Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj7
wczoraj23
tydzie169
miesi帷516
wszystkie327260

Go軼imy

Start arrow Kadry Wojew鏚zkie arrow Junior闚 M這dszych
Kadra W. Junior闚 M這dszych Drukuj

 

      

…………………………………

                 

Za陰cznik nr 8 do umowy………………

piecz耩

                           
                                 

Wykaz zawodników szkolonych w KWJM w 2018 r.

 
                                 
               

na okres od

1.01.2018

do

30.06.2018

 
                                 

Lp.

Nazwisko

Imi

P貫

Rok urodzenia

sport

Kat.     wiek.

Numer licencji pzs

Nazwa klubu

Miejscowo嗆

Konkurencja, kat. wagowa, osada lub styl 1)

Trener klubowy

kadra 2017

MTFS 2017 wynik

Klasa sportowa

kadra 2018

KN

1.

Lema雟ki

Stanis豉w

M

3

tenis sto這wy

K

34858

Krajna

S瘼ólno

 

Rogowski Piotr

TAK

442

II

TAK

 

2.

Pi豉t

Agnieszka

K

4

tenis sto這wy

K

39568

LUKS

Che軛no

 

B豉瞠jewicz Janusz

TAK

448

III

TAK

 

3.

Marchlewski

Kacper

M

3

tenis sto這wy

K

33333

Gotyk

Toru

 

Wiszowaty Kazimierz

TAK

401

II

TAK

 

4.

Lema雟ka

Klara

K

6

tenis sto這wy

M

39364

Krajna

S瘼ólno

 

Rogowski Piotr

TAK

439

 

TAK

 

5.

Majchrzak

Aleksander

M

4

tenis sto這wy

K

35573

Gwiazda

Bydgoszcz

 

Posert Bogdan

TAK

486

III

TAK

 

6.

Koco

Roksana

K

4

tenis sto這wy

K

34180

LUKS

Che軛no

 

Koco Dariusz

TAK

483

 

TAK

 

7.

Staszczyk

Konrad

M

4

tenis sto這wy

K

42905

Piast

Kruszwica

 

Majewski Mateusz

NIE

 

 

TAK

 

8.

Dr庵

Marta

K

5

tenis sto這wy

M

39581

LUKS

Che軛no

 

Koco Dariusz

TAK

463

 

TAK

 

9.

B豉chnio

Piotr

M

4

tenis sto這wy

K

38456

Olimpia

Grudzi康z

 

Jandernal Piotr

TAK

 

 

TAK

 

10.

Przybytkowska

Wiktoria

K

7

tenis sto這wy

M

44204

LUKS

Che軛no

 

Koco Dariusz

TAK

454

 

TAK

 

11.

Krause

Maciej

M

3

tenis sto這wy

K

41688

Emdek

Bydgoszcz

 

Kaps Krzysztof

NIE

439

III

REZ

 

12.

Oller

Daria

K

4

tenis sto這wy

K

39571

LUKS

Che軛no

 

Koco Dariusz

NIE

397

 

REZ

 

13.

Ma鎥owski

Kamil

M

4

tenis sto這wy

K

41630

Piast

Kruszwica

 

Majewski Mateusz

NIE

402

 

REZ

 

14.

Kwa郾ik

Micha

M

3

tenis sto這wy

K

33311

Sokó

Gniewkowo

 

Krzy瘸nowski Micha

NIE

355

 

REZ

 

15.

Smykowska

Julia

K

5

tenis sto這wy

M

44661

Kusy

Laskowice

 

Drzycimski Tomasz

NIE

 

 

REZ

 

16.

B豉ch

Amelia

K

4

tenis sto這wy

K

39708

Kusy

Laskowice

 

Drzycimski Tomasz

TAK

454

 

REZ

 

                               

 

                                 

Kierownik Wyszkolenia / Dyrektor Sportowy

   

osoba upowa積iona KRS

       

osoba upowa積iona KRS

   
       

Andrzej Jesio這wski

           

(piecz耩 i podpis )

   

(piecz耩 i podpis)

       

(piecz耩 i podpis)

   
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 
                                 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA