Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj20
wczoraj21
tydzień41
miesiąc476
wszystkie332761

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow III LIGA arrow Runda I
III LIGA - I runda Drukuj

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2018/2019 - I RUNDA

 

    I kolejka – 15.09.18 r. /sobota /

 

Emdek Bydgoszcz

3:8

KS Gotyk Toruń

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

8:0

Piast Kruszwica

 

 

Piast Łasin

2:8

Energa KTS III Toruń

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

7:7

LZS Jastrzębie

 

 

UKS OSiR Brodnica

8:4

LUKS Kołaczkowo

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

8:0

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

II kolejka – 22.09.18 r. /sobota/

 

Piast Kruszwica

8:5

Emdek Bydgoszcz

 

 

Energa KTS III Toruń

8:2

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

LZS Jastrzębie

4:8

Piast Łasin

 

 

LUKS Kołaczkowo

8:6

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

0:8

UKS OSiR Brodnica

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

8:6

KS Gotyk Toruń

 

 

III kolejka – 29.09.18 r. / sobota /

 

Emdek Bydgoszcz

4:8

Energa KTS III Toruń

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

8:1

LZS Jastrzębie

 

 

Piast Łasin

7:7

LUKS Kołaczkowo

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

UKS OSiR Brodnica

6:8

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

KS Gotyk Toruń

8:4

Piast Kruszwica

 

 

     IV kolejka –13.10.18 r. /sobota /

 

LZS Jastrzębie

8:6

Emdek Bydgoszcz

 

 

LUKS Kołaczkowo

6:8

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

Piast Łasin

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

4:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

UKS OSiR Brodnica

8:2

KS Gotyk Toruń

 

 

Energa KTS III Toruń

8:3

Piast Kruszwica

 

 

V kolejka – 20.10.18 r. / sobota /

 

Emdek Bydgoszcz

5:8

LUKS Kołaczkowo

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

Piast Łasin

8:6

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

3:8

UKS OSiR Brodnica

 

 

Piast Kruszwica

8:5

LZS Jastrzębie

 

 

KS Gotyk Toruń

2:8

Energa KTS III Toruń

 

 

VI kolejka – 27.10.18 r. /sobota/

 

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

Emdek Bydgoszcz

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

7:7

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

UKS OSiR Brodnica

8:3

Piast Łasin

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

2:8

KS Gotyk Toruń

 

 

LUKS Kołaczkowo

8:6

Piast Kruszwica

 

 

LZS Jastrzębie

1:8

Energa KTS III Toruń

 

 

VII kolejka – 10.11.18 r. /sobota/

 

Emdek Bydgoszcz

4:8

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

5:8

UKS OSiR Brodnica

 

 

Piast Łasin

2:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

KS Gotyk Toruń

8:6

LZS Jastrzębie

 

 

Energa KTS III Toruń

8:4

LUKS Kołaczkowo

 

 

Piast Kruszwica

8:2

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

VIII kolejka –17.11.18 r. /sobota/

 

UKS OSiR Brodnica

3:8

Emdek Bydgoszcz

 

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

5:8

Gwiazda II Bydgoszcz

 

 

Piast Łasin

2:8

KS Gotyk Toruń

 

 

Olimpia Unia II Grudziądz

8:5

Piast Kruszwica

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

Energa KTS III Toruń

 

 

LUKS Kołaczkowo

8:6

LZS Jastrzębie

 

 

IX kolejka – 24.11.18 r. /sobota/

 

Emdek Bydgoszcz

8:4

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

 

Gwiazda II Bydgoszcz

6:8

Piast Łasin

 

 

Piast Kruszwica

3:8

UKS OSiR Brodnica

 

 

Energa KTS III Toruń

8:1

Olimpia Unia II Grudziądz

 

 

LZS Jastrzębie

8:0

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

KS Gotyk Toruń

5:8

LUKS Kołaczkowo

 

 

X kolejka – 1.12.18 r. / sobota/

 

Piast Łasin

7:7

Emdek Bydgoszcz

 

Gwiazda II Bydgoszcz

8:4

KS Gotyk Toruń

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

7:7

Piast Kruszwica

 

UKS OSiR Brodnica

7:7

Energa KTS III Toruń

 

Olimpia Unia II Grudziądz

8:3

LZS Jastrzębie

 

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

LUKS Kołaczkowo

 

                                XI kolejka – 8.12.18 r./ sobota/

 

Emdek Bydgoszcz

8:4

Gwiazda II Bydgoszcz

 

Piast Kruszwica

7:7

Piast Łasin

 

Energa KTS III Toruń

8:2

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

LZS Jastrzębie

0:8

UKS OSiR Brodnica

 

LUKS Kołaczkowo

8:6

Olimpia Unia II Grudziądz

 

KS Gotyk Toruń

8:1

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

 

 

                   Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

 

 

 

 

 

 

 

TABELA KOŃCOWA PO I RUNDZIE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Energa KTS III Toruń

11

21

87:30

2

UKS OSiR Brodnica

11

17

80:43

3

LUKS Kołaczkowo

11

15

77:66

4

Olimpia Unia II Grudziądz

11

13

72:63

5

Gwiazda II Bydgoszcz

11

13

72:58

6

KS Gotyk Toruń

11

12

67:58

7

Piast Łasin

11

11

62:71

8

Emdek Bydgoszcz

11

9

65:68

9

Krajna Sępólno Krajeńskie

11

8

60:71

10

Piast Kruszwica

11

8

59:74

11

LZS Jastrzębie

11

5

49:77

12

Olimpia Unia III Grudziądz

11

0

17:88

 

 
© 2019 KPOZTS Bydgoszcz