Atut W這c豉wek
 
l

Statystyki

dzisiaj6
wczoraj23
tydzie120
miesi帷391
wszystkie326428

Go軼imy

Odwiedza nas 1 go嗆
Start arrow Rozgrywki pozosta貫 arrow Mistrzostwa 安iecia
Mistrzostwa 安iecia Drukuj

 

       

安iecie 28.09.2015r.

  WYNIKI III OTWARTYCH MISTRZOSTW 名IECIA

W TENISIE STOΜWYM

 

      I. KOBIETY OPEN

  1.   Szymczak Julia                           IKTS INOWROCxW

 2.  Palacz Katarzyna                         IKTS INOWROCxW

 3.  Ciemna Natalia                            IKTS INOWROCxW

 4.  Adamska Wiktoria                      EMDEK BYDGOSZCZ

 5.  Pie鎍zewska Magdalena 

 6. W這dawska Emilia                       

 7.  Gadomska Iwona

 8.  Ordon-Chabowska

 9.  Szczepa雟ka Iwona

 10.  Zu鄂a Nikola

 11.  Buklewska Patrycja

                                              

        II.  JUNIORZY 1998 r. i m這dsi

 

  1.  Olszewski Marcin                       EMDEK BYDGOSZCZ

  2.  Zawadzi雟ki Pawe                    EMDEK BYDGOSZCZ

  3.  Glica Rafa                                  ENERGA - MANEKIN TORU

  4.  Repke Mateusz                           EMDEK BYDGOSZCZ

        5-6.  Ligmanowski Aleks                LUKS KUSY LASKOWICE

            Bleja Miko豉j                          UKS TOP SOLEC KUJAWSKI

 

        7-8.  Kocik Fryderyk                       LUKS KUSY LASKOWICE

           Jurkiewicz Adrian                  

 

        9-10.  Chudecki Patryk                   LUKS KUSY LASKOWICE

               Ossowski Bart這miej                     

                 

       11-12.  Lutowski Jakub                    LUKS KUSY LASKOWICE

                   Skorupski Kacper           GWIAZDA BUKOWIEC   

 

       13-14.  Bielu鎥iewicz Filip              GWIAZDA BYDGOSZCZ

                         Stró篡雟ki Miko豉j        EMDEK BYDGOSZCZ

 

       15.  Skorupski Maciej                      GWIAZDA BUKOWIEC

        III.SENIOR ROCZNIK 1997-1976

  1.  Kotowski Tomasz                       ENERGA - MANEKIN TORU

  2.  Woskowicz Marcin                     PΜCK

  3.  Jendrzejewski Patryk                  GWIAZDA BYDGOSZCZ

  4.  Bia貫k Artur                                GWIAZDA BYDGOSZCZ

  5.  Piotrowski Pawe                                    ENERGA - MANEKIN TORU

  6.  W璠erlich Damian                      ENERGA - MANEKIN TORU

  7.  Leszczy雟ki Krzysztof               GWIAZDA BYDGOSZCZ

  8.  Piotrowski Miko豉j                     GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

         9-10.    Urbanowicz Kamil               ENERGA - MANEKIN TORU

                     Woskowicz Mateusz           EMDEK  BYDGOSZCZ

 

             11-12.   ㄆkaszewski Krystian         MOGILNO

                     Wasilewski Adam               MOGILNO

 

             13-14.  Sendecki Przemys豉w         

                     υjewski Tomasz                 SOLEC KUJAWSKI

 

        15-16.  Deska Pawe            

                    Szramowski Krystian           GWIAZDA BYDGOSZCZ

 

        17-19.  Madej Bart這miej                  GWIAZDA BUKOWIEC

             Skorupski Tomasz                 GWIAZDA BUKOWIEC

                    Siwczak Artur                      GWIAZDA BUKOWIEC

 

         IV. WETERAN ROCZNIK 1975 i starsi

 

  1.  Wieczerzak Jacek                       PIAST KRUSZWICA

  2.  Piotrowski Krzysztof                 ENERGA – MANEKIN TORU

  3.  Januszewski S豉womir                CHOJNICE  

  4.  Licznerski Adam                        GWIAZDA BUKOWIEC

  5.  Wencel Rafa                              GWIAZDA BYDGOSZCZ

  6.  Góralski Roman                          IxWA

  7.  Kaliszewski Jacerk                     ROGÓ昧O

       V. AMATOR

  1.  Bielu鎥iewicz Pawe                  BYDGOSZCZ

  2.  Berka Ryszard                            NAKΜ

  3.  Brieger Micha                            CHOJNICE              

  4.  Bober Rados豉w                         BYDGOSZCZ                     

  5-6.  Pater Kamil                             SOLEC KUJAWSKI

          Megger Rafa                           CHOJNICE

 7-8.  砰chli雟ki Mateusz                  CHOJNICE

         Domachowski Arkadiusz         CHOJNICE

 9-10. Klonowski Krzysztof              TORU

          Szymczak Robert                    INOWROCxW

11-12. R瘯as Tomasz                        TOPORZYSKO

           Wi郾iewski Maksymilian        KRUSZWICA

       13-14.  Poro篡雟ki Dariusz                KAROLEWO

                  Lipski Jakub                            BYDGOSZCZ

        15.  Wiechnik Adrian                       BYDGOSZCZ

                                          

VI. AMATOR 50+

  1.  Lewandowski Pawe                  INOWROCxW

  2.  Dejryng Dariusz                          名IECIE                  

  3.  Gostó Zbigniew            

  4.  Maliszewski Mariusz                 

         5-6.  Renkel Edmund                      GRUDZI.Z

                 Bober Krzysztof                      BYDGOSZCZ

        7-8.  Siudzi雟ki W這dzimierz          

                Jóskowiak Reginald                

           9-10   Szomszor Jerzy                        

               Sitarz Andrzej              

            11     Szeligowski Stanis豉w             WI:

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA