Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzie168
miesi帷515
wszystkie327259

Go軼imy

Start arrow Kadry Wojew鏚zkie arrow M這dzik闚
Kadra W. M這dzik闚 Drukuj

 

       

…………………………………

                 

Za陰cznik nr ….. do umowy………………

piecz耩

                           
                                 

Wykaz zawodników szkolonych w KWM w 2018 r.

 
                                 
               

na okres od

2018-01-01

do

2018-06-30

 
                                 

Lp.

Nazwisko

Imi

P貫

Rok urodzenia

sport

Kat.     wiek.

Numer licencji pzs

Nazwa klubu

Miejscowo嗆

Konkurencja, kat. wagowa, osada lub styl 1)

Trener klubowy

kadra 2017

MTFS 2017 wynik

Klasa sportowa

kadra 2018

KN

1.

Kubiak

Miko豉j

M

6

tenis sto這wy

M

42341

Victoria

Ko豉czkowo

 

Lisowski Maciej

TAK

482

 

TAK

 

2.

Ho責a

Karolina

K

7

tenis sto這wy

45334

Emdek

Bydgoszcz

 

Kaps Krzysztof

TAK

500

 

TAK

 

3.

ㄆkaszewski

Miko豉j

M

6

tenis sto這wy

M

42026

IKTS Note

Inowroc豉w

 

Bogdaniuk Alina

TAK

387

 

TAK

 

4.

D帳rza

Zuzanna

K

6

tenis sto這wy

M

42020

IKTS Note

Inowroc豉w

 

Bogdaniuk Alina

TAK

475

 

TAK

 

5.

Jagodzi雟ki

Mateusz

M

6

tenis sto這wy

M

39582

LUKS

Che軛no

 

Koco Dariusz

TAK

416

 

TAK

 

6.

Wycichowska

Amelia

K

7

tenis sto這wy

39487

Energa Manekin

Toru

 

Sivakowa Katsiaryna

TAK

456

 

TAK

 

7.

Chabowski

Kamil

M

6

tenis sto這wy

M

43858

Emdek

Bydgoszcz

 

Kaps Krzysztof

TAK

375

 

TAK

 

8.

Zawacki

Jacek

M

5

tenis sto這wy

M

41979

Piast

ζsin

 

Paga Pawe

TAK

418

 

TAK

 

9.

Maruszak

Emilia

K

6

tenis sto這wy

M

39446

Gotyk

Toru

 

Wiszowaty Kazimierz

TAK

421

 

TAK

 

10.

Aderjahn

Nikodem

M

8

tenis sto這wy

43465

Krajna

S瘼ólno

 

Rogowski Piotr

NIE

 

 

TAK

 

11.

Kurzawska

Maja

K

6

tenis sto這wy

M

43412

Energa Manekin

Toru

 

Sivakowa Katsiaryna

TAK

445

 

TAK

 

12.

Bielunkiewicz

Filip

M

5

tenis sto這wy

M

43319

Gwiazda

Bydgoszcz

 

Posert Bogdan

TAK

404

 

TAK

 

13.

Rujner

Liliana

K

6

tenis sto這wy

M

43593

Kusy

Laskowice

 

Drzycimski Tomasz

NIE

 

 

REZ

 

14.

Jesse

Mateusz

M

8

tenis sto這wy

43467

Krajna

S瘼ólno

 

Rogowski Piotr

NIE

 

 

REZ

 

15.

Kaszuba

Patryk

M

6

tenis sto這wy

M

42025

IKTS Note

Inowroc豉w

 

Bogdaniuk Alina

TAK

319

 

REZ

 

16.

Papiernik

Nadia

K

6

tenis sto這wy

M

42022

IKTS Note

Inowroc豉w

 

Bogdaniuk Alina

NIE

 

 

REZ

 

17.

Marcinkowski

Olaf

M

5

tenis sto這wy

M

41978

Piast

ζsin

 

Paga Pawe

NIE

 

 

REZ

 

18.

Berus

Natalia

K

7

tenis sto這wy

43856

Emdek

Bydgoszcz

 

Kaps Krzysztof

NIE

 

 

REZ

 

19.

D帳rowski

Antoni

M

5

tenis sto這wy

M

41078

Piast

ζsin

 

Paga Pawe

NIE

 

 

REZ

 

                               

 

                                 

Kierownik Wyszkolenia / Dyrektor Sportowy

   

osoba upowa積iona KRS

       

osoba upowa積iona KRS

   
       

Andrzej Jesio這wski

           

(piecz耩 i podpis )

   

(piecz耩 i podpis)

       

(piecz耩 i podpis)

   

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA