Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Rozgrywki pozostałe arrow Mem. Waldemara Betmana
Memoriał Waldemara Betmana Drukuj

    

 

Wyniki III Memoriału im.Waldemara Betmana we Włocławku – 16.10.2011

kategoria: MŁODZIK-KADET

lp

nazwisko

imię

klub

1

Piotrowski

Mikołaj

EMDEK Bydgoszcz

2

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

3

Balcerzak

Dawid

SKTS Słupca

4

Szymański

Paweł

Olimpia Grudziądz

5

Słomski

Bartosz

LZS Jastrzębie

6

Matuszkiewicz

Mateusz

UKS 22 Włocławek

7

Malicki

Tomek

Olimpia Grudziądz

8

Morawski

Jakub

UKS 22 Włocławek

9-12

Janowicz

Kacper

UKS 22 Włocławek

 

Nobis

 Damian

UKS 22 Włocławek

 

Deja

Dominik

Olimpia Grudziądz

 

Szklarski

Marcin

UKS Tajfun Śmiłowice

13-16

Woźnica

Walemar

UKS Tajfun Śmiłowice

 

Czyżewski

Łukasz

UKS Tajfun Śmiłowice

 

Kucharski

Jarosław

UKS Tajfun Śmiłowice

 

Żakowiecki

Łukasz

UKS Tajfun Śmiłowice

17-19

Żakowiecki

Krystian

UKS Tajfun Śmiłowice

 

Jałoszyński

Patryk

UKS Tajfun Śmiłowice

 

Drzewiecki

Piotr

LZS Jastrzębie

kategoria: OPEN

lp

nazwisko

imię

klub

1

Leszczyński

Zbigniew

Gwiazda Bydgoszcz

2

Pietryka

Grzegorz

MTS Kwidzyń

3

Lach

Marcin

Krajna Sępólno

4

Wojnarski

Robert

Victoria Płock

5-6

Chojnicki

Marcin

LZS Jastrzębie

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

7-8

Łukaszewski

Krystian

Piast Kruszwica

 

Desselberger

Andrzej

Unia Choceń

9-12

Wawrzyniak

Andrzej

Victoria Płock

 

Maćkowiak

Jacek

Olimpia Grudziądz

 

Bończak

Grzegorz

Piast Kruszwica

 

Buła

Michał

Victoria Płock

13-16

Celmer

Tomasz

Unia Choceń

 

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

 

Muzal

Piotr

Olimpia Grudziądz

 

Kruczek

Damian

Olimpia Grudziądz

17-24

Rydzyński

Dawid

LZS Jastrzębie

 

Szempliński

Kamil

Olimpia Grudziądz

 

Gawłowski

Maciej

UKS 22 Włocławek

 

Włodarczyk

Jacek

 

 

Wiankowski

Damian

Unia Choceń

 

Markowski

Grzegorz

 

 

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

 

Wiankowski

Przemysław

UKS 22 Włocławek

25-32

Jażdzewski

Adam

 

 

Frontczak

Fabian

UKS 22 Włocławek

 

Libudzisz

Piotr

UKS 22 Włocławek

 

Libudzisz

Damian

UKS 22 Włocławek

 

Markiewicz

Robert

 

 

Komorowski

Michał

AZS UMK Toruń

 

Kasprzycki

Przemysław

 

 

Skowroński

Krzysztof

 

kategoria: WETERAN

lp

nazwisko

imię

klub

1

Borkowski

Wiaczesław

Gopło Kruszwica

2

Małkowski

Tadeusz

UKS 22 Włocławek

3

Szudzikowski

Ryszard

UKS 22 Włocławek

4

Wojnarski

Janusz

Gostynin

5

Małkowski

Leszek

LZS Jastrzębie

6

Golasiński

Sławomir

Lubienianka Lubień Kuj

7

Pietryka

Sławomir

GOKSIR Rogóźno

8

Szulc

Zdzisław

GOKSIR Rogóźno

Wyniki II mem. im. Waldemara Betmana
5.09.2010
Kobiety
1. Kaszuba Agata IKTS Noteć Inowrocław
2. Palacz Katarzyna IKTS Noteć Inowrocław
3. Pakulska Aleksandra Start Lubraniec
4. Trzcińska Paulina Unia Choceń
5. Łuszczek Iwona IKTS Noteć Inowrocław
6. Moskal Agnieszka LUKS Chelmno
7. Ciemna Natalia IKTS Noteć Inowrocław
8. Rogińska Paulina Start Lubraniec
     Mlodzik-Kadet
1. Piotrowski Paweł Elektryk Toruń
2. Szczuka Kamil LUKS Chelmno
3. Gronowski Wojciech LUKS Chelmno
4. Chrubczyński Kamil Emdek Bydgoszcz
5. Piotrowski Mikołaj Emdek Bydgoszcz
6. Byczkowski Michał Emdek Bydgoszcz
7. Kruczkowski Kamil  
8. Frontczak Fabian UKS 22 Wloclawek
Junior-Senior
1. Lach Marcin MTS Kwidzyn
2. Skowroński Dariusz RKS Marymont Warszawa
3. Piotrowski Krzysztof Elektryk Toruń
4. Dzikowski Łukasz LUKS Chelmno
5. Piotrowski Paweł Elektryk Toruń
6. Wysocki Daniel Rywal Ruchna
7. Leszczyński Krzysztof Gwiazda Bydgoszcz
8. Leszczyński Zbigniew Gwiazda Bydgoszcz
NAJMŁODSZA ZAWODNICZKA- MAGDALENA JAWORSKA
NAJMŁODSZY ZAWODNIK- IGOR TRZCIŃSKI
DYPLOM ZA PROPAGOWANIE - TERESA GREGORCZYK
NAGRODA FAIR PLAY- TERESA GREGORCZYK
NAJSTARSZY ZAWODNIK - JULIAN PAWŁOWSKI
 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA