

Olimpia Geotermia Grudziądz

735/A

LUKS IV Chełmno

18

:

0

Impeller Sokół III Gniewkowo

-

LUKS Kusy Laskowice

 

:

 

PAUZA

736/A

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

4

:

14

KS Nowa Era III Toruń

7. Kolejka - 28.10. (sobota)

737/A

UKS Top IV Solec Kuj.

6

:

12

BOSiR ULKS Barcin

738/A

IKTS Noteć III Inowrocław

 

:

 

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

739/A

LUKS V Chełmno

2

:

16

Energa Manekin IV Toruń

740/A

GKS Myśliwiec III Gostycyn

0

:

18

LUKS IV Chełmno

741/A

Olimpia Geotermia Grudziądz

11

:

7

LUKS Kusy Laskowice

742/A

Impeller Sokół III Gniewkowo

2

:

16

KS Nowa Era III Toruń

-

PAUZA

 

:

 

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

8. Kolejka - 04.11. (sobota)

743/A

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

 

:

 

UKS Top IV Solec Kuj.

744/A

Energa Manekin IV Toruń

11

:

7

BOSiR ULKS Barcin

745/A

LUKS IV Chełmno

 

:

 

IKTS Noteć III Inowrocław

746/A

LUKS Kusy Laskowice

3

:

15

LUKS V Chełmno

747/A

KS Nowa Era III Toruń

18

:

0

GKS Myśliwiec III Gostycyn

748/A

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

17

:

1

Olimpia Geotermia Grudziądz

-

PAUZA

 

:

 

Impeller Sokół III Gniewkowo

9. Kolejka - 25.11. (sobota)

749/A

UKS Top IV Solec Kuj.

10

:

8

Energa Manekin IV Toruń

750/A

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

 

:

 

LUKS IV Chełmno

751/A

BOSiR ULKS Barcin

13

:

5

LUKS Kusy Laskowice

752/A

IKTS Noteć III Inowrocław

 

:

 

KS Nowa Era III Toruń

753/A

LUKS V Chełmno

5

:

13

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

-

GKS Myśliwiec III Gostycyn

 

:

 

PAUZA

754/A

Olimpia Geotermia Grudziądz

10

:

8

Impeller Sokół III Gniewkowo

10. Kolejka - 02.12. (sobota)

755/A

LUKS IV Chełmno

5

:

13

UKS Top IV Solec Kuj.

756/A

LUKS Kusy Laskowice

1

:

17

Energa Manekin IV Toruń

757/A

KS Nowa Era III Toruń

 

:

 

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

758/A

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

14

:

4

BOSiR ULKS Barcin

-

PAUZA

 

:

 

IKTS Noteć III Inowrocław

759/A

Impeller Sokół III Gniewkowo

0

:

18

LUKS V Chełmno

760/A

Olimpia Geotermia Grudziądz

14

:

4

GKS Myśliwiec III Gostycyn

11. Kolejka - 09.12. (sobota)

761/A

UKS Top IV Solec Kuj.

12

:

6

LUKS Kusy Laskowice

762/A

LUKS IV Chełmno

1

:

17

KS Nowa Era III Toruń

763/A

Energa Manekin IV Toruń

16

:

2

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

-

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

 

:

 

PAUZA

764/A

BOSiR ULKS Barcin

5

:

13

Impeller Sokół III Gniewkowo

765/A

IKTS Noteć III Inowrocław

 

:

 

Olimpia Geotermia Grudziądz

766/A

LUKS V Chełmno

18

:

0

GKS Myśliwiec III Gostycyn

12. Kolejka - 16.12. (sobota)

767/A

KS Nowa Era III Toruń

13

:

5

UKS Top IV Solec Kuj.

768/A

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

15

:

3

LUKS Kusy Laskowice

-

PAUZA

 

:

 

LUKS IV Chełmno

769/A

Impeller Sokół III Gniewkowo

3

:

15

Energa Manekin IV Toruń

770/A

Olimpia Geotermia Grudziądz

 

:

 

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

771/A

GKS Myśliwiec III Gostycyn

8

:

10

BOSiR ULKS Barcin

772/A

LUKS V Chełmno

 

:

 

IKTS Noteć III Inowrocław

13. Kolejka - 23.12. (sobota)

773/A

UKS Top IV Solec Kuj.

10

:

8

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

-

KS Nowa Era III Toruń

 

:

 

PAUZA

774/A

LUKS Kusy Laskowice

12

:

6

Impeller Sokół III Gniewkowo

775/A

LUKS IV Chełmno

16

:

2

Olimpia Geotermia Grudziądz

776/A

Energa Manekin IV Toruń

17

:

1

GKS Myśliwiec III Gostycyn

777/A

UKS Szaniec III Świecie n.Osą

 

:

 

LUKS V Chełmno

778/A

BOSiR ULKS Barcin

 

:

 

IKTS Noteć III Inowrocław

 

Drużyna IKTS Noteć III Inowrocław wycofała się z rozgrywek Ligi Młodzieżowej.

Drużyna UKS Szaniec III Świecie n. Osą wycofała się po 12. Kolejce.

Tabela:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

Energa Manekin IV Toruń

10

18

142

:

38

2.

KS Nowa Era III Toruń

10

18

149

:

31

3.

UKS Top IV Solec Kuj.

10

16

120

:

60

4.

Polski Cukier Gwiazda III Bydgoszcz

10

14

111

:

57

5.

LUKS IV Chełmno

10

12

117

:

75

6.

LUKS V Chełmno

10

10

100

:

80

7.

BOSiR ULKS Barcin

10

8

83

:

97

8.

Olimpia Geotermia Grudziądz

10

6

45

:

135

9.

LUKS Kusy Laskowice

10

4

56

:

124

10.

Impeller Sokół III Gniewkowo

10

4

45

:

135

11.

GKS Myśliwiec III Gostycyn

10

0

22

:

158

 

 

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz