Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj17
wczoraj23
tydzień88
miesiąc40
wszystkie353663

Gościmy

Odwiedza nas 10 gości
Start arrow II LIGA MĘŻCZYZN arrow Składy drużyn
Składy drużyn Drukuj

SKŁADY DRUŻYN II LIGI MĘŻCZYZN

NA I RUNDĘ SEZON 2021/2022

 

 

KS POGOŃ Mogilno

1.     Woskowicz Mateusz

2.     Wojewódka Michał     

3.     Utylski Rafał              

4.     Ściblak Marcin            

5.     Rogala Krzysztof        

6.     Murawski Daniel        

 

UKS “TOP” Solec Kujawski

1.     Dariusz Świder

2.     Jacek Wieczerzak

3.     Rafał Ordza               

4.     Michał Majchrzak      

5.     Krzysztof Leszczyński

6.     Filip Strychalski           

7.     Łukasz Czarczyński

8.     Mikołaj Bleja             

9.     Stanisław Kaczan

10.  Przemysław Nowicki

11.  Hubert Jankowski     

12.  Nikodem Waldowski 

13.  Nataniel Marjanek    

14.  Kacper Kozak           

 

UKS SZANIEC ROLKO KONOJADY Świecie n/Osą

1.  Grzegorz Pietryka                      

2.  Filip Wesołowski                        

3. Andrzej Drozdowski                    

4. Daniel Bączkowski                      

5. Damian Czyżykowski                  

6. Roman Góralski                          

7. Krzysztof Buczyński                    

8. Ireneusz Maj                              

9. Tomasz Rentkowski                    

10. Krystian Łukaszewski             

11. Aleksander Cichocki                  

12. Marcin Bykowski                        

13. Patryk Śnieżek                           

14. Łukasz Broża                             

15. Ziemowit Udziński                      

 

 MRKS  Gdańsk

1.   Dykowski Mateusz

2.   Kreft Krystian

3.   Traczyk Mateusz

4.   Gardynik Ernest

5.   Rudo Adam

6.   Skolimowski Karol

7.   Swacha Piotr

8.   Jachimowicz Bartosz

9.   Rynkowski Aleksander

10.   Sękowski Jan

 

 UKS OSIR Brodnica

1.   Piotr Maruszak

2.   Michał Gutkowski

3.   Marcin Śliwiński

4.   Adam Wasilewski

5.   Marcin Szymański

6.   Andrzej Ciemiecki

7.   Filip Deja

8.   Mateusz Maćkowski

9.   Kamil Karczewski

10.   Biegański Bartłomiej

11.   Dominik Grochowski

12.   Robert Schuetz

13.   Stanisław Wiśniewski

 

 GTS LUKS FORTUS I Straszyn

1. Liwski Krzysztof

2. Gajewski Filip

3. Toporek Karol

4. Chyliński Jacek

5. Krajewska Marta

 

GKS TĘCZA Nowa Wieś Lęborska

1. Czubaty Andrzej 

2. Dosz Dariusz     

3. Klassa Michał   

4. Piński Krzysztof

5. Szreder Bartłomiej

6. Szymankiewicz Janusz

7. Wroński Mirosław       

8. Zawisza Jarosław        

9. Szreder Paweł

 

UKS OLIMPIA Gniew

1. Zabrocki Bartosz

2. Kwiatkowski Patryk 

3. Dering Filip

4. Dau Łukasz

5. Dau Paweł

6. Górski Przemysław

7. Kłos Michał

8. Jagodda Grzegorz

9. Puczyński Jakub

10. Pek Maksymilian

 

 SEMEKO ATS MT Rumia

 

1.   Alan Woś

2.   Przemysław Perzyński

3.   Paweł Lemański

4.   Łukasz Kaproń

5.   Otwinowski Jakub

6.   Cierlica Wojciech

7.   Szwemin Krzysztof

8.   Orzęcki Radosław

9.   Błaszczuk Bernard

10.   Siudek Tomasz

11.   Sikorski Karol

12.   Konkel Krzysztof

13.   Malinowski Tomasz

14.   Andrzejczak Marek

15.   Bohn Krzysztof

16.   Przyborowski Jarosław

17.   Świerczyna Waldemar

18.   Giełażyn Mateusz

19.   Górka Andrzej

 

KUKS REMUS Kościerzyna

1. Skubiszewski Witold
2. Michna Paweł
3. Dudkiewicz Adrian
4. Kalinowski Paweł
5. Słomiński Szymon
6. Janicki Stanisław
7. Smętoch Michał
8.Rechenek Andrzej
9. Szymczukiewicz Leszek
10. Nawrocki Wiktor
11. Sowa Dawid
12. Wiśniewski Piotr
13. Kuziemkowski Zbigniew
14. Kuziemkowski Krystian

 

 

MPM MONTERS&SERWIS LUKS Chełmno

1.Dzikowski Mateusz                          

2.Makowski Kacper                  

3.Gronowski Wojciech                        

4.Kurdyn Tomasz                      

5.Kurowski Tomasz                            

6.Jagodziński Mateusz                        

7.Przybytkowski Mateusz          

8.Kubiak Jędrzej                       

9.Rudolf Wiktor                        

10.Wichliński Franciszek

 

 

ENERGA KTS III Toruń

 

1.   Tomasz Kurtyka            

2.   Kacper Szurlej          

3.   Bartłomiej Szymanek     

4.   Wojciech Szymczak        

5.   Damian Węderlich          

6.   Tomasz Kotowski            

7.   Piotr Łącki                          

8.   Krzysztof Piotrowski     

9.   Dominik Chojnacki           

10.   Jacek Maćkiewicz             

11.   Damian Marciniak              

12.   Antoni Zgliński                    

13.   Maksymilian Sawina         

14.   Mariuch Chojecki                 

15.   Bartosz Czerwiński             

16.   Konrad Staszczyk               

17.   Dawid Michna                     

18.   Michał Małachowski          

 

GTS LUKS FORTUS II Straszyn

1.   Gajewski Kacper

2.   Liwski Grzegorz

3.   Kwedlo Patryk

4.   Kamińska Marcelina

5.   Chyliński Witold

 

3STS Starogard Gdański

1.     Stafański Adrian

2.     Tarakan Miłosz

3.     Nojman Kuba

4.     Fedoryniec Wojciech

5.     Tarakan Michał

6.     Tarakan Krzysztof

7.     Tarakan Bartosz

8.     Nojman Przemysław

9.     Ćwikliński Krzysztof

10. Czerwiński Łukasz

 

MAXIMUS BROKER GOTYK Toruń

1.    Breński Remigiusz

2.    Lisewski Piotr

3.    Marchlewski Kacper

4.    Nadrowski Robert

5.    Stypka Filip

6.    Szramowski Krystian

7.    Tomaszuk Kamil

8.    Wiszowaty Kazimierz

9.    Jarząbkowski Paweł

 

UKS TĘCZA Łupawa

1.    Zakryś Maciej

2.    Miśnik Adam

3.    Bujwid Wojciech

4.    Bendzmer Fabian

5.    Zawadzki Konrad

6.    Brzozowski Adam

7.    Awchimieni Karol

8.    Litwin Dawid

9.    Cyrny Bogusław

10.Prądzinski Marek

 

ASIST KS BENIAMINEK 03 Starogard Gdański

1. Manterys Paweł 

2. Peikowski Fabian

3. Tebecio Wojciech

4. Szurgot Piotr

5. Peikowski Bartosz

6. Szurgot Agata

7. Szurgot Anna

8. Bukowska Magdalena

9. Zielinska Claudia

 

 

OSSM ENEA II Gdańsk

1. Piecowski Miłosz

2. Łukaszewski Mikołaj

3. Michna Samuel

4. Franc Igor

5. Gwizdoń Maksymilian

6. Ptak Wiktor

7. Gryk Konrad

 

 

 

 

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz