Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj22
wczoraj150
tydzień172
miesiąc1496
wszystkie396865

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2021 arrow MW Kadet 2021
MW Kadet 2021 Drukuj

       

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

9.05.2021 Inowrocław

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

 

Punkty

1.

1616

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

2006

75

2.

491

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

2007

71

3-4

7913

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

65

 

1540

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

65

5-8

7420

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

59

 

1998

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

59

 

7910

Krzewiński

Mikołaj

LZS Jastrzębie

2006

59

 

1614

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

59

 

 

 

 

 

 

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych

 

 

 

 

 

 

 

1.

7913

Słabkowski

Patryk

LZS Jastrzębie

2007

75

awans do OOM

2.

1540

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

2006

71

awans do OOM

3.

1998

Małecki

Patryk

LUKS Kołaczkowo

2006

67

4.

1614

Kęsik

Gracjan

Gwiazda Bydgoszcz

2006

64

5-6

7420

Białka

Krzysztof

Sokół Gniewkowo

2007

61

 

7910

Krzewiński

Mikołaj

LZS Jastrzębie

2006

61

7-8

7375

Dereszewski

Michał

Gotyk Toruń

2007

57

 

4941

Jagodziński

Mateusz

LUKS Chełmno

2006

57

9-12

7419

Stolarski

Dawid

Sokół Gniewkowo

2006

51

 

7376

Gierzyński

Maciej

Gotyk Toruń

2006

51

 

540

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

2006

51

 

2177

Stec

Oliwer

Piast Kruszwica

2007

51

13-16

1038

Derkowski

Franciszek

Energa KTS Toruń

2007

43

 

4327

Gotowalski

Jakub

IKTS Noteć Inowrocław

2007

43

 

7427

Zaleta

Paweł

Sokół Gniewkowo

2007

43

 

7421

Białka

Marcin

Sokół Gniewkowo

2006

43

17

1115

Wiśniewski

Antoni

Energa KTS Toruń

2007

38

Gra Podwójna

1.

 

Szurlej-Łukaszewski

Energa KTS-Gwiazda Bydg.

 

2.

 

Małecki - Jagodziński

LUKS Kołaczkowo-LUKS Chełmno

 

3-4

 

Dereszewski-Afrykański

 Gotyk Toruń

 

 

 

Słabkowski-Krzewiński

LZS Jastrzębie

 

5-8

 

Zaleta-Stolarski

Sokół Gniewkowo

 

 

 

Kaszuba-Stec

Piast Kruszwica

 

 

 

Gotowalski-Kęsik

IKTS Noteć-Gwiazda Bydg.

 

 

 

Białka Marcin.-Białka Krz.

Sokół Gniewkowo

 

9

 

Wiśniewski-Derkowski

Gwiazda Bydg-Energa KTS

 

 

 

Kowalski-Czerwiński

Energa KTS Toruń

 

Gra Mieszana

1.

 

Szurlej - Kurzawska

Energa KTS Toruń

 

2.

 

Łukaszewski - Dąbrzał

Gwiazda Bydg-IKTS Noteć Ino

 

3-4

 

Małecki -Wycichowska

LUKS Kołaczkowo-niestowarz.

 

 

 

Kęsik-Kowalska Wiktoria

Gwiazda Bydg-MLUKS Orlik Kcynia

 

5-6

 

Słabkowski-Rujner

LZS Jastrzębie-Kusy Laskowice

 

 

 

Jagodziński-Przybytkowska

LUKS Chełmno

 

 

 

Afrykański - Lemańska

Gotyk Toruń-Krajna Sępólno

 

 

 

Kaszuba-Nowakowska

Piast Kruszwica-MLUKS Orlik

 

9-12

 

Gierzyński-Popiela

Gotyk Toruń-MLUKS Orlik Kcynia

 

 

 

Dereszewski-Maruszak

Gotyk Toruń

 

 

 

Krzewiński-Kałaczyńska

LZS Jastrzębie-Krajna Sępólno

 

 

 

Gotowalski- Winklarz

IKTS Noteć-Kusy Laskowice

 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych

16.05.2021 Gniewkowo

1.

016

KS Gwiazda Bydgoszcz

Łukaszewski Mikołaj

Kęsik Gracjan

 

awans na OOM

2.

091

KS Gotyk Toruń

Afrykański Bartosz

Dereszewski Michał

 

3-4

488

LZS Jastrzębie

Słabkowski Patryk

Krzewiński Mikołaj

 

 

032

Energa KTS Toruń

Derkowski Franciszek

Wiśniewski Antoni

Szurlej Kacper

5-6

035

MLKS Piast Kruszwica

Kaszuba Patryk

Stec Oliwer

 

 

121

LUKS Kołaczkowo

Małecki Patryk

Szymański Filip

 

7-8

444

TG Sokół Gniewkowo

Białka Marcin

Białka Krzysztof

 

 

444

TG Sokół II Gniewkowo

Zaleta Paweł

Stolarski Dawid

 

9.

278

IKTS Noteć Inowrocław

Krawczyk Kamil

Gotowalski Jakub

 

10.

390

UKS TOP Solec Kujawski

Waldowski Nikodem

Kozak Kacper

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz