Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj23
wczoraj27
tydzień193
miesiąc74
wszystkie436292

Gościmy

Odwiedza nas 7 gości
Start arrow II LIGA MĘŻCZYZN arrow Runda I
II Liga M - Runda I Drukuj

TERMINARZ ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO
II LIGI MĘŻCZYZN TENISA STOŁOWEGO
W SEZONIE 2023/2024 - I RUNDA

1. Kolejka - 16.09. (sobota)

SĘDZIA

-

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

:

PAUZA

 

1.

KS Pogoń Mogilno

10

:

0

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 Rogala Krzysztof

2.

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

9

:

1

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

 Gajek Bartosz

3.

LUKS Chełmno

9

:

1

Energa Manekin II Toruń

 Kocoń Dariusz

4.

Maximus Broker Toruń

5

:

5

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 Maruszak Jakub

5.

MRKS Gdańsk

8

:

2

UKS Szaniec Świecie/Osą

 Sękowski Piotr

6.

KUKS Remus Kościerzyna

5

:

5

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

Kalińska Urszula

2. Kolejka - 23.09. (sobota)

7.

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

2

:

8

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

Lutowski Jacek 

-

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

:

PAUZA

 

8.

Energa Manekin II Toruń

0

:

10

KS Pogoń Mogilno

 Maćkiewicz Jacek

9.

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

0

:

10

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

Felchne Krystian

10.

UKS Szaniec Świecie/Osą

4

:

6

LUKS Chełmno

 Drzażdżyński M.

11.

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

7

:

3

Maximus Broker Toruń

 Nagórski Edward

12.

MRKS Gdańsk

8

:

2

KUKS Remus Kościerzyna

 Skolimowski Karol

3. Kolejka - 30.09. (sobota)

13.

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

5

:

5

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

 Sikorski Karol

14.

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

5

:

5

Energa Manekin II Toruń

SuchomskaBarbara 

-

PAUZA

:

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd

 

15.

KS Pogoń Mogilno

10

:

0

UKS Szaniec Świecie/Osą

 Rogala Krzysztof

16.

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

5

:

5

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

 Gajek Bartosz

17.

LUKS Chełmno

8

:

2

KUKS Remus Kościerzyna

 Kocoń Dariusz

18.

Maximus Broker Toruń

8

:

2

MRKS Gdańsk

 Maruszak Jakub

4. Kolejka - 07.10. (sobota)

19.

Energa Manekin II Toruń

1

:

9

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

 Chojecki Mariusz

20.

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

5

:

5

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

Felchne Krystian 

21.

UKS Szaniec Świecie/Osą

2

:

8

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 Drzażdżyński M.

-

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

:

PAUZA

 

22.

KUKS Remus Kościerzyna

1

:

9

KS Pogoń Mogilno

 Kalińska Urszula

23.

MRKS Gdańsk

2

:

8

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

 Kreft Krystian

24.

LUKS Chełmno

7

:

3

Maximus Broker Toruń

 Kocoń Dariusz

5. Kolejka - 21.10. (sobota)

25.

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

7

:

3

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 Przyborowski Jarek

26.

Energa Manekin II Toruń

6

:

4

UKS Szaniec Świecie/Osą

 Maćkiewicz Jacek

27.

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

7

:

3

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

 Gajek Bartosz

28.

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

1

:

9

KUKS Remus Kościerzyna

 Fiedurek Tadeusz

-

PAUZA

:

MRKS Gdańsk

 

29.

KS Pogoń Mogilno

8

:

2

Maximus Broker Toruń

 Rogala Krzysztof

30.

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

6

:

4

LUKS Chełmno

 Gajek Bartosz

6. Kolejka - 28.10. (sobota)

31.

UKS Szaniec Świecie/Osą

4

:

6

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

 Drzażdżyński M.

32.

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

7

:

3

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 Klepacki Waldemar

33.

KUKS Remus Kościerzyna

9

:

1

Energa Manekin II Toruń

 Kalińska Urszula

34.

MRKS Gdańsk

6

:

4

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

 Zygmanowski Bron

35.

Maximus Broker Toruń

9

:

1

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 Maruszak Jakub

-

LUKS Chełmno

:

PAUZA

 

36.

KS Pogoń Mogilno

8

:

2

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

 Rogala Krzysztof

7. Kolejka - 04.11. (sobota)

37.

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

5

:

5

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

 Świerczyna W.

38.

UKS Szaniec Świecie/Osą

2

:

8

KUKS Remus Kościerzyna

 Drzażdżyński M.

39.

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

2

:

8

MRKS Gdańsk

Felchne Krystian 

40.

Energa Manekin II Toruń

3

:

7

Maximus Broker Toruń

 Chojecki Mariusz

41.

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

4

:

6

LUKS Chełmno

 Gajek Bartosz

42.

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

5

:

5

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

 Lutowski Jacek

-

PAUZA

:

KS Pogoń Mogilno

 

8. Kolejka - 02.12. (sobota)

43.

KUKS Remus Kościerzyna

8

:

2

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

 Kalińska Urszula

44.

MRKS Gdańsk

5

:

5

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

 Gardynik Oliwier

45.

Maximus Broker Toruń

7

:

3

UKS Szaniec Świecie/Osą

 Maruszak Jakub

46.

LUKS Chełmno

10

:

0

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 Kocoń Dariusz

47.

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

8

:

2

Energa Manekin II Toruń

 Gajek Bartosz

48.

KS Pogoń Mogilno

8

:

2

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

 Rogala Krzysztof

-

PAUZA

:

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 

9. Kolejka - 16.12. (sobota)

49.

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

5

:

5

MRKS Gdańsk

 Siudek Tomasz

50.

KUKS Remus Kościerzyna

6

:

4

Maximus Broker Toruń

 Kalińska Urszula

51.

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

2

:

8

LUKS Chełmno

 Wójcik Krzysztof

52.

UKS Szaniec Świecie/Osą

0

:

10

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

 Drzażdżyński M.

53.

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

2

:

8

KS Pogoń Mogilno

Felchne Krystian

-

Energa Manekin II Toruń

:

PAUZA

 

54.

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

7

:

3

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 Gajek Bartosz

10. Kolejka - 23.12. (sobota)

55.

Maximus Broker Toruń

7

:

3

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

 Maruszak Jakub

56.

LUKS Chełmno

6

:

4

MRKS Gdańsk

 Kocoń Dariusz

57.

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

8

:

2

KUKS Remus Kościerzyna

 Gajek Bartosz

58.

KS Pogoń Mogilno

6

:

4

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

 Rogala Krzysztof

-

PAUZA

:

UKS Szaniec Świecie/Osą

 

59.

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

2

:

8

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 SuchomskaBarbara

60.

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

9

:

1

Energa Manekin II Toruń

 Gajek Bartosz

11. Kolejka - 13.01.2024 (sobota)

61.

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

3

:

7

LUKS Chełmno

  Sikorski Karol

62.

Maximus Broker Toruń

2

:

8

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

 Maruszak Jakub

63.

MRKS Gdańsk

1

:

9

KS Pogoń Mogilno

 Ściblak Joanna

-

KUKS Remus Kościerzyna

:

PAUZA

 

64.

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

7

:

3

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 Nagórski Edward

65.

UKS Szaniec Świecie/Osą

3

:

7

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

 Drzażdżyński M.

66.

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

8

:

2

Energa Manekin II Toruń

Felchne Krystian 

12. Kolejka - 20.01.2024 (sobota)

67.

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

7

:

3

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

 Gajek Bartosz

68.

KS Pogoń Mogilno

6

:

4

LUKS Chełmno

 Rogala Krzysztof

-

PAUZA

:

Maximus Broker Toruń

 

69.

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

4

:

6

MRKS Gdańsk

 Fiedurek Tadeusz

70.

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

3

:

7

KUKS Remus Kościerzyna

 Gajek Bartosz

71.

Energa Manekin II Toruń

2

:

8

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

 Maćkiewicz Jacek

72.

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

4

:

6

UKS Szaniec Świecie/Osą

Felchne Krystian 

13. Kolejka - 27.01.2024 (sobota)

73.

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

4

:

6

KS Pogoń Mogilno

 Przyborowski Jarek

-

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

:

PAUZA

 

74.

LUKS Chełmno

0

:

10 v.o

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

 Kocoń Dariusz

75.

Maximus Broker Toruń

8

:

2

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

 Maruszak Jakub

76.

MRKS Gdańsk

8

:

2

Energa Manekin II Toruń

 Knop Kamil

77.

KUKS Remus Kościerzyna

5

:

5

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

 Kalińska Urszula

78.

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

7

:

3

UKS Szaniec Świecie/Osą

 Wójcik Krzysztof

 

TABELA po I rundzie

Lp.

DRUŻYNA

Mecze

Punkty

Małe pkt. zd.

:

Małe pkt. str.

1.

KS Pogoń Mogilno

12

24

98

:

22

2.

KS AZS AWFiS Balta III Gdańsk

12

20

86

:

34

3.

LUKS Chełmno

12

18

75

:

45

4.

MRKS Gdańsk

12

14

63

:

57

5.

Tęcza Buniks Nowa Wieś Lęborska

12

14

65

:

55

6.

KUKS Remus Kościerzyna

12

14

64

:

56

7.

Maximus Broker Toruń

12

13

65

:

55

8.

Kamix ATS Małe Trójmiasto Rumia

12

11

60

:

60

9.

KS AZS AWFiS Balta IV Gdańsk

12

10

56

:

64

10.

ASIST KS Beniaminek 03 Starogard Gd.

12

7

45

:

75

11.

Prosiaczek LUKS Kusy Laskowice

12

6

44

:

76

12.

Energa Manekin II Toruń

12

3

26

:

94

13.

UKS Szaniec Świecie/Osą

12

2

33

:

87

 


 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz