Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj21
tydzień11
miesiąc53
wszystkie342635

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Rozgrywki pozostałe arrow TOP 8
TOP 8 Drukuj

 

       

WYNIKI  TURNIEJU TOP 8

 
 
 

Chełmno,  28-29.12.2019

   
         
 

Mlodzicy

     
         

1.

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

 

2.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

 

3.

Jesse

Mateusz

Krajna Sępólno

 

4.

Rękas

Miłosz

Energa KTS Toruń

 

5.

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

 

6.

Rękas

Maciej

Energa KTS Toruń

 

7.

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

 

8.

Słabkowski

Jakub

LZS Jastrzębie

 
         
 

Młodziczki

     
         

1.

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

 

2.

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toruń

 

3.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

 

4.

Krause

Agata

Emdek Bydgoszcz

 

5.

Łęgowska

Maja

LUKS Kołaczkowo

 

6.

Małecka

Natalia

LUKS Kołaczkowo

 

7.

Kowalska

Wiktoria

Orlik Kcynia

 

8.

Kowalska

Julia

Orlik Kcynia

 
         
 

Kadeci

     
         

1.

Łukaszewski

Mikołaj

Gotyk Toruń

 

2.

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

 

3.

Zawacki

Jacek

Piast Łasin

 

4.

Aderjahn

Nikodem

Krajna Sępólno

 

5.

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

 

6.

Afrykański

Bartosz

Gotyk Toruń

 

7.

Wypij

Radosław

Energa KTS Toruń

 

8.

Rybacki

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

 
         
 

Kadetki

     
         

1.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

 

2.

Hołda

Karolina

Emdek Bydgoszcz

 

3.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

 

4.

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

 

5.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

 

6.

Smykowska

Julia

Kusy Laskowice

 

7.

Wycichowska

Amelia

Gotyk Toruń

 

8.

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

 
         
 

Juniorzy

     
         

1.

Staszczyk

Konrad

Gotyk Toruń

 

2.

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

 

3.

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

 

4.

Marchlewski

Kacper

Gotyk Toruń

 

5.

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

 

6.

Krause

Maciej

Emdek Bydgoszcz

 

7.

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

 

8.

Żychliński

Maksymilian

Krajna Sępólno

 
         
 

Juniorki

     
         

1.

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

 

2.

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

 

3.

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

 

4.

Kocoń

Roksana

LUKS Chełmno

 

5.

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

 

6.

Ostrowska

Weronika

Orzeł Zbiczno

 

7.

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

 

8.

 

 

 

 
         

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz