Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj88
wczoraj119
tydzień357
miesiąc1681
wszystkie397050

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow III LIGA arrow Runda I
III LIGA - I runda Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI
TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2021/2022 - I RUNDA

1. Kolejka - 18.09. (sobota)

LZS Jastrzębie

5

:

8

Olimpia Unia II Grudziądz

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

1

UKS WDK Paterek

Piast Kruszwica

6

:

8

GLKS Rogóźno

KS Gotyk II Toruń

5

:

8

UKS OSiR II Brodnica

Emdek Bydgoszcz

8

:

5

Emdek II Bydgoszcz

KWTS Gwiazda Bukowiec

7

:

7

Pogoń II Mogilno

2. Kolejka - 25.09. (sobota)

UKS WDK Paterek

 1 

:

8

LZS Jastrzębie

GLKS Rogóźno

5

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

UKS OSiR II Brodnica

4

:

8

Piast Kruszwica

Emdek II Bydgoszcz

8

:

3

KS Gotyk II Toruń

Pogoń II Mogilno

6

:

8

Emdek Bydgoszcz

KWTS Gwiazda Bukowiec

6

:

8

Olimpia Unia II Grudziądz

3. Kolejka - 09.10. (sobota)

LZS Jastrzębie

6

:

8

GLKS Rogóźno

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

3

UKS OSiR II Brodnica

Piast Kruszwica

8

:

4

Emdek II Bydgoszcz

KS Gotyk II Toruń

0

:

8

Pogoń II Mogilno

Emdek Bydgoszcz

7

:

7

KWTS Gwiazda Bukowiec

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

1

UKS WDK Paterek

4. Kolejka - 23.10. (sobota)

UKS OSiR II Brodnica

4

:

8

LZS Jastrzębie

Emdek II Bydgoszcz

2

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Pogoń II Mogilno

7

:

7

Piast Kruszwica

KWTS Gwiazda Bukowiec

8

:

2

KS Gotyk II Toruń

Emdek Bydgoszcz

5

:

8

Olimpia Unia II Grudziądz

GLKS Rogóźno

8

:

3

UKS WDK Paterek

5. Kolejka - 30.10. (sobota)

LZS Jastrzębie

8

:

Emdek II Bydgoszcz

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

2

Pogoń II Mogilno

Piast Kruszwica

5

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

KS Gotyk II Toruń

3

:

8

Emdek Bydgoszcz

UKS WDK Paterek

3

:

8

UKS OSiR II Brodnica

Olimpia Unia II Grudziądz

6

:

GLKS Rogóźno

 

6. Kolejka - 06.11. (sobota)

Pogoń II Mogilno

1

:

8

LZS Jastrzębie

KWTS Gwiazda Bukowiec

5

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Emdek Bydgoszcz

8

:

 5 

Piast Kruszwica

KS Gotyk II Toruń

4

:

8

Olimpia Unia II Grudziądz

Emdek II Bydgoszcz

4

:

8

UKS WDK Paterek

UKS OSiR II Brodnica

0

:

8

GLKS Rogóźno

7. Kolejka - 13.11. (sobota)

LZS Jastrzębie

8

:

 5

KWTS Gwiazda Bukowiec

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

 4

Emdek Bydgoszcz

Piast Kruszwica

8

:

2

KS Gotyk II Toruń

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

1

UKS OSiR II Brodnica

GLKS Rogóźno

 8

:

 3 

Emdek II Bydgoszcz

UKS WDK Paterek

7

:

 7

Pogoń II Mogilno

 

 

8. Kolejka - 20.11. (sobota)

Emdek Bydgoszcz

4

:

8

LZS Jastrzębie

KS Gotyk II Toruń

0

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

Piast Kruszwica

3

:

Olimpia Unia II Grudziądz

KWTS Gwiazda Bukowiec

8

:

1

UKS WDK Paterek

Pogoń II Mogilno

5

:

8

GLKS Rogóźno

Emdek II Bydgoszcz

4

:

8

UKS OSiR II Brodnica

9. Kolejka - 27.11. (sobota)

LZS Jastrzębie

8

:

4

KS Gotyk II Toruń

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

0

Piast Kruszwica

UKS WDK Paterek

4

:

8

Emdek Bydgoszcz

GLKS Rogóźno

8

:

5

KWTS Gwiazda Bukowiec

UKS OSiR II Brodnica

4

:

8

Pogoń II Mogilno

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

1

Emdek II Bydgoszcz

10. Kolejka - 04.12. (sobota)

Piast Kruszwica

1

:

8

LZS Jastrzębie

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

8

:

2

Olimpia Unia II Grudziądz

KS Gotyk II Toruń

1

:

8

UKS WDK Paterek

Emdek Bydgoszcz

5

:

 8

GLKS Rogóźno

KWTS Gwiazda Bukowiec

8

:

1

UKS OSiR II Brodnica

Pogoń II Mogilno

8

:

1

Emdek II Bydgoszcz

11. Kolejka - 18.12. (sobota)

LZS Jastrzębie

6

:

8

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

UKS WDK Paterek

6

:

8

Piast Kruszwica

GLKS Rogóźno

8

:

0

KS Gotyk II Toruń

UKS OSiR II Brodnica

6

:

8

Emdek Bydgoszcz

Emdek II Bydgoszcz

2

:

8

KWTS Gwiazda Bukowiec

Olimpia Unia II Grudziądz

8

:

2

Pogoń II Mogilno

 

 

 

Tabela po I rundzie:

Lp.

TABELA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

MLKS Krajna Sępólno Kraj.

11

22

88

:

30

2.

GLKS Rogóźno

11

20

85

:

47

3.

Olimpia Unia II Grudziądz

11

18

80

:

44

4.

LZS Jastrzębie

11

16

81

:

44

5.

Emdek Bydgoszcz

11

13

73

:

68

6.

KWTS Gwiazda Bukowiec

11

12

75

:

57

7.

Piast Kruszwica

11

9

59

:

71

8.

Pogoń II Mogilno

11

9

61

:

66

9.

UKS OSiR II Brodnica

11

6

47

:

76

10.

UKS WDK Paterek

11

5

43

:

76

11.

Emdek II Bydgoszcz

11

2

34

:

83

12.

KS Gotyk II Toruń

11

0

24

:

88

 

 

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz