Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj23
tydzień175
miesiąc476
wszystkie439542

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow II LIGA MĘŻCZYZN arrow Grupa B II runda
II Liga M - Grupa B II runda Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
II LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2023/2024 - II RUNDA
GRUPA SPADKOWA

14. Kolejka - 02.03. (sobota)

SĘDZIA

151

KUKS Remus Kościerzyna

7

:

3

UKS Szaniec Świecie/Osą

 

152

Maximus Broker Toruń

7

:

3

Energa Manekin II Toruń

 

153

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

3

:

7

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 

154

KS AZS AWFiSBalta IV Gdańsk

6

:

4

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 

15. Kolejka - 09.03. (sobota)

155

Energa Manekin II Toruń

 3

:

7

KUKS Remus Kościerzyna

 

156

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 8

:

2

UKS Szaniec Świecie/Osą

 

157

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 5

:

5

Maximus Broker Toruń

 

158

KS AZS AWFiSBalta IV Gdańsk

 6

:

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

 

16. Kolejka - 23.03. (sobota)

159

KUKS Remus Kościerzyna

3

:

7

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 

160

Energa Manekin II Toruń

3

:

7

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 

161

KS AZS AWFiSBalta IV Gdańsk

4

:

6

UKS Szaniec Świecie/Osą

 

162

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

5

:

5

Maximus Broker Toruń

 

17. Kolejka - 06.04. (sobota)

163

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 5

:

 5

KUKS Remus Kościerzyna

 

164

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 6

:

 4

KS AZS AWFiSBalta IV Gdańsk

 

165

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

 7

:

 3

Energa Manekin II Toruń

 

166

UKS Szaniec Świecie/Osą

 2

:

 8

Maximus Broker Toruń

 

18. Kolejka - 20.04. (sobota)

167

KUKS Remus Kościerzyna

5

:

5

KS AZS AWFiSBalta IV Gdańsk

 

168

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

1

:

9

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

 

169

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

6

:

4

Maximus Broker Toruń

 

170

UKS Szaniec Świecie/Osą

7

:

3

Energa Manekin II Toruń

 

19. Kolejka - 27.04. (sobota)

171

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

7

:

3

KUKS Remus Kościerzyna

 

172

KS AZS AWFiSBalta IV Gdańsk

6

:

4

Maximus Broker Toruń

 

173

UKS Szaniec Świecie/Osą

3

:

7

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 

174

Energa Manekin II Toruń

5

:

5

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 

20. Kolejka - 04.05. (sobota)

175

Maximus Broker Toruń

 5

:

KUKS Remus Kościerzyna

 

176

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

 9

:

UKS Szaniec Świecie/Osą

 

177

Energa Manekin II Toruń

 2

:

KS AZS AWFiSBalta IV Gdańsk

 

178

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 5

:

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 

 

TABELA po 20 kolejce:

Lp.

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

19

22

106

:

84

2.

KUKS Remus Kościerzyna

19

21

99

:

91

3.

Maximus Broker Toruń

19

20

103

:

87

4.

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

19

18

88

:

102

5.

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

19

17

93

:

97

6.

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

19

14

79

:

111

7.

UKS Szaniec Świecie/Osą

19

6

57

:

133

8.

Energa Manekin II Toruń

19

4

48

:

142

 

 

 

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz