Atut Włocławek
 
l

Statystyki

dzisiaj10
wczoraj23
tydzień56
miesiąc470
wszystkie322407

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Rozgrywki pozostałe arrow Memoriał im. Henryka Górnego
Memoriał im. Henryka Górnego Drukuj

 

       

 

WYNIKI  II Mem. Im. Henryka Górnego

 
   

Inowrocław, 28.01.2018

 
         
   

Kategoria: Żak -Skrzat

   
         
 

1.

Szymczak

Wojciech

IKTS Noteć Inowrocław

 

2.

Stasiak

Jakub

Piast Kruszwica

 

3.

Biegański

Damian

UKS OSiR Brodnica

 

4.

Stawarz

Ignacy

LUKS Kusy Laskowice

 

5-6

Boguń

Łukasz

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Rybak

Maciej

LUKS Kusy Laskowice

         
   

Kategoria: Młodzik

   
         
 

1.

Bielunkiewicz

Filip

Gwiazda Bydgoszcz

 

2.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

 

3.

Łukaszewski

Mikołaj

IKTS Noteć Inowrocław

 

4.

Dąbrowski

Antoni

Piast Łasin

 

5-6

Chabowski

Kamil

Emdek Bydgoszcz

 

 

Kaszuba

Patryk

IKTS Noteć Inowrocław

         
   

Kategoria: Junior - Kadet

   
         
 

1.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

 

2.

Staszczyk

Konrad

Piast Kruszwica

 

3.

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

 

4.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

 

5-6

Karczewski

Kamil

UKS OSiR Brodnica

 

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

         
   

Kategoria: Żaczka - Skrzatka

   
         
 

1.

Wycichowska

Amelia

Energa KTS Toruń

 

2.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chelmno

 

3.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

 

4.

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

 

5-6

Czajkowska

Martyna

Orzeł Kcynia

 

 

Kujawa

Katarzyna

Orzeł Kcynia

         
   

Kategoria: Młodziczka

   
         
 

1.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

 

2.

Drąg

Marta

LUKS Chelmno

 

3.

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

 

4.

Papiernik

Nadia

IKTS Noteć Inowrocław

 

5-6

Rujner

Liliana

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Nikiel

Amelia

IKTS Noteć Inowrocław

         
   

Kategoria: Kadetka - Juniorka

   
         
 

1.

Łożyńska

Agata

ULKS Barcin

 

2.

Łącka

Julia

ULKS Barcin

 

3.

Wycichowska

Agata

Energa KTS Toruń

 

4.

Śmigiel

Majka

LUKS Kusy Laskowice

 

5-6

Zaraś

Oktawia

Kusy Laskowice

 

 

Wesołowska

Magdalena

ULKS Barcin

         
   

Kategoria: Seniorka

   
         
 

1.

Kaszuba

Agata

IKTS Noteć Inowrocław

 

2.

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

 

3.

Ciemna

Natalia

IKTS Noteć Inowrocław

 

4.

Kłos

Kamila

IKTS Noteć Inowrocław

         
 

Startowało razem 67 zawodników i zawodniczek

 

 
© 2018 KPOZTS Bydgoszcz
AGA