Atut W這c豉wek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj12
wczoraj22
tydzie121
miesi帷210
wszystkie348286

Go軼imy

Start arrow Kadry Wojew鏚zkie arrow M這dzik闚
Kadra W. M這dzik闚 Drukuj

 

        

…………………………………

Za陰cznik nr ….. do umowy………………

piecz耩

Wykaz zawodników szkolonych w KWM w 2021 r.

na okres od

01.01.2021

do

31.12.2021

Lp.

Nazwisko

Imi

P貫

Rok urodzenia

sport

Kat.     wiek.

Numer licencji pzs

Nazwa klubu

Miejscowo嗆

Konkurencja, kat. wagowa, osada lub styl 1)

Trener klubowy

kadra 2020

MTFS 2020 wynik

Klasa sportowa

kadra 2021

KN

 

1.

R瘯as

Mi這sz

M

8

tenis sto這wy

M

7383

Gotyk

Toru

 

Utylski Rafa

TAK

500

 

TAK

 

2.

Aderjahn

Nikodem

M

8

tenis sto這wy

M

6413

Krajna

S瘼ólno

 

Lica Marcin

TAK

408

 

TAK

 

3.

Jesse

Mateusz

M

8

tenis sto這wy

M

6414

Krajna

S瘼ólno

 

Lica Marcin

TAK

468

 

TAK

 

4.

Kowalska

Julia

K

9

tenis sto這wy

M

7923

Orlik

Kcynia

 

Kowalski Grzegorz

TAK

531

 

TAK

 

5.

S逝pska

Malwina

K

8

tenis sto這wy

M

7512

匠TS

安iecie

 

Stecze Mciej

TAK

474

 

TAK

 

6.

Pilarska

Weronika

K

9

tenis sto這wy

M

9091

Kusy

Laskowice

 

Drzycimski Tomasz

TAK

495

 

TAK

 

7.

Krzy瘸nowski

Jakub

M

10

tenis sto這wy

1554

Gotyk

Toru

 

Wiszowaty Kazimierz

NIE

418

 

TAK

 

8.

Rogulska

Julia

K

10

tenis sto這wy

4929

LUKS

Che軛no

 

Koco Dariusz

NIE

454

 

TAK

 

9.

R瘯as

Maciej

M

8

tenis sto這wy

M

7382

Gotyk

Toru

 

Utylski Rafa

TAK

375

 

TAK

 

10.

Wichli雟ki

Franciszek

M

9

tenis sto這wy

M

6748

LUKS

Che軛no

 

Koco Dariusz

NIE

 

 

TAK

 

11.

Ma貫cka

Natalia

K

8

tenis sto這wy

M

1997

LUKS

Ko豉czkowq

 

Lisowski Maciej

NIE

482

 

TAK

 

12.

Ilcewicz

Wiktoria

K

11

tenis sto這wy

6418

Krajna

S瘼ólno

 

Lica Marcin

NIE

 

 

TAK

 

13.

Pieszak

Adam

M

10

tenis sto這wy

5955

Flisak

Z這toria

 

Cie郵ewicz Marcin

NIE

 

 

TAK

 

14.

Rudolf

Wiktor

M

9

tenis sto這wy

M

6746

LUKS

Che軛no

 

Koco Dariusz

TAK

464

 

REZ

 

15.

Knapik

Marta

K

9

tenis sto這wy

M

6415

Krajna

S瘼ólno

 

Lica Marcin

NIE

490

 

REZ

 

16.

Sonnenberg

Monika

M

10

tenis sto這wy

7384

Gotyk

Toru

 

Wiszowaty Kazimierz

NIE

 

 

REZ

 

17.

Olechnowicz

Maciej

M

9

tenis sto這wy

M

1620

Gwiazda

Bydgoszcz

 

Posert Bogdan

NIE

369

 

REZ

 

18.

Marjanek

Nataniel

M

9

tenis sto這wy

M

6309

UKS TOP

Solec Kuj.

 

Czarczy雟ki ㄆkasz

NIE

 

 

REZ

 

19.

Nowak

Zofia

K

10

tenis sto這wy

6417

Krajna

S瘼ólno

 

Lica Marcin

NIE

 

 

REZ

 

20.

Jurek

Wojciech

M

10

tenis sto這wy

1612

Gwiazda

Bydgoszcz

 

Posert Bogdan

NIE

 

 

REZ

 

 

Kierownik Wyszkolenia / Dyrektor Sportowy

osoba upowa積iona KRS

osoba upowa積iona KRS

Janusz B豉瞠jewicz

Andrzej Jesio這wski

(piecz耩 i podpis )

(piecz耩 i podpis)

(piecz耩 i podpis)

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz