Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj5
wczoraj21
tydzień158
miesiąc224
wszystkie348300

Gościmy

Start arrow Mistrzostwa Woj. 2021 arrow MW Seniorka 2021
MW Seniorka 2021 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorek

14.03.2021    Sępólno Kraj.

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

1.

1539

Błażejewicz

Zuzanna

Gotyk Toruń

2001

120

2.

4923

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

115

3-4

7548

Jędrzejewska

Anna

Gotyk Toruń

1996

107

 

484

Jarkowska

Aleksandra

Energa KTS Toruń

2003

107

5-8

4324

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

98

 

4925

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

98

 

1567

Wycichowska

Amelia

niestowarzyszona

2007

98

 

4926

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

98

9

7381

Rękas

Julia

Gotyk Toruń

2001

92

Eliminacje do Mistrzostw Polski

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

1.

4923

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

120

awans do MP

2.

484

Jarkowska

Aleksandra

Energa KTS Toruń

2003

115

3-4

4926

Przybytkowska

Wiktoria

LUKS Chełmno

2007

107

 

4925

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

107

5-8

1567

Wycichowska

Amelia

niestowarzyszona

2007

98

 

7381

Rękas

Julia

Gotyk Toruń

2001

98

 

7548

Jędrzejewska

Anna

Gotyk Toruń

1996

98

 

4324

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

98

9-16

4322

Palacz

Katarzyna

IKTS Noteć Inowrocław

1994

83

 

1538

Baczyńska

Marika

Gotyk Toruń

1999

83

 

487

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

83

 

9094

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

83

 

6412

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

83

 

477

Osińska

Katarzyna

Energa KTS Toruń

1994

83

 

486

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

83

 

9100

Suchomska

Barbara

LUKS Kusy Laskowice

1995

83

17-24

1535

Wycichowska

Agata

niestowarzyszona

2000

63

 

9463

Kwaśniewska

Zuzanna

BOSiR UZTS Barcin

2010

63

 

1558

Maruszak

Emilia

Gotyk Toruń

2006

63

 

7923

Kowalska

Julia

LUKS Orlik Kcynia

2009

63

 

485

Jarkowska

Alicja

Energa KTS Toruń

2005

63

 

9092

Rujner

Lilianna

LUKS Kusy Laskowice

2006

63

 

9091

Pilarska

Weronika

LUKS Kusy Laskowice

2009

63

 

7924

Kowalska

Wiktoria

MLUKS Orlik Kcynia

2007

63

25-27

9462

Kaczmarek

Weronika

BOSiR UZTS Barcin

2003

50

 

4317

Hermanowska

Weronika

IKTS Noteć Inowrocław

2000

50

 

7946

Staudt

Katarzyna

MLUKS Orlik Kcynia

1982

50

Gra Podwójna

1.

Jarkowska Alex-Osińska

Energa KTS Toruń

2.

Drąg - Piłat

LUKS Chełmno

 

3-4

Palacz - Dąbrzał

IKTS Noteć Inowrocław

 

Rękas-Kurzawska

Gotyk Toruń-Energa KTS Toruń

5-8

Jędrzejewska-Suchomska

Gotyk Toruń-LUKS Kusy Laskowice

 

 

Przybytkowska-Lemańska

LUKS Chełmno-Krajna Sępólno

 

 

Maruszak-Baczyńska

Gotyk Toruń

 

Smykowska-Rujner

LUKS Kusy Laskowice

 

9-14

Kowalska W.-Kowalska J.

MLUKS Orlik Kcynia

 

Pilarska-Hermanowska

LUKS Kusy Laskowice-IKTS Noteć Inowroc

 

Kwaśniewska-Kaczmarek

BOSiR ULKS Barcin

 

Łącka-Jarkowska Alicja

Energa KTS Toruń

 

Wycichowska-Wycichowska

niestowarzyszone

Gra Mieszana

1.

Małachowski-Błażejewicz

Energa KTS Toruń-Gotyk Toruń

 

2.

Walaszek - Jarkowska Alex

Energa KTS Toruń

 

3-4

Węderlich - Łącka

Energa KTS Toruń

 

 

Kotowski - Dąbrzał

Energa KTS Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

5-8

Pietryka - Baczyńska

UKS Szaniec - Gotyk Toruń

 

 

Ufnal - Lemańska

Gwiazda Bydgoszcz - Krajna Sępólno

 

Szymanek - Palacz

Energa KTS Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

 

Czerwiński - Osińska

Energa KTS Toruń

 

9-16

Lica - Suchomska

Krajna Sępólno-LUKS Kusy Laskowice

 

Majchrzak Alex-Piłat

Gwiazda Bydgoszcz - LUKS Chełmno

 

Lemański - Drąg

Krajna Sępólno-LUKS Chełmno

 

Michna - Kwaśniewska

Energa KTS Toruń-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Szurlej-Wycichowska Amelia

Energa KTS Toruń-niestowarzyszona

 

 

Majchrzak Mich-Jędrzejewska

Pogoń Mogilno-Gotyk Toruń

 

Mojka-Wycichowska Agata

Krajna Sępólno-niestowarzyszona

 

Zgliński-Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

17-24

Łącki-Jarkowska Alicja

Energa KTS Toruń

 

 

Stypka - Maruszak

Gwiazda Bydgoszcz-Gotyk Toruń

 

Rumiński - Pilarska

LUKS Chełmno-LUKS Kusy Laskowice

 

Maćkowski-Przybytkowska

UKS OSiR Brodnica-LUKS Chełmno

 

Maciaszek-Kowalska Wikt

Krajna Sępólno-Orlik Kcynia

 

Przybytkowski Ł-Smykowska

LUKS Chełmno-LUKS Kusy Laskowice

 

Przybytkowski M-Rujner

UKS Chełmno-LUKS Kusy Laskowice

 

Brieger - Kowalska Julia

Krajna Sępólno-Orlik Kcynia

 
© 2021 KPOZTS Bydgoszcz