Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj11
wczoraj22
tydzień102
miesiąc79
wszystkie345415

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2020 arrow MW Senior 2020
MW Senior 2020 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa Seniorów

   
 

26.01.2020 Sępólno Kraj.

           
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

MW

 

1.

269

Kotowski

Tomasz

Energa KTS Toruń

98

120

 

2.

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

115

 

3-4

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

107

 

 

5540

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

107

 

5-8

271

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

98

 

 

7985

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

98

 

 

7988

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

98

 

 

277

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

98

 

9

6636

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

92

 
               

Eliminacje do Mistrzostw Polski

   
               

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

 

 

1.

7988

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

120

awans do MP

2.

277

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

115

 

3-4

3094

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

107

 

 

5540

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

107

 

5-8

271

Woskowicz

Marcin

Energa KTS Toruń

94

98

 

 

7985

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

98

 

 

274

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

98

 

 

6636

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

98

 

9-16

6643

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

83

 

 

7340

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

83

 

 

7342

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

83

 

 

4660

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

83

 

 

2012

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

83

 

 

4665

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

83

 

 

3090

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

83

 

 

276

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

83

 

17-27

3598

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

60

 

 

9833

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

60

 

 

3080

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

60

 

 

4663

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

60

 

 

231

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

60

 

 

4671

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

60

 

 

7324

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

60

 

 

3082

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

60

 

 

7461

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

60

 

 

6639

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

60

 

 

233

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

60

 
               
 

Gra Podwójna

         
               

1.

Kotowski - Woskowicz

Energa KTS Toruń

 

     

2.

Małachowski-Czerwiński

 

Energa KTS Toruń

 

     

3-4

Ciołkowski-Zandecki

 

Olimpia Grudziądz

 

     

 

Szymanek-Werner

Energa KTS Toruń

 

     

5-8

Repke-Rumiński

Emdek Bydgoszcz-LUKS Chełmno

 

     

 

Staszczyk-Majchrzak

Gwiazda Bydgoszcz

     

 

Maćkowski-Adamczyk

UKS OSiR Brodnica - Olimpia Grudziądz

     

 

Gutkowski-Śliwiński

UKS OSiR Brodnica

     

9-14

Błachnio - Behrendt

Olimpia Grudziądz

 

     

 

Lica - Lepak

Krajna Sępólno

     

 

Lemański-Maciaszek

Krajna Sępólno

     

 

Leszczyński-Szramowski

Gwiazda Bydgoszcz

     

 

Przybytkowski-Przybytkowski

LUKS Chełmno

     

 

Briger-Mojka

Krajna Sępólno

     
               
 

Gra Mieszana

         
               

1.

Kotowski-Palacz

Energa KTS Toruń-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

2.

Czerwiński-Błażejewicz

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

 

     

3-4

Zandecki - Szczuka

 

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

 

     

 

Adamczyk - Kocoń

 

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

 

     

5-8

Błachnio-Drąg

Olimpia Grudziądz-LUKS Chełmno

 

     

 

Woskowicz-Jędrzejewska

 

Energa KTS Toruń

 

     

 

Werner-Kurzawska

 

Energa KTS Toruń

 

     

 

Szymanek-Baczyńska

 

Energa KTS Toruń-Emdek Bydgoszcz

 

     

9-16

Repke - Hołda

Emdek Bydgoszcz

 

     

 

Gutkowski-Piłat

UKS OSiR Brodnica-LUKS Chełmno

 

     

 

Ciołkowski-Dąbrzał

Olimpia Grudziądz-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

Staszczyk-Wycichowska Am

Gwiazda Bydgoszcz- Gotyk Toruń

 

     

 

Lica-Bukolt

 

Krajna Sępólno

 

     

 

Śliwiński - Hennig

UKS OSiR Brodnica-LUKS Chełmno

 

     

 

Małachowski-Rękas

Energa KTS Toruń

 

     

 

Lemański-Lemańska

Krajna Sępólno

 

     

17-19

Rumiński-Przybytkowska

 

LUKS Chełmno

 

     

 

Majchrzak-Wycichowska Ag

Gwiazda Bydgoszcz- Gotyk Toruń

 

     

 

Maćkowski-Kwiatkowska

 

UKS OSiR Brodnica-IKTS Noteć Inowrocław

 

     

 

 
© 2020 KPOZTS Bydgoszcz