Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj0
wczoraj24
tydzień47
miesiąc579
wszystkie327323

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow III LIGA arrow Runda II
III LIGA II RUNDA Drukuj

 

       

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2017/2018 – 2 runda

 

 

    XII kolejka – 13.01.2018 r. /sobota /

GLKS Rogóźno

4-8

LUKS Chełmno

LUKS Kołaczkowo

8-1

Piast Kruszwica

Emdek II Bydgoszcz

2-8

Piast Łasin

UZTS Barcin

6-8

UKS OSiR Brodnica

LZS Jastrzębie

8-6

Gwiazda III Bydgoszcz

Olimpia Unia II Grudziądz

1-8

Krajna Sępólno

XIII kolejka 20.01.2018 r. /sobota/

LUKS Chełmno

8-3

LUKS Kołaczkowo

Piast Kruszwica

8-0

Emdek II Bydgoszcz

Piast Łasin

8-3

UZTS Barcin

UKS OSiR Brodnica

7-7

LZS Jastrzębie

Gwiazda III Bydgoszcz

7-7

Olimpia Unia II Grudziądz

GLKS Rogóźno

1-8

Krajna Sępólno

XIV kolejka 27.01.2018 r. / sobota /

Emdek II Bydgoszcz

2-8

LUKS Chełmno

UZTS Barcin

5-8

Piast Kruszwica

LZS Jastrzębie

4-8

Piast Łasin

Olimpia Unia II Grudziądz

7-7

UKS OSiR Brodnica

Krajna Sępólno

8-6

Gwiazda III Bydgoszcz

LUKS Kołaczkowo

6-8

GLKS Rogóźno

     XV kolejka – 03.02.2018 r. /sobota /

LUKS Chełmno

8-2

UZTS Barcin

Piast Kruszwica

5-8

LZS Jastrzębie

Piast Łasin

8-4

Olimpia Unia II Grudziądz

UKS OSiR Brodnica

8-5

Krajna Sępólno

GLKS Rogóźno

0-8

Gwiazda III Bydgoszcz

LUKS Kołaczkowo

8-0

Emdek II Bydgoszcz

XVI kolejka 10.02.2018 r. / sobota /

LZS Jastrzębie

6-8

LUKS Chełmno

Olimpia Unia II Grudziądz

5-8

Piast Kruszwica

Krajna Sępólno

8-6

Piast Łasin

Gwiazda III Bydgoszcz

5-8

UKS OSiR Brodnica

UZTS Barcin

7-7

LUKS Kołaczkowo

Emdek II Bydgoszcz

2-8

GLKS Rogóźno

XVII kolejka – 10.03.2018 r. /sobota/

LUKS Chełmno

7-7

Olimpia Unia II Grudziądz

Piast Kruszwica

8-6

Krajna Sępólno

Piast Łasin

8-1

Gwiazda III Bydgoszcz

GLKS Rogóźno

0-8

UKS OSiR Brodnica

LUKS Kołaczkowo

6-8

LZS Jastrzębie

Emdek II Bydgoszcz

0-8

UZTS Barcin

XVIII kolejka 17.03.2018 r. /sobota/

Krajna Sępólno

8-2

LUKS Chełmno

Gwiazda III Bydgoszcz

8-4

Piast Kruszwica

UKS OSiR Brodnica

3-8

Piast Łasin

UZTS Barcin

8-2

GLKS Rogóźno

LZS Jastrzębie

8-3

Emdek II Bydgoszcz

Olimpia Unia II Grudziądz

8-0

LUKS Kołaczkowo

XIX kolejka – 24.03.2017 r. /sobota/

LUKS Chełmno

8-4

Gwiazda III Bydgoszcz

Piast Kruszwica

7-7

UKS OSiR Brodnica

GLKS Rogóźno

1-8

Piast Łasin

LUKS Kołaczkowo

7-7

Krajna Sępólno

Emdek II Bydgoszcz

2-8

Olimpia Unia II Grudziądz

UZTS Barcin

5-8

LZS Jastrzębie

XX kolejka 07.04.2018 r. /sobota/

UKS OSiR Brodnica

1-8

LUKS Chełmno

Piast Łasin

8-4

Piast Kruszwica

Gwiazda III Bydgoszcz

8-3

LUKS Kołaczkowo

Krajna Sępólno

8-3

Emdek II Bydgoszcz

Olimpia Unia II Grudziądz

8-6

UZTS Barcin

LZS Jastrzębie

8-2

GLKS Rogóźno

XXI kolejka 14.04.2018 r. / sobota/

LUKS Chełmno

4-8

Piast Łasin

GLKS Rogóźno

2-8

Piast Kruszwica

LUKS Kołaczkowo

7-7

UKS OSiR Brodnica

Emdek II Bydgoszcz

1-8

Gwiazda III Bydgoszcz

UZTS Barcin

3-8

Krajna Sępólno

LZS Jastrzębie

7-7

Olimpia Unia II Grudziądz

XXII kolejka 05.05.2018 r./ sobota/

Piast Kruszwica

5-8

LUKS Chełmno

Piast Łasin

8-5

LUKS Kołaczkowo

UKS OSiR Brodnica

8-2

Emdek II Bydgoszcz

Gwiazda III Bydgoszcz

7-7

UZTS Barcin

Krajna Sępólno

8-6

LZS Jastrzębie

Olimpia Unia II Grudziądz

8-2

GLKS Rogóźno

 

 

Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

 

 

 

 

 

 

TABELA końcowa III Ligi za sezon 2017/18

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Jarosław Bruś Catering  LUKS Chełmno

22

38

164-95

2

Piast Łasin

22

34

163-91

3

Krajna Sępólno

22

30

156-110

4

UKS OSiR Brodnica

22

29

151-113

5

LUKS Kołaczkowo

22

28

147-115

6

Olimpia Unia II Grudziądz

22

27

149-110

7

LZS Jastrzębie

22

21

129-137

8

Gwiazda III Bydgoszcz

22

20

129-125

9

Piast Kruszwica

22

19

125-132

10

UZTS Barcin

22

12

101-150

11

GLKS Rogóźno

22

4

62-168

12

Emdek II Bydgoszcz

22

2

40-174

 

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA