Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj23
tydzień23
miesiąc555
wszystkie327299

Gościmy

Start arrow II LIGA MĘŻCZYZN arrow Ranking
Ranking II LM Drukuj
RANKING II LIGI MĘŻCZYZN SEZON 2017/2018 
GRUPA A 
LP IMIĘ I NAZWISKO KLUB PUNKTY PUNKTY SUMA
I RUNDA II RUNDA
1. Carlos Ishida TORUŃ 51 33 84
2. Mateusz Dykowski MRKS I GDAŃSK 54 24 78
  Krzysztof Piński GKS TĘCZA 54 24 78
4. Wojciech Kowalski ATS REDA 56 18 74
5. Wojciech Maćkowiak MOGILNO 48 18 66
6. Mateusz Giełażyn GKS TĘCZA 57 6 63
7. Bartłomiej Szymanek TORUŃ 42 20 62
8. Michał Wojewódka MOGILNO 40 21 61
9. Rafał Utylski TORUŃ 42 18 60
10. Daniel Murawski MOGILNO 38 20 58
11. Krzysztof Leszczyński UKS SOLEC 33 24 57
12. Piotr Garbino AWFiS GDAŃSK 39 15 54
13. Tomasz Kurtyka TORUŃ 32 16 48
  Andrzej Czubaty GKS TĘCZA 36 12 48
15. Adam Dudzicz MRKS I GDAŃSK 28 18 46
16. Jacek Wieczerzak UKS SOLEC 33 12 45
17. Mateusz Woskowicz MOGILNO 30 12 42
18. Bartosz Czerwiński MRKS I GDAŃSK 35 6 41
19. Piotr Maruszak UKS SOLEC 32 8 40
20. Wojciech Cierlica ATS REDA 20 18 38
21. Michał Małachowski AWFiS GDAŃSK 28 3 31
22. Filip Strychalski UKS SOLEC 16 12 28
23. Jakub Krawczyk AWFiS GDAŃSK 16 8 24
  Paweł Błąkała AWFiS GDAŃSK 21 3 24
25. Krzysztof Szwemin REDA 8 14 22
26. Krystian Kreft MRKS I GDAŃSK 15 5 20
27. Piotr Ferenc AWFiS GDAŃSK 12 4 16
  Jarosław Zawisza GKS TĘCZA 12 4 16
29. Mateusz Traczyk MRKS I GDAŃSK 3 12 15
30. Krzysztof Piotrowski TORUŃ 12 2 14
31. Łukasz Kaproń REDA 12   12
32. Mateusz Tomaszewski REDA 10   10
33. Jakub Otwinowski REDA 9   9
34. Mariusz Wołowiecki MRKS I GDAŃSK 8 0 8
  Robert Wołowiecki MRKS I GDAŃSK 8   8
36. Michał Bethke REDA   6 6
37. Bartosz Gajek AWFiS GDAŃSK 6 0 6
  Jakub Witkowski AWFiS GDAŃSK 6   6
39. Tomasz Filbrandt AWFiS GDAŃSK 3   3
40. Antoni Zgliński TORUŃ   2 2
  Michał Klass GKS TĘCZA 0 2 2
42. Jakub Baranowski AWFiS GDAŃSK 2   2
  Sebastian Musiał AWFiS GDAŃSK 2   2
44. Tomasz Siudek REDA   0 0
45. Krzysztof Rogala MOGILNO   0 0

 

 

RANKING II LIGI MĘŻCZYZN SEZON 2017/2018 

GRUPA B
LP IMIĘ I NAZWISKO KLUB PUNKTY PUNKTY SUMA
I RUNDA II RUNDA
1. Rafał Ordza LASKOWICE 42 24 66
2. Marcin Lach UKS SZANIEC 51 12 63
3. Wasilij Skalienko UKS PELPLIN 36 24 60
4. Bartosz Zabrocki GNIEW 36 21 57
5. Krzysztof Liwski STRASZYN 36 18 54
  Kazimierz Bajer LASKOWICE 36 18 54
7. Filip Wesołowski UKS SZANIEC 33 18 51
8. Paweł Manterys UKS PELPLIN 29 15 44
9. Grzegorz Pietryka UKS SZANIEC 21 18 39
10. Aleksander Cichocki UKS PELPLIN 18 20 38
11. Patryk Kwiatkowski GNIEW 26 9 35
  Filip Gajewski STRASZYN 26 9 35
13. Piotr Szurgot UKS PELPLIN 22 12 34
14. Andrzej Drozdowski UKS SZANIEC 13 14 27
15. Karol Toporek STRASZYN 12 12 24
  Adrian Dutkiewicz STRASZYN 24   24
17. Tomasz Rybak LASKOWICE 14 6 20
  Jakub Otto LASKOWICE 14 6 20
19. Paweł Dau GNIEW 15 0 15
20. Maciej Rakowicz LASKOWICE 6 8 14
  Przemysław Górski GNIEW 6 8 14
22. Karol Kozera EMDEK 6 6 12
23. Łukasz Dau GNIEW 4 6 10
  Jacek Chyliński STRASZYN 6 4 10
25. Paweł Zawadziński EMDEK 3 6 9
26. Marcin Witucki EMDEK 2 4 6
27. Andrzej Mechliński UKS PELPLIN 4   4
28. Grzegorz Liwski  STRASZYN   2 2
  Michał Byczkowski EMDEK 0 2 2
30. Damian Czyżkowski UKS SZANIEC 2   2
  Maciej Krause EMDEK 2   2
  Radosław Mikulski EMDEK 2   2
  Bartosz Jachimowicz STRASZYN 2   2
34. Jakub Marczuk STRASZYN   0 0
35. Filip Dering GNIEW 0 0 0
36. Kamil Chabowski EMDEK 0   0
37. Radosław Olszewski EMDEK 0   0
38. Adam Rudo STRASZYN   0 0
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA