Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj23
tydzień117
miesiąc441
wszystkie439507

Gościmy

Odwiedza nas 2 gości
Start arrow Rozgrywki pozostałe arrow MMM
MMM Drukuj

 

        

Wyniki - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - Sępólno Kraj. 10.06.2023

Młodzicy

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

Nr pesel

1.

348

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

2010

3

 

2.

628

Krzyżanowski

Jakub

Energa KTS Toruń

2010

2

 

3.

5735

Lunkowski

Adrian

UKS Orlik Gdynia

2010

2

 

4.

3964

Glanert

Olaf

Olimpia Grudziądz

2012

1

 

5-8.

1497

Pankowski

Jakub

LUKS Chełmno

2013

1

 

 

3965

Jędrzejewski

Oliwier

Olimpia Grudziądz

2012

1

 

 

1506

Wójcik

Patryk

LUKS Chełmno

2012

1

 

 

5115

Głuszkiewicz

Jan

MTS Kwidzyn

2010

1

 

9-12.

5113

Gąsior

Cezary

MTS Kwidzyn

2010

0

 

 

4635

Wiechecki

Tomasz

Gotyk Toruń

2010

0

 

 

1495

Kurowski

Beniamin

LUKS Chełmno

2011

0

 

 

3960

Biernat

Michał

Olimpia Grudziądz

2010

0

 

13-16.

4261

Post

Wiktor

MRKS Gdańsk

2010

0

 

 

5116

Gral

Marcel

MTS Kwidzyn

2010

0

 

 

4541

Maciejewski

Bartosz

UKS Top Solec Kuj.

2010

0

 

 

1505

Szczutkowski

Kacper

LUKS Chełmno

2012

0

 

17-24.

2688

Utylski

Ignacy

KS Nowa Era Toruń

2013

0

 

 

5358

Cymerski

Antoni

Energa KTS Toruń

2011

0

 

 

134

Treder

Adam

GKTS Gdańsk

2010

0

 

 

4252

Iwanowski

Tomasz

MRKS Gdańsk

2011

0

 

 

4256

Krajewski

Michał

MRKS Gdańsk

2011

0

 


 
 

Młodziczki

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt.

Nr pesel

1.

345

Sonnenberg

Monika

Energa KTS Toruń

2011

3

 

2.

2027

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR ULKS Barcin

2010

2

 

3.

133

Stosio

Martyna

GKTS Gdańsk

2010

2

 

4.

1501

Rudolf

Natasza

LUKS Chełmno

2011

1

 

5-8.

5223

Ilcewicz

Wiktoria

Krajna Sępólno

2011

1

 

 

2686

Skowrońska

Izabela

KS Nowa Era Toruń

2011

1

 

 

1496

Nowak

Wiktoria

LUKS Chełmno

2012

1

 

 

1494

Kowalik

Greta

LUKS Chełmno

2012

1

 

9-12.

6384

Szoch

Izabela

Emdek Bydgoszcz

2010

0

 

 

4490

Lasota

Nadia

Gwiazda Bydgoszcz

2013

0

 

 

2029

Rydlewska

Adrianna

BOSiR ULKS Barcin

2012

0

 

 

2030

Szal

Agata

BOSiR ULKS Barcin

2012

0

 

13-16.

1701

Ratajczak

Zofia

ŻTMS Baszta Żnin

2011

0

 

 

1490

Jabłońska

Anelia

LUKS Chełmno

2013

0

 

 

1700

Ratajczak

Julia

ŻTMS Baszta Żnin

2010

0

 

 

1504

Szczutkowska

Amelia

LUKS Chełmno

2012

0

 

17-18.

4547

Tołysz

Wiktoria

UKS Top Solec Kuj.

2011

0

 

 

3187

Gałęzewska

Antonina

BOSiR ULKS Barcin

2012

0

 


 
 

Młodzicy - Gra podwójna

L.p

Nazwisko

Nazwisko

Klub

Pkt.

1.

Łącki

Krzyżanowski

Energa KTS Toruń

3

2.

Lunkowski

Głuszkiewicz

UKS Orlik Gdynia / MTS Kwidzyn

2

3.

Wójcik

Pankowski

LUKS Chełmno

2

4.

Kurowski

Maciejewski

LUKS Chełmno / UKS Top Solec Kuj.

1

5-8.

Gral

Gąsior

MTS Kwidzyn

1

 

Biernat

Wiechecki

Olimpia Grudziądz / Gotyk Toruń

1

 

Glanert

Jędrzejewski

Olimpia Grudziądz

1

 

Utylski

Szczutkowski

Nowa Era Toruń / LUKS Chełmno

1

9-10.

Cymerski

Treder

Energa KTS Toruń / GKTS Gdańsk

0

 

Krajewski

Iwanowski

MRKS Gdańsk

0


 
 

Młodziczki - Gra podwójna

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

Pkt.

1.

Kowalik

Stosio

LUKS Chełmbo / GKTS Gdańsk

3

2.

Sonnenberg

Rudolf

Energa KTS Toruń / LUKS Chełmno

2

2.

Ilcewicz

Kwaśniewska

Krajna Sępólno / BOSiR ULKS Barcin

2

4.

Szoch

Skowrońska

Emdek Bydgoszcz / Nowa Era Toruń

1

5-8.

Rydlewska

Szal

BOSiR ULKS Barcin

1

 

Lasota

Nowak

Gwiazda Bydgoszcz / LUKS Chełmno

1

 

Ratajczak Z.

Ratajczak J.

ŻTMS Baszta Żnin

1

 

Szczutkowska

Jabłońska

LUKS Chełmno

1

9.

Tołysz

Gałęzewska

UKS Top Solec Kuj. / BOSiR ULKS Barcin

0

 
© 2024 KPOZTS Bydgoszcz