Atut Włocławek
 
AGA
l

Statystyki

dzisiaj15
wczoraj150
tydzień165
miesiąc1489
wszystkie396858

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości
Start arrow Mistrzostwa Woj. 2022 arrow MW Juniorka 2022
MW Juniorka 2022 Drukuj

       

Mistrzostwa Województwa  Juniorek

19.03.2022 Gniewkowo

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

5385

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

 

2.

2892

Drąg

Marta

LUKS Chełmno

2005

 

3-4

2901

Piłat

Agnieszka

LUKS Chełmno

2004

 

 

5863

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

 

5-8

5860

Rujner

Lilianna

LUKS Kusy Laskowice

2006

 

 

212

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

 

 

213

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

 

 

5144

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

 

Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorek

L.p

Nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

Pkt

1.

213

Łącka

Julia

Energa KTS Toruń

2003

90

awans do MP

2.

5144

Dąbrzał

Zuzanna

IKTS Noteć Inowrocław

2006

85

awans do MP

3.

5385

Lemańska

Klara

Krajna Sępólno

2006

81

 

4.

5863

Smykowska

Julia

LUKS Kusy Laskowice

2005

77

 

5-6

5860

Rujner

Lilianna

LUKS Kusy Laskowice

2006

73

 

 

212

Kurzawska

Maja

Energa KTS Toruń

2006

73

 

7-8

6493

Osińska

Małgorzata

Emdek Bydgoszcz

2006

69

 

 

2197

Jędrzejewska

Wiktoria

Olimpia Grudziądz

2004

69

 

9-11

2795

Kaczmarek

Weronika

BOSiR ULKS Barcin

2003

63

 

 

2797

Wachowska

Sara

BOSiR ULKS Barcin

2004

63

 

 

5383

Kałaczyńska

Maria

Krajna Sępólno

2006

63

 

Gra Podwójna

1.

 

Kurzawska-Łącka

Energa KTS Toruń

2.

 

Piłat-Drąg

LUKS Chełmno

3-4

 

Smykowska-Rujner

LUKS Kusy Laskowice

 

 

Lemańska-Dąbrzał

Krajna Sępólno-IKTS Noteć Inowr.

5-6

 

Osińska-Wachowska

Emdek Bydgoszcz-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Jędrzejewska-Kaczmarek

Olimpia Grudziądz-BOSiR ULKS Barcin

Gra Mieszana

1.

 

Łukaszewski-Dąbrzał

Gwiazda Bydgoszcz-IKTS Noteć Ino

2.

 

Staszczyk- Piłat

Energa KTS Toruń-LUKS Chełmno

3-4

 

Krause - Łącka

Emdek Bydgoszcz-Energa KTS Toruń

 

 

Majchrzak - Drąg

Gwiazda Bydg.-LUKS Chełmno

5-8

 

Kęsik - Rujner

KS Nowa Era Toruń-Kusy Laskowice

 

 

Mańkowski-Smykowska

Piast Kruszwica-Kusy Laskowice

 

 

Lemański-Lemańska

Krajna Sępólno

 

 

Zgliński - Kurzawska

Energa KTS Toruń 

9-13

 

Jagodziński - Osińska

LUKS Chełmno-Emdek Bydgoszcz

 

 

Żychliński-Kałaczyńska

Krajna Sępólno

 

 

Rybacki-Wachowska

Gwiazda Bydg.-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Kwaśnik - Kaczmarek

Sokół Gniewkowo-BOSiR ULKS Barcin

 

 

Błachnio-Jędrzejewska

Olimpia Grudziądz

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorek

1.

198

LUKS Chełmno

Piłat Agnieszka

Drąg Marta

 

2.

14

Energa KTS Toruń 

Kurzawska Maja

Łącka Julia

 

3.

361

LUKS Kusy Laskowice

Smykowska Julia

Rujner Lilianna

awans do MP

4.

334

Krajna Sępólno

Lemańska Klara

Kałaczyńska Maria

 

5.

192

BOSiR ULKS Barcin

Wachowska Sara

Kaczmarek Weronika

 

 
© 2022 KPOZTS Bydgoszcz